AdMa

AdMa

dodano: 2019-09-27 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

W kolejnym ze swoich rozmów, Wini ugościł AdMę. Tematami konwersacji były kuchnia, różnice między poszczególnymi miastami Polski, traktowanie kobiet w świecie hip-hopu, czy oczywiście muzyka. Najciekawsza jednak była wypowiedź AdMy, na temat sponsoringu raperów, gdzie stwierdziła, że reklamodawcy poważniej traktują influencerów niż artystów.

Tagi:
kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-09-11 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Kolejny niewygodny temat po propozycjach seksualnych, mobbingu i szowinizmie, o których słyszeliście w ostatnim singlu. „Flaga Hiszpanii” to odpowiedź AdMy na niewybredne komentarze w Internecie. Jest kontrowersyjnie, mocno i jak zawsze z charakterem!

Tagi:
kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-08-07 11:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

"Niepokorna jak Bregoli, chyba muszę się wyzwolić/Wyrzucali mnie z numerów, inni numer chcieli mieć/Ci platynowi idole, słodkie wersy, lepkie dłonie/Zapraszali mnie do łóżka, ale nie zjawiłam się". W nowym numerze AdMa bezkompromisowo przekazuje prawdę o swojej drodze do statusu jednej z najlepszych raperek w Polsce. Propozycje seksualne, mobbing w pracy i szowinizm, których doświadczyła przez lata zostały przelane w rymy na ciężkim bicie i ukoronowane oczyszczającym sloganem „Liberté” – poczucia wolności w rapie, sztuce i kobiecości. Bez kompromisów.

Tagi:
dodano: 2019-04-25 15:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Wyjątkowa gala - wyjątkowi prowadzący. Głosowania dobiegły końca o północy, pora więc na kolejne informacje. Ceremonię wręczenia Popkillerów 2019 poprowadzi niespotykany wcześniej duet Waldemar Kasta x Adma!

dodano: 2019-04-18 21:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Po kilkumiesięcznej pracy nad nowym materiałem AdMa wraca z singlem „Bladoróżowa”. Utwór prezentuje nie tylko nowy wizerunek artystki, ale także wyznacza kierunek muzyczny, w którym utrzymana będzie jej kolejna płyta.

Tagi: