VNM "Halflajf" - nowy album i specjalny komentarz!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-11-02 20:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Jeszcze w tym roku otrzymamy nowy album od VNM'a! Raper zdradził to dziś, publikując dodatkowo obszerny komentarz dotyczący płyty.

"Dla większości z nas fraza "panta rhei" powinna być oczywistością, ale gdy budzimy się rano, jemy śniadanie i bierzemy prysznic nie myślimy o tym, że za chwilę coś bardzo istotnego w naszym życiu zmieni się diametralnie, tylko automatycznie przechodzimy w naturalny rytm dnia, do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Potrzebujemy tej automatyki do normalnego funkcjonowania, ale to właśnie ona sprawia również, że bez wszelakiej postaci bodźców z zewnątrz często sami nie potrafimy zmienić własnego myślenia mimo, że moglibyśmy, a nawet powinniśmy zamiast akceptować obecny stan rzeczy, który nie zawsze sprawia, że jesteśmy szczęśliwi - chodzimy do pracy, której nienawidzimy, uczymy się rzeczy, które nic nam nie dają, tkwimy w dawno umarłych związkach, odurzamy się tak często, że doprowadzamy do uzależnień itp. itd. Nie jest tajemnicą, że diametralna zmiana może nadejść w najmniej oczekiwanym momencie, ale po paru mocniejszych turbulencjach w moim życiu na przestrzeni ostatniego półrocza zacząłem bardzo często o tym myśleć dlatego moja nowa płyta "HALFLAJF" oscyluje właśnie w takiej tematyce. Niektóre sposoby zachowań, poglądy, przekonania czy tożsamości zostaną z nami na zawsze tak jak nasze pochodzenie, ale pozostałe rzeczy, które figurują w naszych głowach jako niezmienialne, naprawdę nie muszą takimi zostać.

Pierwszy raz wydaję swoją płytę we własnej wytwórni De Nekst Best, więc jeśli słuchacie mnie sporo nie mając żadnego mojego preorderu czy nawet płyty na półce, a kiedyś pomyśleliście, że fajnie byłoby mieć chociaż jedną to lepszego momentu na to już nie znajdziecie, a odpowiednio wzbogaconą wersję limitowaną "HALFLAJF" możecie od dziś zamawiać na stronie mojego labelu De Nekst Best, google it :)

Ja dziś już swoje zrobiłem, także odpalam pierwsze winko i jeśli macie jakieś konkretne pytania do mnie to walcie tu w komentarzach, postaram się odpowiadać w miarę możliwości oczywiście :)

Zdrowia!
V

Tagi: 

Gnoer
Venom, Pezetm i Mes na prpsie :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>