The Next Level

The Next Level

kategorie: Polska, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-12-28 08:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 5)

WdoWA pracuje obecnie nad swoim nowym albumem "Historia Jednej Miłości", a w międzyczasie pojawiła się w trzecim odcinku serialu The Next Level, gdzie wystąpiła wraz z Łozem. W trakcie programu goście zdradzali zaskakujące informacje o sobie, a druga osoba musiała domyślić się czy to prawda czy fałsz. Dowiedzieliśmy się dzięki temu o tym, że warszawska artystka realizuje się na kolejnej płaszczyźnie.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2021-12-15 11:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Po odcinkach z udziałem Peji i VNM'a, tym razem w programie The Next Level pojawia się WdoWA, a obok niej dobrze znany także rapowym słuchaczom Wojtek "Łozo" Łozowski, były członek Afromental i współpracownik Mesa czy VNM'a.

"Kim jest Doktor Serduszko i co ma z nim wspólnego pielęgniarka w skórze arbuza na głowie? Jeżeli szukacie kogoś do władania przepychaczką to lepiej trafić nie mogliście. To tutaj nastąpiła rewolucja sztuki. Czy jesteście na nią gotowi?" - czytamy w opisie.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-11-30 08:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

VNM pojawił się ostatnio wraz z "Rudą" z zespołu Red Lips w drugim odcinku programu The Next Level. Tam podzielił się ciekawym wspomnieniem z początków swojego pisania.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2021-11-17 14:55 przez: Kontakt (komentarze: 1)

Drugi odcinek The Next Level jest już dostępny, a w nim wokalistka Joanna “Ruda” Lazer oraz VNM! Ta dwójka jest jak yin i yang, ogień i woda. W programie doszło do wymiany temperamentów i osobowości. Władcy noży i obserwatorzy osiedli zabiorą Was na pokład, gdzie główną atrakcją jest uśmiech mieszający się się z zaskoczeniem. Jak VNM sprawdza się w roli ogrodnika, czy Ruda dokonała zamachu na jednego z prowadzących w czasie składania mebli? Takich i innych informacji dostarczy Wam ten odcinek!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-11-02 17:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 5)

Peja pojawił się w pierwszym odcinku programu The Next Level. Wraz z aktorką Pauliną Gałązką wziął tam udział w różnych niestandardowych zadaniach.

dodano: 2021-10-28 14:00 przez: Kontakt (komentarze: 2)

The Next Level to nowy program, w którym zobaczycie wyjątkowe osobowości! Na kanale YouTube dostępny jest już pierwszy odcinek, w którym udział wzięła Paulina Gałązka oraz Peja, a stery prowadzenia przejęła Ola Kot z Filipem Rudanacja. Czego możecie się spodziewać?