Hope for the best

Hope for the best

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2020-05-26 15:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 3)
VNM

Postać Venoma doskonale znana jest zarówno polskim słuchaczom rapu, jak fanom komiksów na całym świecie. Podobnie jak rysunkowy pierwowzór, symbiot rozstał się na chwilę z nosicielem, czego byliśmy świadkami przy Czuz Tu Daj Najs. Na Hope For The Best, stary przyjaciel powrócił.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-05-18 17:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Uderzający singiel "Hope For The Best" mówiący o problemach życiowych VNM'a spotkał się z żywymi reakcjami na scenie, elbląski raper odniósł się już do aktualnej sytuacji w Hot16Challenge2. Teraz mówi co wzruszyło go w postępowaniu fanów.

video
dodano: 2020-05-03 20:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

Włączając "Hope For The Best" spodziewaliśmy się klasycznego dla VNM'a motywatora - dostaliśmy boleśnie szczery raport z ostatniego okresu w jego życiu, gdy wszystko posypało się jak domek z kart. "Ostatni miesiąc i nadchodzące miesiące to oficjalnie moje najgorsze dni - więc jak kupiłeś tę płytę to najzwyczajniej w świecie dziękuję Ci" - brzmi zamykający wers. Zapraszamy więc do wspierania nowego wydawnictwa V'a, które zamówić w preorderze możecie tutaj. I szczerze trzymamy kciuki, że karta niebawem się odwróci!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-05-01 14:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Na nowy krążek VNM'a jeszcze chwilę poczekamy - ale raper zapowiada, że z tego powodu przygotuje coś specjalnego.

dodano: 2020-04-20 14:31 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Z angielskiego <to vent>: dać swobodne ujście silnej emocji" - mówi nam opis singla. Drugi utwór promujący "Hope For The Best" to surowy przelot zobrazowany klipem w leśnej scenerii.

dodano: 2020-04-08 10:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

VNM nadciąga z nowym albumem! "Hope For The Best" ukaże się już w maju, a pierwszy singiel może dać jego fanom trochę uśmiechu w obecnej ciężkiej sytuacji.

kategorie:
dodano: 2020-03-20 02:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Krajobraz VNMa zastany po jego ostatnim albumie nagranym w hołdzie dla samoświadomości: tak jak CTDN przyniósł zarówno autorowi jak i słuchaczom ogrom rozwiązań, tak Hope For The Best pozostawia po sobie wiele pytań bez odpowiedzi. VNM, będąc pogodzony już sam ze sobą, rozważa o swoim obecnym podejściu do tworzenia i słuchania muzyki („Vent”, „Tak jak ja”), o decyzjach związanych z posiadaniem potomstwa („Unborn”) czy uzależnieniu od telefonu i obecnej roli social mediów („Biały szum”). Mimo nowych niewiadomych w życiu VNMa niemal wszystkie utwory, położone na często nieoczywistych w doborze produkcjach łączy cicha wiara autora w to, że po prostu wszystko będzie dobrze.