VNM mówi o reakcjach fanów i sceny na "Hope For The Best"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-05-18 17:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Uderzający singiel "Hope For The Best" mówiący o problemach życiowych VNM'a spotkał się z żywymi reakcjami na scenie, elbląski raper odniósł się już do aktualnej sytuacji w Hot16Challenge2. Teraz mówi co wzruszyło go w postępowaniu fanów.

Zapytany czy zachowanie kolegów ze sceny było wzruszające mówi w rozmowie z Marcinem Flintem:

"Czy było wzruszające? Nie wiem, było po prostu miłe. (…) Jeżeli chodzi o scenę, to myślę, że niektórzy ludzi nad-interpretowali co nawinąłem w tym kawałku. (…) W momencie, gdy ten kawałek wychodził nie było u mnie tak źle, a z tego co widziałem, to niektórzy myśleli, że mieszkam w jakiejś ruderze, że jestem spłukany i że mój świat się skończył. To nie było dokładnie tak. Ten kawałek opowiadał o 7-8 zdarzeniach, które pier*olnęły na mnie w jednym momencie. Nigdy w życiu nie spotkało mnie to nigdy wcześniej. Ja nie mówię, że to są większe problemy niż mają inni ludzie, bo inni ludzie na pewno mają większe dramaty niż ja. Jednakże w moim życiu, to był dramat, co się wtedy działo. (...) Fajne było to, że niektórzy raperzy, z którymi np. nie gadałem pół roku, się do mnie odzywali i dawali mi wsparcie. „Stary, cokolwiek by się nie działo, to rozpie*dolisz”. To było mega miłe" - opowiada V.

Jak dodaje najbardziej poruszyli go jednak fani: "To co się działo u mnie na Instagramie, to jest jakiś kosmos. Jakbym nie miał gdzie mieszkać, to bym miał gdzie mieszkać za friko i to w ogóle na kozackiej chacie. Bity miałbym za darmo, klipy za darmo, studio za darmo… ku*wa, wszystko bym miał za darmo. To mnie rozj*bało. Nawet jakby wszystko poszło się pieprzyć, to ci ludzie tam są. Szacunek mega. I to było bardziej wzruszające."

Poniżej video z wypowiedzią.

Sprawdź też:

VNM z porażająco szczerym singlem o życiowych problemach

SBM wspiera VNM'a: "Inspiracja dla wielu z nas, pionier newschoolu w Polsce"

VNM prostuje sytuację w swoim Hot16Challenge2 i dorzuca 2000 zł do zbiórki!

VNM o singlu "Hope For The Best": "Niektórzy myśleli, że mój świat się skończył"

:(
Szkoda że Jędker nie ma tyle szczęścia do ludzi
gmxx
vnm nie pogardził nigdy słuchaczami jak jędker i stąd ta różnica
Anonim
Dokładnie nie rzucił się na hajs jak szczerbaty na suchary nie to co atencjusz J
aj
miałby za darmo na kilka tygodni, później każdy by chciał coś w zamian a "idol" na chacie stałby się problemem :). Trzymam kciuki za poprawę mentalu V-a i zainwestowanie w siebie przede wszystkim, choćby jakiś kwadrat na kredo i spłacić póki płyty jakoś idą, a jak da radę to kolejne, bo za kilka lat może na prawdę być kiepsko. Label może na siebie zarobi ale nie będzie to qq czy sb, V był newschool, ale teraz już nie nadąża za czasami, nie rozumie obecnej muzyki, żaden zarzut, na 1 BRX przypada kilku ELDO. Tu nie chodzi o jakieś tam zasięgi o których gada w wywiadach, po prostu zmienia się muzyka, a V nie dostosowuje wystarczająco do rynku, sokół czy pezet się wstrzelili, nie każdy to potrafi. V nie do końca kuma co się dzieje na rynku, słuchałem jego live'a i było pytanie o kaz bałagane, to mówił że słyszał ze 2 numery ale jakoś nie siadło i że słyszał że ostatnio z WENA nagrał. Tylko że to teraz Wena łapie profity za numer z kazem a nie odwrotnie. Gra się zmieniła, na koncert kaza w iskrze była kilkuset metrowa kolejka, z czystej ciekawości powinien sprawdzić czym się ludzie jarają, kto jak kto ale raperzy powinni rozumieć tę grę... Z drugiej strony nie może to być sztuczne, robić numery jak ktoś inny, albo jak to co jest modne żeby zwiększyć sprzedaż, to już gorsze niż niewystarczający rozwój i spadek sprzedaży, także to nie lekki kawałek chleba ta gra. Z dwojga złego lepiej sprzedawać te kilka koła płyt ale mieć stałą publikę niż stracić wszystkich przez przestrzelony eksperyment.
hehe
Ale w strone kaza to lepiej żeby nie szedł... lepiej zejść ze sceny niż robić takie gówno
Anonim
Ludzie na na ludzi nie chca liczyc ale serca i ich moc rozpierdalają rzeczywistosc... Cos sie dzieje i co... Czy dobry czy zly wszystkim zaskakuje troska o drugiego czlowieka. A tych rozpoznac coraz trudniej... Damy rade...droga do domu jest w głąb a nie wzwyż. Serdecznosci ☯️☯️☯️

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>