VNM "Odegnałem demony i wróciłem do właściwej formy" - videowywiad cz.1

Nasz poprzedni wywiad z VNM'em, przeprowadzony po "Etenszyn: Drimz Kamyn Tru" to dla wielu już klasyk, a poświęcony mu fanpage dobija do 18 tysięcy "lajków". Wiadomo było więc, że przy okazji "ProPejn" nie ma opcji na standardową rozmowę w przypadkowym miejscu. Gdzie udaliśmy się tym razem? Przekonajcie się sami, poniżej pierwsza połowa wywiadu.

W naszym "miejscu przeznaczenia" nie obyło się też bez zaskoczenia, co udało nam się również uchwycić a oto, jakie tematy poruszaliśmy tym razem...

Czy sytuacja z "Obiecaj Mi" została już do końca opanowana? Czy VNM poszedł na zapowiadane lekcje śpiewu? Co sprawiło, że postanowił poświęcić cały numer budce z zapiekankami na Placu Zawiszy? Jaki będzie kolejny singiel z albumu? Dlaczego właśnie teraz VNM nagrał mocno osobisty track poświęcony w całości bliźnie? Wspominał, że płakał gdy pisał ten numer - jakie emocje wzbudza on na koncercie? "Chcę widzieć siebie, kiedy patrzę w lustro" - kiedy nastąpił moment pełnego pogodzenia się ze sobą w tej kwestii? Które informacje z "Reintrospekcji" są prawdziwe? Co stoi za zapowiadaną marką Denekstbest? O tych i innych kwestiach usłyszycie w pierwszej połowie wywiadu.

Druga część wywiadu i konkurs, w którym wygrać będziecie mogli "ProPejn" z autografem VNM'a już jutro!

Rozmawiał: Mateusz Natali

Zdjęcia/Montaż: Mateusz Wasążnik

vnm

Tagi: 

Anonim
Ziomeczku... Ja rozumiem, że w Twojej świadomości Mateusz, wywiad sprzed dwóch lat był legendarny, bo rzeczywiście byłeś trochę spiety, ale mam wrażenie że nie urosło to do rozmiarów chociażby NAPRAWDE LEGENDARNEGO freestylu Eldoki czy czegoś w ten deseń, żebyś teraz musiał to aż tak obśmiewać xD Uwierz mi, nie było aż tak źle i wydaje mi się, że przeciętny słuchacz lub czytelnik popkillera tak naprawdę średnio to pamięta (Albo może by już w ogóle nie pamiętał, gdybyś mu o tym tak często nie przypominał ;D)
Mateusz Natali

Nie uważam, że było źle czy kompromitująco, tylko że odzew na ten wywiad był niesamowity - ja serio przez dobre pół roku nie miałem imprezy, żeby nie usłyszeć "Mateusz weź się napij" a co drugi raper z którym rozmawiałem komentował ten wywiad i mówił czy wg niego był na propsie czy 'przegięty', czasem miałem wrażenie, że naprawdę każdy go widział i każdy ma jakieś zdanie :) A te 18 tysięcy lajków na profilu poświęconym jednemu wywiadowi to też jakiś kosmos hehe, dlatego musieliśmy symbolicznie nawiązać do tego przy okazji kolejnego wywiadu:)

lil weezy
gosci pierdolisz jak potłuczony akurat ten tekst pt " weź sie napij ty zawsze jestes taki spięty" odrazu rzucił mi sie w pamiec i cały wywiad bardzo wyrył mi sie w pamieci i z tego co widze to nie tlyko mnie
michał_1
Aha, taka mała gloryfikacja picia. Niestety alkohol to problem narodowy (rozbite rodziny, wypadki itp.). Ale to jest hip hop, gangsterka i luzacki styl bycia ;).
Stefan
Zgadzam się w stu procentach. Obaj Panowie nie zdają sobie sprawy z ciężaru jaki spoczywa na osobach publicznych, może gdyby sami byli dotknięci bólem jaki sprawia alkoholizm, inaczej podeszliby do tematu. Ciekaw jestem ile wpadło za "lokowanie produktu".
pewnie nic
Pewnie nic. tak szczerze to kogo obchodzi co oni piją.
ja
Zakazać słuchania gangsta rapu!!!! Ma zły wpływ na społeczeństwo!!! a powaga Stefan,rap to ulica! obojętnie czy to 3w,Bisz,czy Chada,Firma. Więc nie widzę problemu,chłopaki mają 18lat więc mogą się napić,nie czepiajmy się wszystkiego. Co do wywiadu poprzedni faktycznie utkwił w pamięci. Co do Mata,jako dziennikarz pełna profeska,a i wiedze o kulturze widać chłop ma ogromną. Peace
Mateusz Natali

Ja bym to nazwał symbolicznym nawiązaniem do totalnie spontanicznej i nieplanowanej fazy, która wyszła z tamtym wywiadem :)

heh
co tu zapominać spięty wywiad był the best of the best
Frennbun
jeżeli ktoś jest durniem i jak raper mówi, że zajebiście jest się najebać Jackiem Danielsem, to ten kto słucha mimo, że Jack Daniels mu nie smakuje to się najebie nim i powie, że jest w chuj dobry (bo powiedział tak dany modny raper), jeżeli ktoś jest mądry i ma własny rozum to nie będzie robił wszystkiego tego o czym pierdoli taki raper, proste, myślę, że gdyby jakiś modny raper zaczął pierdolić, że jest niezła faza po kwasie chlebowym to debile by to pili na potęge
sizzurp
teraz dzieciaki cpaja kodeine, bo rapery powiedzialy, ze to dobra faza
Pappi
Ja za dzieciaka słuchałem kasety "Zwykła Codzienność" gdzie Peja z Ajsmenem nawijali jak rozpierdalają goscia czy nawoływali do zabicia policjanta i jakoś nikogo nie zabiłem... Teraz dzieciakom w głowach sie jebie, tylko siedzą w internecie gdzie 60% to idiotyzmy i oglądają ogupiałe programy w tv gdzie tematem jest 9letni Ksawery, który nawija o kodeinie i dziwkach a powinien biegać po Orliku.. Są granice beki ale no to już jest żałosne..

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>