Adi Nowak

Adi Nowak

video
dodano: 2023-03-03 09:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)
adi nowak

Wczoraj odbyła się premiera filmu "Pokolenie Ikea". W ramach akcji promocyjnej Adi Nowak i Mei Bee nagrali utwór "ABCDEF<3ck".

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Sport
dodano: 2021-12-23 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Lista gości na "Ognisku Niedomowym" robiła spore wrażenie, zbierając przekrój artystów tak różnych jak Czesław Śpiewa, KęKę i Diho. A wśród nich... Piotr Reiss. Jak Adiemu udało się ściągnąć na album legendę Lecha Poznań?

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Wywiady
dodano: 2021-12-18 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Ognisko Niedomowe" wbija kij w... ognisko. Rozdrapuje trudną przeszłość Adiego Nowaka, robiąc to jednak w charakterystycznym dla niego nieoczywistym stylu. Z reprezentantem SBM Label porozmawialiśmy o płycie, jej odbiorze, terapeutycznej funkcji muzyki, masce żartownisia, wypadku samochodowym na finiszu prac nad albumem czy featuringu Piotra Reissa.

video
dodano: 2021-11-18 22:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

Teledysk do "PAPIEROSES" Adiego Nowaka trafił na kanał SBM Label. Przygotowany we współpracy ze Szkołą Teledysków klip jest ostatnim promującym "Ognisko Niedomowe", co oznacza, że wszystkie utwory z płyty znajdziecie również na YouTube.

video
dodano: 2021-11-11 09:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

"Podobno z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach, o czym najlepiej opowie wam Adi Nowak w swoim najnowszym singlu. Dzięki technice 360° możecie usiąść z nim przy jednym stole i poczuć się częścią historii "Kaktusa"."

video
dodano: 2021-09-20 19:40 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Klip do “Bravo”, czyli drugiego numeru z nadchodzącego albumu Adiego, ujrzał dzisiaj światło dzienne! Jednym z głównych bohaterów utworu jest Fiat Punto rapera, który w wyniku weekendowej kolizji został wyłączony z użytku. Na całe szczęście członkowi SBM nic się nie stało.

Tagi:
video
dodano: 2021-08-23 15:54 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Tajemnicze zapowiedzi, które pojawiały się przez ostatnie dni na socialach SBM Label w końcu się wyjaśniły. Dziś na kanale wytwórni swoją premierę miał pierwszy singiel zapowiadający nowy longplay Adiego Nowaka. Na stronie labelu wystartował preorder płyty, której tytuł to "Ognisko Niedomowe".

kategorie:
dodano: 2021-08-23 15:44 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Ognisko Niedomowe" to pierwszy longplay Adiego w SBM Label. Album opowiada o trudnym dorastaniu i rozlicza się z przeszłością

Na płycie gościnnie udzielili się: Białas, Czesław Śpiewa, DGE, Dianka, Diho, Janusz Walczuk, Koza, Kuqe 2115, Kękę, Marie, Mestosław, Piotr Reiss, Sara Forte, Solar, The Food Emperor, White 2115, Wini.

Tagi:
video
dodano: 2020-10-14 16:23 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"TEDx" to nowy singiel Adiego, który promuje najprawdopodobniej jego nadchodzące solo w barwach SBM. Gościnnie usłyszymy w nim KęKę, natomiast produkcją zajął się SARNULA. Klip utrzymany w szkolnej stylistyce wyreżyserowali Maciej Pieczykolan i Rafał Florkiewicz.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2020-06-02 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Hotel Maffija to niecodzienny projekt polegający na stworzeniu pierwszej wspólnej płyty artystów SB Maffija podczas wyjazdu na Kaszuby.

kategorie:
dodano: 2020-05-26 02:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Gdy dołączał do SBM, jedni chcieli iść z nim na grzyby, drudzy jechać na wakacje, a jeszcze inni nagrywać lovesongi. My chcielibyśmy wydawać jego albumy i pierwszy krok w tym kierunku zrobimy już 29 maja! To właśnie wtedy, w dniu urodzin Adiego Nowaka, ukaże się jego pierwszy projekt w SBM Label - “Nienajseksowniejsze EP”! Z tej okazji odkrywamy pierwszą kartę, okładkę autorstwa grafika i rysownika Tomasza Pieńczaka. Podobnie jak tytuł, nawiązuje ona do okładki pierwszej, tej lekko pożółkłej EP-ki Adiego, od której zaczęła się jego szalona, muzyczna przygoda." - pisze label.

dodano: 2020-05-09 22:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Kolejna porcja 16-tek. Wśród nich znów misz-masz - od Hansa z 52 Dębiec przez Adiego Nowaka po Żabsona. Słyszymy też Edzia, Michała Tomasika, Komila, Holaka czy Radoskóra z WYP3/V.E.T.O..

[Edit: No i Jano PW, Shelleriniego, Młodego M, Fokusa, Ńemego, Pęku czy Diseta! W ciągu dnia podochodziło mnóstwo zwrotek]

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-02-04 21:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Na wydanym w ubiegłym roku albumie "Nienawiść w rytmie disco" Eripe puścił wers w stronę Adiego Nowaka - jak się okazuje Adi postanowił nie przemilczać tej sytuacji.

Tagi:
video
dodano: 2019-10-31 15:26 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Kolejna płyta rapera z Poznania ukaże się nakładem nowej wytwórni. 

wydarzenie
dodano: 2018-12-22 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

20 lat Asfaltu to kawał historii polskiego hip-hopu - od niezależnych zajawkowych początków i stopniowego budowania marki przez Tytusa, przez odkrycie jednych z najważniejszych postaci na początku tego wieku, poprzez liczne wydawnictwa alternatywne a kończąc na "nowym Asfalcie", który w ostatnich latach odzyskał rozmach, zbudował własną dystrybucję i idzie jak burza przez rynek. Na jubileuszowym koncercie nie mogło zabraknąć ikon wytwórni takich jak O.S.T.R. czy Fisz/Emade, nie mogło zabraknąć najgorętszych dziś ksywek w osobach Taco czy Otsochodzi, nie mogło zabraknąć też nas...

Strony