AdMa

AdMa

video
dodano: 2021-08-31 14:47 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Niecały miesiąc od premiery poprzedniej piosenki "Ready", Saszan stawia na GIRL POWER i prezentuje nowy numer! W najnowszym utworze, który nosi tytuł "SERUM", Saszan połączyła siły z raperką AdMą.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2020-10-06 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Mogłoby się wydawać, że Młoda Wilczyca czwartej edycji na rzecz m.in. współpracy z rapnews.pl odpuściła regularne tworzenie muzyki. Nic bardziej mylnego. Raperka zapowiedziała właśnie współpracę z ikoną poznańskiego rapu.

Tagi:
kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-07-22 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Pisaliśmy Wam ostatnio o tym, że Duchu przerywa muzyczną ciszę, szykując dla nas album "03:00" - teraz pora na dwa kolejne single, a w nich intrygujący goście. W pierwszym numerze trójmiejski raper łączy siły z AdMą (która z tej okazji przypomniała nawet linijkę jaką Duchu rzucił na jej temat w cypherze Młodych Wilków 5), a w drugim - z Anatomem, z którym w owych Wilkach 5 się znajdował. Enjoy!

Tagi:
dodano: 2020-05-08 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Trwa kolejny dzień pełen gorących 16-tek. Tempo przerasta nasze możliwości przetwórcze, a fani mają w czym przebierać - pisaliśmy Wam już o zwrotkach, od Pezeta, Sokoła czy Wankza. Oprócz tego swoje Hot16Challenge2 dostarczyli Fisz, Sitek, Tau, Wac Toja, Opał, Bilon, AdMa, B.R.O, Bober, Jarecki, Arab, Okoliczny Element, Brahu, Pih KaeN czy Dudek!

video
dodano: 2020-04-26 14:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Marianne w ubiegłym roku zaznaczyła swoją obecność kilkoma głośnymi singlami, teraz postanowiła za to skrzyżować mikrofony z inną raperką, bardziej doświadczoną na scenie AdMą. Efektem jest kobiece bragga zobrazowane animowanym teledyskiem.

Jak wyszło swoiste połączenie dwóch pokoleń polskiego żeńskiego hip-hopu?

Tagi:
video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-03-13 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Raperka wyraziła swoją obawę przed zagrożeniem oraz podzieliła paroma refleksjami dotyczącymi całego zagrożenia.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-03-08 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

W Dniu Kobiet skupiamy się na życzeniach, kwiatach i prezentach - AdMa zwraca za to uwagę na poważny problem, z którym mierzyć musimy się na co dzień.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-11-12 16:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 12)

Wiktoria Cwynar, fotomodelka oraz była partnerka Kartky'ego za pośrednictwem swoich social mediów stwierdziła, że podczas ich dwuletniego związku była wielokrotnie bita oraz, że raper znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. Opublikowała na swoich profilach screeny z rozmów oraz zdjęcie notatki medycznej sporządzonej przez funkcjonariusza katowickiego pogotowia. 

Tagi:
dodano: 2019-09-27 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

W kolejnym ze swoich rozmów, Wini ugościł AdMę. Tematami konwersacji były kuchnia, różnice między poszczególnymi miastami Polski, traktowanie kobiet w świecie hip-hopu, czy oczywiście muzyka. Najciekawsza jednak była wypowiedź AdMy, na temat sponsoringu raperów, gdzie stwierdziła, że reklamodawcy poważniej traktują influencerów niż artystów.

Tagi:
kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-09-11 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Kolejny niewygodny temat po propozycjach seksualnych, mobbingu i szowinizmie, o których słyszeliście w ostatnim singlu. „Flaga Hiszpanii” to odpowiedź AdMy na niewybredne komentarze w Internecie. Jest kontrowersyjnie, mocno i jak zawsze z charakterem!

Tagi:
kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-08-07 11:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

"Niepokorna jak Bregoli, chyba muszę się wyzwolić/Wyrzucali mnie z numerów, inni numer chcieli mieć/Ci platynowi idole, słodkie wersy, lepkie dłonie/Zapraszali mnie do łóżka, ale nie zjawiłam się". W nowym numerze AdMa bezkompromisowo przekazuje prawdę o swojej drodze do statusu jednej z najlepszych raperek w Polsce. Propozycje seksualne, mobbing w pracy i szowinizm, których doświadczyła przez lata zostały przelane w rymy na ciężkim bicie i ukoronowane oczyszczającym sloganem „Liberté” – poczucia wolności w rapie, sztuce i kobiecości. Bez kompromisów.

Tagi:
dodano: 2019-04-25 15:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Wyjątkowa gala - wyjątkowi prowadzący. Głosowania dobiegły końca o północy, pora więc na kolejne informacje. Ceremonię wręczenia Popkillerów 2019 poprowadzi niespotykany wcześniej duet Waldemar Kasta x Adma!

dodano: 2019-04-18 21:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Po kilkumiesięcznej pracy nad nowym materiałem AdMa wraca z singlem „Bladoróżowa”. Utwór prezentuje nie tylko nowy wizerunek artystki, ale także wyznacza kierunek muzyczny, w którym utrzymana będzie jej kolejna płyta.

Tagi: