WdoWA punktuje krytyków Young Leosi: "Jesteście tchórzami"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-11-30 19:09 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 9)

Wczoraj pisaliśmy Wam o wypowiedzi Filipka związanej ze słabszymi wyświetleniami nowego singla Young Leosi. Śmieszkujący wpis w swoim stylu opublikował też kilka dni temu Pawbeats, pisząc, że znalazł się w szpitalu po przesłuchaniu numeru "Crowd".

Teraz do podobnych głosów odniosła się ikona kobiecej sceny rapowej w Polsce, WdoWA - zaznaczyła jednak później w dyskusji pod postem "akurat nie wiem co powiedział Filipek i bardzo go lubię".

"Z jakiegoś powodu szanowni branżowi koledzy nie mieli wcześniej odwagi krytykować Young Leosi, bo nie daj Boże rozpęta to beef na kanale z wielomilionowymi subskrypcjami i popsuje relacje z Żabsonem. Więc było cacy, słodko i trzymamy kciuki.
Teraz gdy dziewczyna poszła na swoje i tylko raz nie pyknęło jak rok temu, od razu startujecie i czujecie sie nagle znowu mężczyznami? bo bez większych konsekwencji możecie wbijać szpilki, niby jeszcze na żarty albo owijając to w niby merytoryczne podsumowania, ale prawda jest taka, że rok temu mieliście jajka między udami :)
Tak, to jest Polska. Za dziewczynami stoi się na marszu kobiet, jak jest  ich dużo i robią hałas. Jak jest głośno i dobrze to wygląda to opłaca się Wam podwinąć ego pod dupę.
Jak dziewczyny wracają do domu to wychodzi z Was zazdrosny frustrat bez wsparcia :) który czekał na pierwszą okazję…. ale niby merytorycznie lub dowcipnie.
PS. Nie interesuje mnie jaka muzyke robi Young Leosia i komu sie to podoba a komu nie. Sami wybieracie czego słuchacie lub słuchają Wasze dzieci. To nie jest wpis w obronie twórczości, mój gust to mój gust.
to jest wpis solidarnościowy
a Wy jesteście tchórzami" - napisała artystka, w komentarzach dodając także:

"w poście zwracam się wprost do ścisłego grona odbiorców, także nie obrażajcie się
Marsze i powrót do domu to metafora fejmu i infamii. Wydawało mi się, że dość prosta
post nie odnosi się do muzyki i swobody jej komentowania/krytykowania, której nikomu nie odmawiam
no nie umiem pisać tak, żeby zrozumiał fan nagłówków na CGM"

Do wpisu odnieśli się Filipek i Pawbeats. Pierwszy z nich napisał w komentarzu:

"Chciałbym przeprosić odbiorców rapu za mój nacechowany frustracja komentarz pod wpisem Wiktorii Jaroniewskiej. Również chciałbym przeprosić młodą Leosie, której ewidentnie pozazdrościłem sukcesów muzycznych i życiowych których mi brakuje. Obiecuje już nigdy nie przelewać frustracji na swoje social media, zwłaszcza gdy chodzi o biedna i niczemu winna artystkę. Na sam koniec chciałbym przeprosić Zabsona i jego wielomilionowe subskrypcje gdyby przeszło mu przez myśl by mnie zdissowac. Gosię również przepraszam"

a drugi:
"Dobrze że Kubańczyk nie wydaje u Żabsona bo ze strachu jeszcze bym go kiedyś spropsował"

W komentarzach pojawiła się także Ryfa Ri, pisząc: "Tak, Wu. It’s happening again. Nikt nie będzie w tym kraju płacił kobiecie za rap".

Wypowiedź WdoWy nie umknęła też Young Leosi. Młoda artystka napisała na swoim instastory:

"WdoWA, dziękuję za wsparcie, legendo. A co do reszty – możecie dalej grozić mi śmiercią. Na Wasze nieszczęście jest to dla mnie kolejna motywacja do działania i wydawania muzyki. Być może nie urodziłam się wilkiem, który dużo warczy, tylko dość wrażliwą osobą i na pewno nie dam w sobie tego zabić przez negatywne komentarze w kierunku mojej osoby. Przesyłam dużo miłości i życzę każdemu z osobna wspaniałego dnia"

xxx1989
Ale ja nie rozumiem Decyzji Young Leosi przecież mogła zostać u Żabsona i robić hajs . Ja bym jednak został tam gdzie już jest grono odbiorców i mogę zarobić
Masakra
Tak jak napisali. Kobiet nie można krytykować w tym kraju bo to seksizm nawet jeśli w Twojej wypowiedzi nie ma nic jakkolwiek nawiązującego do płci - nawet zwrotu "ona" czy "jej". Oczywiście walkirie sobie dopiszą kontekst i zlecą się bronić amazonki. Gościa jakiś feat fejmowym chyba stara się zdobyć. Ah, tak pierwszy od czasów Niegrzecznej u Pezeta kiedy to określenie "seksizm" było jej obce i na luzaku wydawała z siebie onomatopeje dźwięki kopulacji odzwierzęce, mięso mechanicznie oddzielane od kości przy użyciu parówki.
wTF
ej no sory, ale to są dla mnie jakieś pierdoły.
Anonim
Chyba wdówka liczy na jakiegoś feata
Buahaha
Nazywanie wdowy legendą jest wielką polewą XD to że duka coś kilkanaście lat nie robi z niej legendy
Anonim
Beka, że akurat Filipek, czy ten drugi freak z gali dla patusów, ma czelność wytykać cokolwiek komukolwiek xd
Lou D
"legendo"... ja pierdole :) w jakiej czarnej dupie jest tzw. polski rap (o ile to w ogóle rap?) jeżeli wdowa jest legendą. a przepraszam, nie mogę nic krytycznego napisać, bo to hate, seksizm. juz sie poprawiam: tak legendo, twoje popiersie postawie obok nasa, rakima i stalina :)
Anonim
Zbyt bystry to ty nie jesteś, ale to dość powszechne wśród słuchaczy rapu
Lou D
Witaj w klubie bystrzaków ;)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>