Jeden

Jeden

video
dodano: 2020-10-15 18:15 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Mój Dom" to najnowszy klip byłego reprezentanta QueQuality, który jest pocztówką z minionego, wolnego od obostrzeń lata. W klipie można zobaczyć malownicze miejscówki z dala od zgiełku, w których raper lubi przebywać. Nie ukrywa on zaniepokojenia obecnymi wydarzeniami na świecie.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Rankingi
dodano: 2020-08-29 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 23)

Końca dobiega lato dziwne i nietypowe, pozbawione wielkich festiwalowych wrażeń. Polscy raperzy niezmiennie starali się jednak uchwycić najlepsze momenty wakacji, a my dostaliśmy sporo letniaków, które mogły umilić chwile i pomóc w naładowaniu akumulatorów na jesień. Które najmocniej zapadły nam w pamięć? Wybraliśmy 11, ułożonych w kolejności dowolnej.

dodano: 2020-05-06 13:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Tempo takie, że dodawany co kilka godzin raport pęcznieje od ciekawych zwrotek. Pierwsza dziś porcja to błyskotliwość Łony, klimat schaftera, rapujący Smolasty, niecodzienna sceneria Lukasyno czy Deys wspierający VNM'a. A do tego - Kizo, Kartky czy... Zbigniew Stonoga i Jakub Żulczyk.

dodano: 2020-02-10 07:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Nic na siłę" to pierwszy singiel zapowiadający nową płytę Jednego. Klimat utworu nie odzwierciedla jednak w pełni brzmienia albumu, na którym oprócz melancholijnych utworów znajdą się również mocne bangery. Żyjemy w świecie liczb i zasięgów, gdzie każdy chciałby mieć więcej i lepiej niż Ci, których obserwuje. W ten sposób łatwo złapać doła i stracić poczucie własnej wartości. W momencie, w którym wszystko się wali, my oburącz staramy się to ratować, a jednak zdarza się, że życie ma dla nas lepszy plan, więc spokojnie, powoli, nic na siłę...

Tagi:
video
dodano: 2019-09-25 16:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Na kanale YouTube QueQuality  pojawił się remix utworu Jeden „QANTAS”, którego autorem jest Zixu

Tagi:
dodano: 2019-09-20 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

Czy akcja powtórzy sukces #hot16challenge sprzed 5 lat? Wszystko zaczęło się od wykonania legendarnego utworu Fokusa przez Kartky'ego w Y-Studio

Tagi:
video
dodano: 2019-05-30 21:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jeden - To samo (prod. SecretRank)

Prezentujemy teledysk do utworu "To samo" pochodzącego z debiutanckiego albumu Jeden pt ,,HEAVEN". Obraz to efekt wspólnej podróży artysty i jego przyjaciół do słonecznego Skopelos. Całość charakteryzuje spontaniczna atmosfera i swobodny vibe który wręcz wylewa się z ekranu.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2019-01-30 16:32 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„Heaven” to debiutancki album długrający autorstwa charyzmatycznego rapera o pseudonimie Jeden. Bogate gry słowne, nieszablonowe podejście do składania wersów czy melodyjne flow to tylko kilka z wielu zalet wszechstronnego artysty. Raper zabiera słuchacza w wielowymiarową podróż po tytułowych niebiosach serwując mu 12 zróżnicowanych utworów które stanowią idealnie wyważoną dawkę energii, osobistych przemyśleń i bodźców do działania.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-01-29 18:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jeden - Van Gogh (prod. Skrywa)

QueQuality prezentuje klip do utworu „Van Gogh” promujący pierwsze pełne wydawnictwo Jeden pod szyldem QueQuality „Heaven”.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-27 23:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jeden - BOGATY (prod.Airavata) (Official Video)

Jeden prezentuje ostatni teledysk do płyty „H1GHWAY”. Za teledysk „Bogaty” odpowiedzialny jest Dariusz Zdański (Perpetuer). Produkcją kawałka zajął się Airavata.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-28 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jeden - WALKA (prod.SPC) (Official Video)

Dostaliśmy od młodego gracza nasycony treścią utwór na temat codziennych zmagań z losem i jego przeciwnościami. Jak sam autor twierdzi jego jedynym prawdziwym przeciwnikiem jest on i jego słabości, które są źródłem problemów a pokonanie ich ma jasne odzwierciedlenie w rzeczywistości. Klimatyczne wideo powstało przy współpracy z Patrykiem Czachowskim, który również nakręcił ujęcia do poprzednich singli, które znalazły się na kanale QueQuality.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-11-25 22:51 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„H1GHWAY” LP jest kontynuacją obranej drogi artysty po wyjściu z depresji opisanej albumem „SANNYAS1N” oraz rozbudowaną wersją wcześniej opublikowanej EP o tym samym tytule. Kręgosłupem płyty jest droga do spełnienia, a opisane na niej przystanki w postaci 11 utworów nie są przypadkowe.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-16 22:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

JEDEN - Serafin (prod. KHVN)

Po kontrowersyjnym wejściu na scenę singlem „Armani”, QueQuality przedstawia teledysk do utworu „Serafin” promujący album „HIGHWAY”, w którym Jeden pokazuje swoje inne oblicze. Limitowane wydanie fizyczne płyty HIGHWAY jeszcze dostępne na stronie h1ghway.pl

Tagi:
video
dodano: 2018-10-22 21:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

QueQuality ogłosiło dziś kolejnego rapera w swoich szeregach - jest nim Jeden, którego oglądać mogliśmy m.in. na Mazury Hip-Hop Festiwalu w Giżycku. Równocześnie pojawił się klip do numeru "Armani"

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-08-01 23:15 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Kolejny "strzał" wymierzony w fake image raperów na scenie. JEDEN z lepiej zapowiadających się raperów młodego pokolenia atakuje kolejnym luźnym singlem z serii „STRZAŁ”, gościnnie na kanale Lekter Records. "Tym razem padło na fake image i pseudo przewózkę raperów na scenie, która urosła do granic absurdu motywując innych (w tym młodych słuchaczy) do postępowania w ten sam sposób aby odnaleźć się w społeczeństwie. JEDEN zwraca uwagę słuchacza na to, iż to w dużej mierze iluzja, która prowadzi donikąd" - czytamy.

Strony