Duchu tłumaczy ciszę i atakuje mocarnym singlem!

video
dodano: 2018-12-18 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Duchu zapowiadał "Legendę" jeszcze przy okazji Młodych Wilków 5, po czym album opóźnił się o kilka miesięcy - obecnie fizyki dotarły do fanów, ale cyfrowej premiery jeszcze nie było. Równolegle raper zapowiedział nowe EP i zaatakował grubym singlem, przekonującym, że warto czekać a także wytłumaczył sytuację z obsuwami!

"UPDATE EP
Potraktujcie to jako Przelotnie 2. Jeszcze nie wiem ile ukaże się numerów, będę konsekwentnie wrzucał po jednym tygodniowo, aż do wyczerpania zapasów. Postanowiłem, że trzecia płyta będzie zawierać 12 utworów, a nagrane mam trochę więcej i muszę trochę poszturmować Was nowościami. MOŻE wyjdą w bonusie jeśli zrobię double cd, czas pokaże.

LEGENDA I MAILE
Stawiamy stronę internetową ze sklepem. Jak tylko będzie gotowa, wznawiam sprzedaż i będzie można już normalnie zamawiać cd. Jeżeli ktoś już zapłacił i jakimś cudem jeszcze nie dostał płyty, proszę o wiadomość ASAP. Starałem się pisać wszędzie, od grupy po maile, ale robię to sam i najzwyczajniej w świecie niektóre wiadomości umknęły mym oczom, więc jeśli już raz pisaliście i nie było odpowiedzi, płyta nie doszła, piszcie.

SPOTIFY I SPRZEDAŻ CYFROWA
Hopefully, do końca tygodnia to ogarnę. Bliżej tematu już nie mogę być. Z Liniami lotniczymi będzie problem, bo w pewnych numerach użyte są bardzo popularne sample, nie chcę się wdziać na kosę jak np. Emen przy okazji Domina. Dostępne będą Przelotnie i cała Legenda, co również będzie oznaczać oficjalną premierę tej drugiej. Nie będę już jakoś mocno promował tej płyty. Może zrobię jakiś tydzień poświęcony na wrzucanie nowości.

Dobrze, że jesteście, dziękuję!"

Duchu - P.K.P. (prod. Duchu)

Tagi: 

Hypeman_skyyyr
#Duchu_musisz !
polski rap gówno
co to te duchu w ogóle
Master87
Jest moc

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>