WdoWA dostała nagrodę za napisanie scenariusza serialu

kategorie: Polska, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-12-28 08:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 5)

WdoWA pracuje obecnie nad swoim nowym albumem "Historia Jednej Miłości", a w międzyczasie pojawiła się w trzecim odcinku serialu The Next Level, gdzie wystąpiła wraz z Łozem. W trakcie programu goście zdradzali zaskakujące informacje o sobie, a druga osoba musiała domyślić się czy to prawda czy fałsz. Dowiedzieliśmy się dzięki temu o tym, że warszawska artystka realizuje się na kolejnej płaszczyźnie.

WdoWA bowiem rapuje, maluje obrazy oraz pracuje jako prawniczka, a teraz do kompletu... otrzymała nagrodę od Warszawskiej Szkoły Filmowej za "scenariusz serialu fabularnego trochę thrillera, trochę sensacji" - produkcja na jego bazie nie jest póki co dostępna. Posłuchacie o tym w poniższym odcinku programu - wątek zaczyna się w 6:20

The Next Level sponsored by Vuse – to program rozrywkowy dla osób pełnoletnich, którego główną ideą jest świetna zabawa. Nie bez powodu po świecie krąży przekonanie, że najlepsze rzeczy dzieją się, gdy czerwona dioda kamery gaśnie. Uciekając od konceptu wywiadu czy koncertu nasi uczestnicy pokażą, że są ludźmi z krwi i kości, którym nie jest obcy dystans do siebie i wyluzowana atmosfera. Zapraszamy na wspólną podróż, której nieodłącznym elementem jest uśmiech, a co jeszcze przekonajcie się sami.

Więcej na www.thenextlevel.pl

Kto zalał VIP - ROOM? WdoWa i Wojtek "Łozo" Łozowski - The Next Level E03

PRZYKURCZ
TA JAK JEST COŚ DO WSZYSTKIEGO TO ZAZWYCZAJ JEST DO NICZEGO...
Skurcz
I tak i nie. Jak się nie marnuje czasu na glupoty typu gry, filmy, melanze, tindery, fb ani nie masz dzieci a jeszcze lepiej jak jesteś singlem to możesz na prawdę dużo. Trzeba tylko chcieć.
Anonim
Wdowa powinna dostać nagrodę za to że tede chodzi i rozpowiada że zna ludzi którzy słyszeli ten diss xd mimo że wdowa żadnego nie nagrała, może były takie plany ale finalnie nie było żadnego dissu. Tym oto sposobem wygrała beef nie nagrywając ani jednego dissu.
Anonim
Idź na chlamrap pisać te bzdury
GIENIA
SUPER LASKA

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>