Mikser zaskakuje przemianą - singlowy "Raport" z Ńemym

video
dodano: 2021-02-07 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Utwór "Raport" to surowe uliczne brzmienie, które niesie ze sobą wyrazisty przekaz. Wszystko na wysmakowanej produkcji Ńemego. "Treść utworu nie jest jak większość antysystemowego bełkotu, który - oprócz krytyki - nie wnosi nic konstruktywnego. Mikser podaje konkretne rozwiązanie, klucz do prawdy. Aby go zdobyć, trzeba wysilić intelekt. Ten unikatowy projekt jest jak odtrutka w dobie syfu, którym jesteśmy zalewani" - czytamy w informacji prasowej.

Na uwagę zasługuje przemiana, jaką przeszedł sam artysta. Z kujona w okularach przeistoczył się w wydziaranego psychopatę. Czy ta zmiana to element jakiejś większej układanki, czy tylko chwilowa odskocznia od standardowego wizerunku?

Miksera kojarzyć możecie przede wszystkim z jego "niebitewnej" odmiany freestyle'u, którą pokazywał przez lata w różnych miastach i miejscach. Oprócz tego raper od lat jest ambasadorem Cała Polska Czyta Dzieciom, prowadzi zajęcia dla ludzi uzależnionych od narkotyków, ludzi, którzy doświadczyli przemocy psychicznej lub fizycznej. Jest współtwórcą programu #niebądźbezwartościowy i bierze udział w wielu koncertach i wydarzeniach promujących pomoc drugiemu człowiekowi.

Tagi: 

uniwers
props
s.
dobre
gram
PROPZ

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>