WdoWA: "Mój solowy album jest już prawie ukończony"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-23 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

11 lat po premierze ostatniego albumu i 8 lat po premierze EP-ki "Listopad" WdoWA zdradza, że jej kolejny solowy materiał jest już prawie gotowy, co oznacza, że premiery możemy spodziewać się jeszcze w tym roku.

"Mój solowy album, 'Historia Jednej Miłości' jest już prawie ukończony. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to usłyszymy się jesienią tego roku. To koncept album opowiadający o różnych etapach związków, gdyż miłość jest najważniejsza w życiu i można o niej pisać w nieskończoność, a i tak nikt nigdy nie wyczerpie tematu." - pisze raperka. - "Ta płyta to moje serce na dłoni. Chyba nie ma co rozprawiać o kolizjach, gdy ich jeszcze nie ma."

WdoWA zdradziła również, że zdarzyło jej się skorzystać na nowej płycie z autotune'a.

Poniżej załączamy pełne Q&A, z którego dowiedzieliśmy się m.in. trochę o powstawaniu materiału WRR, dlaczego WdoWię przeszkadza ghostwriting u Dziarmy, a u Foxy Brown już nie oraz jak prowadziło jej się galę Popkillerów.

Galeria

Tagi: 

Anonim
No i git liczę na diss na pdf'a. Jak będzie to kupię sam 10 sztuk mimo że nigdy wdowy nie słuchałem, okazjonalnie gdzieś tam coś słyszałem od niej i tyle.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>