ProPejn

ProPejn

video dnia
dodano: 2014-03-11 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

VNM - Blizna

Dlaczego: "Blizna" to najbardziej osobiste nagranie z "ProPejn" (jak mogliście usłyszeć w wywiadzie - to także mój ulubiony polski numer wydany w 2013 roku), a teledysk pokazuje, że przeżycia VNM-a mogą być wspólne dla różnych osób, które także noszą na ciele blizny. Obraz powstał dzięki współpracy z Film-A-Lot i daleko mu do szablonowego hip-hopowego klipu. Nie ma rapu bez emocji...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Konkursy
dodano: 2014-02-24 22:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Od premiery "ProPejnu" upłynęło już trochę czasu, jednak w ostatnich dniach sporo u nas VNM'a a razem z wywiadem mamy też konkurs, w którym do wygrania jest jeden album własnoręcznie podpisany przez V'a! Jak wejść w jego posiadanie?

Tagi:
video
dodano: 2014-02-24 20:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Wiecie już z wczoraj, gdzie tym razem poszliśmy, co zjedliśmy i co wypiliśmy... Sprawdźcie więc o czym porozmawialiśmy z VNM'em w drugiej połowie videowywiadu po premierze "ProPejn", który przeprowadziliśmy tydzień temu. Tym razem tematyka krąży od Emilio Rojasa do Krzysztofa Cugowskiego oraz od "półtora koła" do... miliona przed 30-tką.

Tagi:
video
dodano: 2014-02-23 17:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Nasz poprzedni wywiad z VNM'em, przeprowadzony po "Etenszyn: Drimz Kamyn Tru" to dla wielu już klasyk, a poświęcony mu fanpage dobija do 18 tysięcy "lajków". Wiadomo było więc, że przy okazji "ProPejn" nie ma opcji na standardową rozmowę w przypadkowym miejscu. Gdzie udaliśmy się tym razem? Przekonajcie się sami, poniżej pierwsza połowa wywiadu.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-01-08 13:14 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

PROSTO, DENEKSTBEST.COM oraz 1500m2 mają przyjemność zaprosić was na premierowy koncert promujący album VNM'a "PROPEJN" który odbędzie się juz 17 stycznia w stołecznym klubie 1500m2 wraz z VNM na scenie pojawią DJ Krug, na basie Janek Szarecki, na perkusji Tomek Torres oraz goście specjalni.

Line-up:
VNM www.fb.com/vnm.official
+ Pyskaty / Flojd/Wiro / Małolat / Ten Typ Mes / W.E.N.A. / Tomson / Wozzo / Włodi / ...

Tagi:
video dnia
dodano: 2013-12-11 19:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

VNM - ProPejn

Dlaczego: "VNM a.k.a. flow ultra" rymował V jeszcze za podziemnych czasów, a pełna realizacja tego terminu ma miejsce obecnie. Tytułowy numer z płyty "ProPejn" to "newschool raw shit" czyli nowoczesny bit, trzy mocne zwrotki, prezentujące wachlarz flow oraz brak refrenów. Moc, a klip dopełnia obrazu.

Tagi:
dodano: 2013-11-25 12:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Wczoraj zrecenzowaliśmy Wam trzeci album VNM'a, dziś w dniu premiery czas na oficjalny odsłuch całości. Krążek w całości wyprodukowany został przez SoDrumatica a gościnnie pojawiają się Tomson, Flojd i Kamila Bagnowska.

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-11-24 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 19)

Można powiedzieć, że "ProPejn" był w pewnym sensie sprawdzianem dla VNM-a. Jak sam nawijał w pierwszym oficjalnym singlu z albumu - po osiągnięciu najważniejszego celu, gdy po "E:DKT" zaczął żyć tylko z rapu, złapał go kryzys, twórcza niemoc i brak motywacji oraz dalszych wyzwań. Podczas gdy ubiegłoroczny materiał to polska płyta z 2012 do której wracam najczęściej i którą znam na pamięć, to dwa pierwsze street-single ("Hajs Się Zgadza" i "Szempejn Papyn") mnie rozczarowały. Jednak samo "Obiecaj Mi", mówiące właśnie o życiowo-twórczym kryzysie i letargu, rozłożyło na łopatki emocjami i klimatem. Jak prezentuje się całość - to rapowa zadyszka czy wyjście na prostą i kandydat do czołówki roku?

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2013-10-24 16:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

"ProPejn" to trzeci oficjalny album VNM-a. Zawiera 13 nowych nagrań, z których 3 są już znane publiczności jako single: "Hajs się zgadza", "Szempejn papyn" oraz teledyskowy "Obiecaj mi" z goścnnym udziałem Tomsona z Afromental. Pozostałymi gośćmi na albumie jest dwójka innych elbląskich przyjaciół rapera: Kamila Bagnowska, która śpiewa w jednym z numerów, oraz raper Flojd. Jedynym "ojcem" muzycznej warstwy płyty jest SoDrumatic, który odpowiada za brzmienie całości. Jakiego albumu możecie się spodziewać? Jak mówi sam VNM, "Zamiast pisać o mojej płycie, wolę poczekać na moment, w którym sami wrzucicie ją na słuchawki, przesłuchacie od początku do końca i podzielicie się ze mną wrażeniami".

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2013-10-03 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Wiedzieliśmy już, że legalny debiut KęKę ukaże się 4 listopada - teraz poznaliśmy okładkę albumu "Takie Rzeczy", którą znajdziecie poniżej. Do kompletu dowiedzieliśmy się kiedy do sklepów trafi trzecie oficjalne solo VNM'a - płyta "ProPejn" pojawi się już 25 listopada. Czekamy na obie pozycje, jako mocnych kandydatów do tegorocznej czołówki.