SBM wspiera VNM'a: "Inspiracja dla wielu z nas, pionier newschoolu w Polsce"

Wczoraj VNM opublikował szczery do bólu singiel opowiadający o lawinie problemów, które ostatnio na niego spadły. Prośbę o wsparcie rapera wystosowało SBM Label:

fot. Pieczykolan (MVPclips)

"Nowy singiel VNMa. Opowiada w nim o tym, że jest rozbity po świeżym rozstaniu, oszukany na pieniądze, totalnie spłukany i z zasięgami jak za czasów undergroundu. Mieszka w zdewastowanej, wynajętej za pożyczone pieniądze klicie w której nie da się umyć. To wszystko w czasie pandemii.

Nigdy nie mieliśmy większej relacji, ale bardzo przykro się tego słucha. Ten gość miał ogromny wpływ na całą scenę, był pierwszym który pokazał, że dzięki uporowi i konsekwencji mur między podziemiem a mainstreamem jest do przejścia. Inspiracja dla wielu z nas, jeden z pionierów newschoolu w Polsce.

Pomagajmy sobie w tym trudnym czasie, płytę możecie nabyć na stronie jego wytwórni De Nekst Best: https://www.denekstbest.com/product/vnm-hope-for-the-best-cd/
głowa do góry i powodzenia V!" - czytamy w nim.

Zjednoczona scena to silna scena - od nas szacunek za wsparcie w trudnych chwilach, które w niepewnym i chwiejnym artystycznym świecie spotkać mogą każdego.

Tagi: 

Paki
Niech ktos juz wylaczy w siedzibie SBM internet, proszę! Bo niedlugo zabraknie rzeczy i osob, pod ktore moga sie podpiac. Szkoda ze nie ma juz programu Wybacz mi z ta rudą dziennikarką, bo już by u Kafara pod drzwiami byli z kwiatami!
W
Niestety gość przesłał swój moment. Nie potrafił zrobić postepu A to co robił to tak jak mówił sokół już się przejadlo ostatnie jego płyty to rownia pochyla
przesłał swój moment
Subtelny początek próby przejęcia wytwórni V i jego katalogu przez SB. Sprytnie.
Anonim
VNM to taki PIS - hulanki, życie na kredyt. Dobry przykład na to jak w życiu nie postępować.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>