Ńemy

Ńemy

dodano: 2020-05-09 22:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Kolejna porcja 16-tek. Wśród nich znów misz-masz - od Hansa z 52 Dębiec przez Adiego Nowaka po Żabsona. Słyszymy też Edzia, Michała Tomasika, Komila, Holaka czy Radoskóra z WYP3/V.E.T.O..

[Edit: No i Jano PW, Shelleriniego, Młodego M, Fokusa, Ńemego, Pęku czy Diseta! W ciągu dnia podochodziło mnóstwo zwrotek]

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-01-04 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Sokół przez lata miał nosa do wielu artystów, których kariery szły potem błyskawicznie do góry. Który album wydany nakładem Prosto uważa jednak za najbardziej niedoceniony?

dodano: 2019-12-24 10:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 1)
Gucci Mane - East Atlanta Santa 3

Święta to magiczny czas. Pełen chwil spędzonych z rodziną przy akompaniamencie Kevina samego w domu i dużych ilości jedzenia na stołach. Dla wielu równie ważna jest pasterka. Mamy dla Was 10 utworów, które doskonale będą pasowały do świątecznych, nocnych wojaży.

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2019-07-23 18:48 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Trzeci solowy projekt Ńemego pt. "YALP" ukaże się nieco wcześniej niż planowano, bo już 2 sierpnia, zaś kolejnym promującym epkę singlem, po "Games Ova.", jest utwór pt. "H0PE", który właśnie ukazał się na kanale labelu Ń – Sick Pro Music.

Tagi:
video
dodano: 2018-09-11 12:28 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Ńemy i Dj Lolo serwują psychodeliczny galop tłustych sampli i ostrych jak skalpel cutów.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-05-13 12:30 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 4)

"Waldemar Wall-E Kasta wraca na podwórko" - słowa Ńemego w końcu znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości. To wszystko za sprawą wspólnego, anglojęzycznego singla “Operation Raven Smoke”, którego odsłuch jest już dostępny. Numer jest trzecią odsłoną serii “czerŃ”

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-03-30 16:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Ńemy mówi - zachowaj czujność! Czas na drugi po "Mizantropii" singiel Ńemego z serii "czerŃ"!

Tagi:
dodano: 2017-12-04 18:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Polski rap pędzi obecnie jak szalony, a ciekawych materiałów mamy pod dostatkiem. Premiera goni premierę, pomyśleliśmy w związku z tym, że warto co miesiąc oddawać głos naszym czytelnikom, a równocześnie kierować reflektory na materiały, które spotkają się z największym uznaniem - w październiku rozpoczęliśmy więc wybory płyty miesiąca, a jurorami w tej kwestii będziecie Wy, popkillerowi czytelnicy!

Listopad to prawdziwa lawina muzycznych nowości (co zapowiadaliśmy zresztą w tym rankingu)  - zobaczmy więc który album najmocniej przypadł Wam do gustu! Kolejność w ankiecie ustawiona jest wg daty premiery. Głosowanie trwać będzie równy tydzień, zwycięzca zostanie więc wyłoniony 11 listopada!

video
dodano: 2017-12-02 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Qmos to młody, charyzmatyczny raper i podopieczny nowo powstałego labelu ŃemegoSick Pro Music. Właśnie ukazał się jego debiutancki, konceptualny krążek "Bohater Fantastyczny" ! Artysta zabiera nas w osobistą podróż, gęstą od liryki i tłustych brzmień. Za warstwę muzyczną "Bohatera Fantastycznego" odpowiedzialny jest Ńemy. Słyszymy tu również głos kultowego lektora - Tomasza Knapika, który pojawia się w roli narratora. Wydawnictwo promują dwa single, najnowszy z nich "TNT" feat. Ńemy, jest już dostępny na facebooku Qmosa z teledyskiem autorstwa Sławomira Wąchały i Sebastiana Juszczyka, odpowiedzialnych m.in. za klip "Palestine Girl" Tricky'ego. Dystrybucją cyfrową albumu zajęło się Wydawnictwo Agora

Tagi:
video
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-25 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Qmos to młody, sierpecki raper i podopieczny nowo powstałego labelu Ńemego – Sick Pro Music. Z okazji zbliżającej się premiery jego debiutanckiej płyty, pojawił się pierwszy singiel promujący to wydawnictwo.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-11-19 18:03 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Kilka dni po premierze swojej drugiej, tajemniczej płyty "Skit", Ńemy prezentuje kolejny teledysk promujący to wydawnictwo. "Know - How", nieoczekiwanie ukazał się na kanale Asfalt Records i jest efektem szalonej, muzycznej kooperacji Ń z bydgoskim raperem i poetą - Biszem, oraz wschodzącą gwiazdą nowo powstałego net labelu Ńemego, Sick pro Music - Qmosem. Liryczne popisy i "kwaśny" styl kawałka doskonale oddaje teledysk bogaty w świetne zdjęcia i nieoczywiste animacje.

Tagi:
dodano: 2017-11-06 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Dziś swoją premierę ma druga, solowa płyta uznanego rapera i producenta – Ńemego. Najnowszy materiał "Skit" ukazał się w sprzedaży cyfrowej, dzięki Wydawnictwu Agora i Sick Pro Music – nowopowstałemu net labelowi Ńemego. Płytę promują dwa single: "Planeta lęku" i teledysk "Serce do bicia", będący dziełem Piotra Kabata. Klip od dziś do obejrzenia na ProstoTv!

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2017-11-05 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Gdy patrzymy na listopadowe zapowiedzi premier to mamy wrażenie, że połowa sceny postanowiła wycelować finisz swoich wydawnictw w tym samym okresie. Od takiego natłoku ciekawych pozycji może aż rozboleć głowa, a my postanowiliśmy wskazać na jakie 11 albumów z polskiej sceny czekamy w tym miesiącu najmocniej... Kolejność wg daty wydania.

kategorie:
dodano: 2017-11-05 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Gdy patrzymy na listopadowe zapowiedzi premier to mamy wrażenie, że połowa sceny postanowiła wycelować finisz swoich wydawnictw w tym samym okresie. Od takiego natłoku ciekawych pozycji może aż rozboleć głowa, a my postanowiliśmy wskazać na jakie 11 albumów z polskiej sceny czekamy w tym miesiącu najmocniej... Kolejność wg daty wydania.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-11-01 15:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wszechstronny raper i producent muzyczny oraz uczestnik drugiej edycji Młodych Wilków Ńemy wraca z drugą, solową płytą "Skit". Materiał ukaże się w sprzedaży cyfrowej już 6 listopada dzięki Wydawnictwu Agora i Sick Pro Music i jest kontynuacją stylu "Ń", będącego syntezą gatunków bliskich artyście. Od strony muzycznej przeplata hip-hopowy Boom Bap z elektroniką i nowoczesnym, syntetycznym brzmieniem muzyki Pop. Na płycie gościnnie usłyszymy m.in. Bisza, Flamastra i debiutującego rapera Qmosa.

Masteringiem "Skitu" zajął się Tim Boyce, odpowiedzialny za brzmienie takich płyt jak: Kid Rock "Devil Without a Cause", czy Jay Z "Live in Brooklyn".

Tagi:

Strony