WdoWA mówi o nietypowym koncepcie swojej nowej płyty

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-10 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Warszawska raperka szykuje na ten rok pierwszy od wielu lat krążek. Artystka ujawniła fanom ilość utworów jaki się na nim znajdzie oraz opowiedziała o jego koncepcie.Jak się okazuje, pomysł na „Historię Jednej Miłości” powstał już ponad 10 lat temu. Płyta będzie składała się z 10 numerów, które po kolei będą odnosiły się do różnych etapów związku.

"Nie twierdzę, że każdy związek jest skazany na kolejność, którą ustaliłam w trackliście i nie twierdzę, że każda relacja musi przejść wszystkie etapy. Szczęciarzami są oczywiście Ci, którzy nie byli nigdy samotni, nie zauroczyli się fatalnie, nie zostali zdradzeni lub porzuceni…" -  pisze raperka. - "Ja nie byłam w życiu tylko na jednym z ww. etapów i w sumie mocno musiałam się nagminastykować żeby wczuć się w numer… Ciekawe czy zgadniecie po odsłuchu płyty, który to…"

Poniżej załączamy post raperki, w którym możecie znaleźć wszystkie etapy wybrane przez artystkę.

Tagi: 

reklama
Anonim
Daj diss na tedego a nie. Serio mi się marzy żeby wdowa zremixowała chief keef - war i mu nawineła jak sosa; Pussy boy don't want war Pussy boy don't want war Don't want war Pussy boy don't want war, don't want war, want war

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>