AdMa

AdMa

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-01-16 15:29 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 4)

Na profilu Patokalipsy od dłuższego czasu możemy obserwować prześmiewcze komentarze do sytuacji na scenie rapowej. Dziś pojawił się kolejny, w którym prześmiewczo zaczepiona została AdMa. Raperka nie zostawiła tego jednak bez reakcji.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2023-07-16 13:30 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)
dj decks zła dziewczyna

"Zła dziewczyna RMX" to efekt współpracy między DJ Decksem, AdMą, Córami, Ryfą Ri oraz Wdową. Utwór promuje reedycję kultowego albumu "Mixtape 3". 

video
dodano: 2022-05-21 16:55 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Tegoroczne Studio Popkillerów prowadzili AdMa i Krzysztof Stanowski - godzinną rozmowę przed galą możecie wciąż obejrzeć na Kanale Sportowym, natomiast transmitowane tam też krótkie Studio Pogalowe pojawia się docelowo u nas. Sprawdźcie co do powiedzenia mieli goście - nagrodzony Złotym Popkillerem Liroy oraz Igor "Ajgor Ignacy" Leśniewski, autor nominowanego teledysku do "Papugi" Maty.

video
dodano: 2022-05-12 19:30 przez: Redakcja (komentarze: 2)

AdMa ponownie łączy siły z @atutowym w trzecim singlu - "Scary Movie", który promuje płytę "Slash"! Ale to nie wszystko! Już dziś - 12.05.2022 usłyszymy nie tylko singiel, ale dostępna już jest cała EP na wszystkich platformach streamingowych.

Singiel jest wyjątkowo pogodnym utworem, podczas którego w trakcie słuchania na pewno pojawi się uśmiech na twarzy słuchacza i wprowadzi nas w dobry nastrój. Artystka udowadnia, że oprócz typowo mocnych tekstów, które wybrzmiewają na tej płycie, nadal uwielbia robić rap, który jest pełen świetnych toplineów oraz pozytywnej energii. "Scary Movie" jest ostatnim utworem na playliście płyty "Slash!", co jest wyraźnym puszczeniem oka do słuchaczy i przygotowaniem raperki na jej kolejne ruchy. Czas na cięcie! Slash!

Tagi:
kategorie: Popkillery
dodano: 2022-04-24 18:00 przez: Redakcja (komentarze: 2)

Połączenie, którego nikt się nie spodziewał, ale każdy potrzebował.
W tym roku przy gali Popkillerów łączymy siły z Kanał Sportowy - to właśnie na jego antenie odbędzie się studio przed i po gali, które poprowadzi wyjątkowy duet AdMa & Krzysztof Stanowski!
Zapraszamy już we wtorek o 17:45 na Kanał Sportowy, o 19:00 przeniesiemy się na PopkillerTV na samą galę, a po niej o 22:00 znów wrócimy na Kanał Sportowy, by podsumować cały wieczór.

video
dodano: 2022-03-31 08:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 6)

"Slash!" to drugi już singiel promujący nadchodzący album AdMy o takim samym tytule. Odważny, drapieżny tekst Ady został zobrazowany prostym, ale nie mniej odważnym klipem autorstwa ekipy Lemon Sniff. Bit do kawałka wyprodukował @atutowy, co oznacza ponowne skrzyżowanie sił tej dwójki artystów po dwóch latach od pamiętnej "Flagi Hiszpanii".

Tagi:
kategorie:
dodano: 2022-02-17 14:13 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Mocne linijki, kuszący wokal oraz osobliwa historia nie pozwolą odbiorcy przejść obojętnie obok „Slash!” EP. AdMa zgrabnym cięciem podsumowuje przeszłość i używając ostrego języka definiuje teraźniejszość. Najnowsza płyta raperki to prawdziwa uczta dla słuchacza. Bangerowe produkcje i wpadające w ucho refreny to swoisty podpis raperki. Tymczasem Panie i Panowie czas na cięcie!

Tagi:
dodano: 2022-02-17 14:09 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 3)

AdMa po trzech latach wraca z nowym singlem „Upiorne Urodziny” promującym nowe wydawnictwo - "Slash!".

Tagi:
video
dodano: 2022-02-03 14:30 przez: Kontakt (komentarze: 5)

Po półrocznej przerwie Marianne wraca z nowym mocnym, rapowym singlem! Po ostatnim "Deeper Love" przyszła pora na najnowsze "Odbijaj", które Marianne nagrała z AdMą. "Odbijaj przedstawia kobiecą moc i pewność siebie" – zdradziła raperka.

Tagi:
video
dodano: 2021-08-31 14:47 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Niecały miesiąc od premiery poprzedniej piosenki "Ready", Saszan stawia na GIRL POWER i prezentuje nowy numer! W najnowszym utworze, który nosi tytuł "SERUM", Saszan połączyła siły z raperką AdMą.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2020-10-06 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Mogłoby się wydawać, że Młoda Wilczyca czwartej edycji na rzecz m.in. współpracy z rapnews.pl odpuściła regularne tworzenie muzyki. Nic bardziej mylnego. Raperka zapowiedziała właśnie współpracę z ikoną poznańskiego rapu.

Tagi:
kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-07-22 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Pisaliśmy Wam ostatnio o tym, że Duchu przerywa muzyczną ciszę, szykując dla nas album "03:00" - teraz pora na dwa kolejne single, a w nich intrygujący goście. W pierwszym numerze trójmiejski raper łączy siły z AdMą (która z tej okazji przypomniała nawet linijkę jaką Duchu rzucił na jej temat w cypherze Młodych Wilków 5), a w drugim - z Anatomem, z którym w owych Wilkach 5 się znajdował. Enjoy!

Tagi:
dodano: 2020-05-08 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Trwa kolejny dzień pełen gorących 16-tek. Tempo przerasta nasze możliwości przetwórcze, a fani mają w czym przebierać - pisaliśmy Wam już o zwrotkach, od Pezeta, Sokoła czy Wankza. Oprócz tego swoje Hot16Challenge2 dostarczyli Fisz, Sitek, Tau, Wac Toja, Opał, Bilon, AdMa, B.R.O, Bober, Jarecki, Arab, Okoliczny Element, Brahu, Pih KaeN czy Dudek!

video
dodano: 2020-04-26 14:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Marianne w ubiegłym roku zaznaczyła swoją obecność kilkoma głośnymi singlami, teraz postanowiła za to skrzyżować mikrofony z inną raperką, bardziej doświadczoną na scenie AdMą. Efektem jest kobiece bragga zobrazowane animowanym teledyskiem.

Jak wyszło swoiste połączenie dwóch pokoleń polskiego żeńskiego hip-hopu?

Tagi:
video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-03-13 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Raperka wyraziła swoją obawę przed zagrożeniem oraz podzieliła paroma refleksjami dotyczącymi całego zagrożenia.

Tagi:

Strony