Duchu wraca z płytą! "Długo szukałem swojego głosu"

dodano: 2020-06-26 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Po turbulencjach z "Legendą" (tłumaczonych tutaj) i dłuższej przerwie Duchu wraca z nowym wydawnictwem. Mamy już pierwszy singiel.

"Cześć

Mogliście mnie poznać po płycie Linie lotnicze z PTK
Mogliście mnie poznać jeszcze wcześniej
Mogliście mnie poznać przy okazji akcji Młode wilki 5
Mogliście mnie poznać podczas promocji płyty Legenda
Mogliśmy się poznać gdzieś na mieście, gdzieś w trasie

Długo szukałem swojego głosu i myślę, że wreszcie robię muzykę taką, jaka mi się podoba kompletnie

Dwa lata nagrywałem płytę na swoich bitach, zmiksowałem ją sam i nadszedł czas żeby się nią z Wami podzielić

Na przestrzeni kolejnych kilku tygodni będę powoli odsłaniał karty" - pisze Duchu oraz serwuje utwór "Wody" inaugurujący projekt.

Duchu - Wody (intro) / 03:00

Tagi: 

Ahh
Ale sie nudny ten rap zrobił na maxa. Ksywki jak kreacje, wymyslone a nie właśnie z podwórka. Nie mówię o wszystkich ale np. ilość Lil czy Young w ksywkach to jest tyle ile son'ów. Różnorodność w bitach to dziś oksymoron. Raperzy albo mówią dziś o tym jacy to nie są ekskluzywni, albo są tak smutni, że prawie z rozpaczy to się jeden z drugim nie zabił. Ale zdarzył przed tym to nagrać. Nie jestem tym co wspomina, słuchając w kółko starych nagrań, ale te nowe brzmienia są juz tak oklepane, że po pierwszych sekundach jestem w stanie powiedzieć -to już znam. Nawet w kawałku, gdzie raper rzuca czasownikami jest wiecej inspiracji, niż co u niejednego na całym krążku. Bez wątpienia ale najlepsze juz za nami! Młodzi, zadznijcie słuchać klasyki, bo warto. Dziś to brzmi dla mnie czasami jak nowy gatunek muzyki. I teraz dam kilka przykładów: Ostr- Z odzysku Killaz Group - Sprawdź, co gram Molesta – Zrozum to... Pęku - Od wszystkiego się oderwij kaliber 44 - co robisz? Pijani powietrzem -fotki Borixon - Mój rap, Mój hajs (Pisane z dużym liter) PIH- Daje rap muzyke K.A.S.T.A. - Monolog. Nie są to oczywiste przyklady, szlagiery, a bardziej dla tych co juz trochę slyszeli. Kazdy numer jest inny. Kazdy mc jest inny, flow i bit. Teraz proszę wymienić mi numery nowych gosci. Nie mam na myśli Problem, Bonson czy KęKę, tylko tych młodych kotów. Juz słyszę te same patenty i tempa.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>