KPSN

KPSN

dodano: 2020-05-06 13:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Tempo takie, że dodawany co kilka godzin raport pęcznieje od ciekawych zwrotek. Pierwsza dziś porcja to błyskotliwość Łony, klimat schaftera, rapujący Smolasty, niecodzienna sceneria Lukasyno czy Deys wspierający VNM'a. A do tego - Kizo, Kartky czy... Zbigniew Stonoga i Jakub Żulczyk.

video
dodano: 2019-03-29 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

KPSN - Nie masz pytań feat. BDZ

W dniu premiery nowego albumu KPSN serwuje proste video do utworu tytułowego.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-02-11 14:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

KPSN - "Światła na mnie" prod. KPSN cuty Dj Te (OFFICIAL VIDEO)

MARKA inc. prezentuje teledysk do utworu "Światła na mnie" promujący debiutancką płytę KPSN'a pt. "Nie masz pytań". "Światła na mnie" to tak naprawdę definicja stylu Piotrka, do którego zdążył już przyzwyczaić słuchaczy, lecz artysta nie boi się nowych rozwiązań stanowiących most pomiędzy starą, a nową szkołą rapu. Teledysk do utworu został został nakręcony przez ekipę 21 GRAMS VIDEOS.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2019-02-11 14:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Nie masz pytań" to suma wzlotów i upadków, to suma zmarnowanych i wykorzystanych szans, to suma konsekwencji w działaniach bez stania w miejscu, to "motor napędowy mojej zajawki" cytując autora.  Album w całości został napisany,wyprodukowany,zmiksowany i zmasterowany przez KPSN'a.
To opus magnum w mojej twórczości. Coś kompletnego, definiującego mnie, nie kogoś innego.

Po albumach podziemnych "Pora się wieszać?", "Jeszcze nie teraz?" i "Tędy to tam?", kilku krótkogrających epkach ("ORTODOX" i "FALSTART" pora na oficjalny debiut. Gościnnie na płycie udziela się 3 mc's i 4 dj'ów.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-02 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Trzeba przyznać, że ten rok rozpoczyna się bardzo intensywnie - także dla fanów podziemia. Wczoraj prezentowaliśmy Wam garść singli, które dostaliśmy na zamknięcie/rozpoczęcie roku, a teraz swoje dokłada Szops publikując mocarne undergroundowe collabo...

dodano: 2018-12-03 20:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kolejna fala teledyskowych premier. Otsochodzi łączy siły z Rosalie, Bałagane ze Szpakiem, Diox z Malikiem - do tego nowe klipy prezentują Kamil Pivot, Cira, KPSN czy Spinache. W skrócie - jest co oglądać!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-03 20:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

KPSN - "Mój lot" feat. ELLE prod.KPSN (TRIP VIDEO)

"Mój lot" zapowiada nowy album KPSN'a pt. "Nie masz pytań", który ukaże się w pierwszym kwartale 2019 roku. Gościnnie na refrenie udzieliła się Elle. Numer w sam raz na odbicie od szarej zimowej rzeczywistości, która aktualnie daje się nam we znaki. Ujęcia zostały nakręcone spontanicznie w Bendorm

kategorie:
dodano: 2018-11-27 12:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Falstart" znaczenie tego słowa jest każdemu znane.
Dla mnie "Falstart" to wpieprzenie sobie zbyt chorych myśli na łeb.
"Falstart" to łudzenie się nad czymś, zamiast "pracować".
"Falstart" to powrót zajawki do Mojej głowy.
Wysyłka epek fizycznie : + Czas wytłoczenia +/- 2 tygodnie

Tagi:
video
dodano: 2018-05-17 18:48 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Odwołaj" zapowiada pierwszy, debiutancki legalny album KPSN'a. Jest to kolejny projekt po płycie "Tędy to tam?" i świetnie przyjętym przez odbiorców albumie producenckim z Bonsonem. Oprócz charakterystycznych dla KPSN'a brzmień na krążku pojawią się nowe rozwiązania stanowiące most pomiędzy trueschoolem a newschoolem. Teledysk do "Odwołaj" wyprodukowała ekipa Stoprocent.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2018-03-15 22:14 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Już w ten weeekend OSTATNI TAKI TOUR uderza do Wrocławia i Krakowa. Swój gościnny udział w obu koncertach potwierdził Okoliczny Element! Szykujcie się więc na prawdziwą undergroundową ucztę.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-02-23 13:26 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Zapraszamy do sprawdzenia klipu promującego trasę koncertową OSTATNI TAKI TOUR. Na tracku swoje linie zostawili Bonson, Reno oraz KPSN. Za produkcję odpowiada KPSN, skrecze dołożył Dj Te, natomiast klip jest dziełem Kamila Tarnowskiego. Ujęcia kręcone były podczas dwóch pierwszych koncertów, w Warszawie oraz Poznaniu.

Tagi:
dodano: 2018-02-14 18:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Już w ten weekend w Warszawie i Poznaniu rozpocznie się trasa Bonsona, Reno i KPSN'a - na obu koncertach powstawać będzie także klip do numeru promującego trasę, który następnie pojawi się w limitowanym wydaniu fizycznym!

Tagi:
dodano: 2018-01-08 21:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wyobraźcie sobie, co powstanie z połączenia legendy powracającej świetnym albumem po długim milczeniu z jednym z najlepszych i najbardziej charyzmatycznych raperów na polskiej scenie. Dodajcie do tej wybuchowej mieszanki utalentowanego producenta, a zarazem rapera, który swoimi materiałami mocno zamieszał w ostatnim roku.

To, co sobie właśnie wyobraziliście, niebawem przełoży się na rzeczywistość. Agencje STAGE oraz HipHopKoncert zapraszają na wyjątkową trasę OSTATNI TAKI TOUR, czyli Reno, Bonson i KPSN na jednej scenie. Ten znakomity tercet uderzy w piętnaście polskich miast, od Pomorza, po Tatry. Jakby tego było mało, plotki głoszą, że współpraca powyższej trójki przeniosła się również na grunt studyjny...

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-28 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Otrzymujemy kolejny singiel Bonsona "Border" - gościnnie dograli się do niego Flojd oraz KPSN. Za produkcję utworu odpowiedzialny jest również KPSN, skreczami zajął się natomiast Dj Te. Border zapowiada album Bonsona "Postanawia umrzeć", który ukaże się 26.01.2018 roku nakładem wytwórni StoproRap. Mashup do nagrania zrealizowany został przez MDOOM.

Tagi:
dodano: 2017-11-22 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

W sieci pojawił się odsłuch płyty producenta i rapera KPSNa "Tędy to tam?". KPSN'a charakteryzują brudne, oldschoolowe produkcje przeplatające się z szorstkim stylem nawijania. Pochodzący z Zabrowa raper działa również jako producent. Na swoim koncie ma współpracę między innymi z Bonsonem, Sariusem, Flojdem, Chadą, Cirą, 2sty'm, Kartky'm, Ad.M.ą, Beteo czy Eripe, a jego pozycja w polskim podziemiu jest mocno ugruntowana. Odsłuch znajdziecie w rozwinięciu.

Strony