VNM - niespięty domowy wywiad 2016 cz.1

video
dodano: 2016-11-22 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Rozmowa, którą przeprowadziliśmy z VNM'em w jego kawalerce po wydaniu "Etenszyn: Drimz Kamyn Tru" to niezaprzeczalny klasyk. Przez te 4 lata zmieniło się sporo, a my z okazji powołania DeNekstBest oraz wydania "Klaud N9jn" i "DeNekstBest Mixtape" ponownie odwiedziliśmy V'a w mieszkaniu - już nowym i o sporo wyższym standardzie, o czym wiecie z tekstów elbląskiego MC.

Tym razem doszło też do prawdziwej rywalizacji a między VNM i Ematei śmiało wstawić można "VS". Sprawdźcie dlaczego i krótko przed premierą "Halflajf" wpadajcie z nami na kolejną wyczekiwaną odsłonę VNMTV Cribs!

Pogadaliśmy m.in. o całej inicjatywie De Nekst Best, pracach nad mixtape'em, selekcją artystów i układem kawałków, tym jak VNM czuł się w roli producenta wykonawczego i jak powołanie wytwórni zmieni jego przyszłe plany. Wróciliśmy także do Klaud N9jn czy porozmawialiśmy o wymarzonym collabo z Papoose'em na płycie "Empire Force One" a także klasycznej ścianie z punchline'ami Papoose'a, którą miał V w okresie "Na Szlaku Po Czek".

Druga połowa już jutro!

PS. Jeśli pamiętacie pierwszą zapowiedź to wiecie, że wywiad przeprowadziliśmy kilka miesięcy temu, a publikacja opóźniła się z przyczyn technicznych - treść jednak poza szczegółami nie zestarzała się, a wszystko planujemy uzupełnić w nietypowy sposób przy okazji premiery "Halflajf", tak więc miłego oglądania i stay tuned!

Zdjęcia: Maciej Pieczykolan

Montaż: The Distance Vision

Wcześniejsze wywiady z VNM'em:

Przy "EDKT"

VNM "Warto być pionierem a nie powtarzać to, co jest" - videowywiad cz.1

VNM "Na tej płycie jest cały rok mojego życia" - videowywiad cz. 2

Przy "Propejnie"

VNM "Odegnałem demony i wróciłem do właściwej formy" - videowywiad cz.1

VNM "Dbam o różnorodność, by nie zjadać własnego ogona" - videowywiad cz.2

VNM vs Ematei - niespięty domowy wywiad 2016 cz.1 (Popkiller.pl)

nie rZucam rapu i nie musze robić zdjęcia pedalom
Sie dorobił mieszkania i to stałego oraz własności A z kawalerki był bekowy ten wywiad pamiętam dobrze , ale to ustawiliscie to celowo że tak zrobicie
Mały swag
Matusz zajedz sobie nową bluzę bo już lipa
Ema
Ematei w końcu prowadzi wywiad nie będąc spiętym? :D
obi3ktywny
jedyne osiagniecie emateja to ten 'slynny' wywiad, do ktorego non stop nawiazuje. chlopak ten w wywiadach zagranicznych daje rade, ale z rodzimymi artystami gadka w ogole sie nie klei, jak tutaj.
rippimpc
premiera nekst best mixtape była w styczniu a wywiad dajecie w listopadzie SIARA TROCHE

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>