SB Maffija wyjechała zrobić wspólny album! Rusza preorder

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2020-06-02 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Hotel Maffija to niecodzienny projekt polegający na stworzeniu pierwszej wspólnej płyty artystów SB Maffija podczas wyjazdu na Kaszuby.

O koncepcji wypowiada się sama ekipa SB Maffija:

“Pomysł wspólnego wyjazdu w naszych głowach kłębił się od conajmniej kilku lat, ale okoliczności nigdy na to nie pozwalały. Z pomocą przyszły odwołane koncerty. Jesteśmy na Kaszubach, wynajęliśmy dom, zbudowaliśmy na miejscu dwa polowe studia. Gramy na konsoli, jemy, śpimy, spacerujemy, freestylujemy i nagrywamy kawałek za kawałkiem. Wszystko powstaje na bieżąco od muzyki po to co dzieje się w internecie. Wszystko rejestruje kamera. Jeśli nic nas nie zatrzyma 6 czerwca Hotel Maffija stanie się debiutancką płytą SB Maffiji. Trzymajcie za nas kciuki.”

Po raz pierwszy w historii labelu SB Maffija wyruszyła by tworzyć wspólną płytę. Całe wydawnictwo powstanie od zera. W kolejnych dniach stworzona zostanie okładka płyty, numery oraz finalna tracklista. Preorder płyty rozpocznie się we wtorek 2 czerwca o 12:00 na stronie sbmstore.pl
Preorder trwa jedynie pięć dni czyli tyle ile trwa wyjazd. Wydanie w przedsprzedaży będzie wzbogacone o liczne dodatki. W powstawaniu płyty biorą udział wszyscy artyści reprezentujący barwy SB Maffiji czyli Solar, Białas, Bedoes, White 2115, Mata, Jan - rapowanie, Kacperczyk, Beteo, Adi Nowak, Moli.
Wszystkie przygody Maffijczyków można śledzić na kanale SBM Label gdzie publikowane są odcinki ukazujące prace nad utworami oraz numery publikowane na bieżąco.

Poniżej vlog, dostaliśmy też już pierwszy singiel.

Hotel Maffija: Dzień Dziecka

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>