Krzysztof Stanowski

Krzysztof Stanowski

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-01-19 19:00 przez: Redakcja (komentarze: 13)

Wokół Tedego dzieje się tak dużo, że nie możemy przestać o nim pisać! Wczoraj informowaliśmy Was, że Tede wytyka Wujkowi Samo Zło branie wynagrodzenia z TVP. Dziś natomiast TDF wspomniał na Instastory, że Popkiller.pl ma w ofercie dla organizatorów wydarzeń możliwość płatnej promocji ich koncertów (faktycznie ma - chętnych zapraszamy na email redakcja@popkiller.pl)

video
dodano: 2022-05-21 16:55 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Tegoroczne Studio Popkillerów prowadzili AdMa i Krzysztof Stanowski - godzinną rozmowę przed galą możecie wciąż obejrzeć na Kanale Sportowym, natomiast transmitowane tam też krótkie Studio Pogalowe pojawia się docelowo u nas. Sprawdźcie co do powiedzenia mieli goście - nagrodzony Złotym Popkillerem Liroy oraz Igor "Ajgor Ignacy" Leśniewski, autor nominowanego teledysku do "Papugi" Maty.

kategorie: Popkillery
dodano: 2022-04-24 18:00 przez: Redakcja (komentarze: 2)

Połączenie, którego nikt się nie spodziewał, ale każdy potrzebował.
W tym roku przy gali Popkillerów łączymy siły z Kanał Sportowy - to właśnie na jego antenie odbędzie się studio przed i po gali, które poprowadzi wyjątkowy duet AdMa & Krzysztof Stanowski!
Zapraszamy już we wtorek o 17:45 na Kanał Sportowy, o 19:00 przeniesiemy się na PopkillerTV na samą galę, a po niej o 22:00 znów wrócimy na Kanał Sportowy, by podsumować cały wieczór.