Filipek komentuje niższe odsłony nowego singla Young Leosi

Young Leosia ogłosiła w tym tygodniu start swojej wytwórni, wraz z nowym singlem opublikowanym na solowym kanale. Utwór "Crowd" zebrał mniejszy zasięg niż single z EP-ki "Hulanki", co zauważyła influencerka Wiktoria Jaroniewska.

Opublikowała ona na swoim Twitterze screen ukazujący, że po 3 dniach teledysk do "Crowd" miał 93 tysiące wyświetleń, zastanawiając się w opisie czy artystka żałuje zmiany wydawnictwa. W komentarzach pod tym wpisem wypowiedział się Filipek, pisząc: "Modlę się, by był to znak świadczący o słuchaniu trochę ambitniejszej muzyki przez polskich słuchaczy".

Równocześnie ze startem wytwórni B.E. Records (Baila Ella Records), Leosia zapewniła, że jej nowy album będzie przedstawiał szerszy zakres tematów niż stricte imprezowe "Hulanki". Poniżej screeny z dyskusji.

Galeria

Frukwan
Oby miał rację. Wtedy Filipka też przestaną słuchać.
ODB RIP
Filipek za to robi ambitną :D Zwłaszcza te ostatnie disco single
W
No fakt Taki komentarz od Filipka w punkt :P Sprawdziłem ten Crowd. Szkoda bitu. Brzmienie dopracowane, ale Leosia totalnie banalna i niewiarygodna.
wTF
kto to jest ? jak będzie starsza to zmieni ksywę na old leosia ?
Gal Anonim
Może po prostu wyświetleń nie dokupiła.
Dummy Course
hahah
Anonim
Z dwojga złego to już lepiej słuchać Leokadii niż Filipka. Serio.
Anonim
Oj no chyba raczej nie poniosło cie gostek
Big O
O to co WdoWa powiedziała na ten temat "Kolegów z branży, którzy krytykują Young Leosię WdoWa nazwała „tchórzami”. I wtedy WdoWa stanęła po stronie leosi "Z jakiegoś powodu szanowni branżowi koledzy nie mieli wcześniej odwagi krytykować Young Leosia, bo nie daj Boże rozpęta to beef na kanale z wielomilionowymi subskrypcjami i popsuje relacje z Żabsonem. Ja mogę tutaj napisać ja osobiście od początku nie trawię jak i zabsona jak i tej całej leosi dla mnie to nie jest osobiście rap to jest moje zdanie i h.j wszystkim do tego. WdoWa to jest twoje zdanie i gust jeżeli lubisz leosie i zaposna i takie tam podobne klimaty twoja sprawa ja np lubię Filipka a nie trawie od początku tej lepsi zapsona itp. słuchaj czego chcesz każdy ma swój gust.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>