LaikIke1

LaikIke1

dodano: 2018-02-11 17:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Ubiegły rok to sporo wydarzeń w życiu Deysa - przekształcenie swojej marki Hashashins w oficjalny label, wysoki debiut na OLiS, ciąg dalszy muzycznych eksperymentów, a w ostatnich dniach 2017 - zaskakujący cios od Laikike1'a w "Level up 9".

W jedynym wywiadzie  po premierze "Tape of the Ninja" porozmawialiśmy chyba o wszystkich gorących tematach... Czy Deys nadal jest członkiem QueQuality? Jakie plany rozwojowe ma Hashashins? Czy możemy spodziewać się stopniowego odbijania od rapu? Czy jest w planach większa odpowiedź na wersy Laikike1'a? Dlaczego Deys odpowiedział wrzucając diss Solara, z którym sam też miał konflikt? Jakie były kulisy tego, że Deys zrobił mash-up do dissu Filipka na Bedoesa - czy było to opowiedzenie się po jego stronie? O tych i innych kwestiach w naszej rozmowie!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-04 22:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Na świeżo po zaczepce z "Level Up 9" Deys wystosował ostry status - teraz doprecyzował swoje wrażenia w obszernej wypowiedzi w Radiu Hashashins...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-31 15:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Laikike1 tradycyjnie zaczepił sporo osób w kolejnej części "Level Upu". Tradycyjnie też różne są reakcje poszczególnych raperów. Wczoraj pisaliśmy Wam o poście Deysa, dziś wiemy też jak do całej sytuacji odnieśli się kolejni zahaczeni raperzy.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-30 21:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Deys i Laikike1 mieli do tej pory zdecydowanie pozytywne stosunki, współprace na koncie a Deys niejednokrotnie propsował autora "Milczmena". Zaskakiwać mogły więc (nawiązujące do "Stempel Call") wersy w jego stronę zamieszczone w nowym "Level Upie". Deys błyskawicznie odniósł się do tego i to w równie zaskakujący sposób...

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-30 20:37 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Oto i on, przedostatni Level Up, czyli Level Up 9!" - pisze BobAir i publikuje kolejną część corocznej serii numerów Laika. Jak zawsze nie brak padających w różnym kontekście ksyw - w tym roku wśród nich są W.E.N.A., VNM, Sarius, Otsochodzi, Kaz Bałagane, Reno, Deys, Rogal DDL, Taco Hemingway, Smark czy Siwers...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-12 13:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Właśnie wystartował limitowany preorder charytatywnego projektu muzycznego „Pomaganie rąk nie brudzi” . Preorder zawiera gratisy oraz darmową wysyłkę na terenie Polski. Album jest też dostępny z okolicznościową odzieżą z której dochód zostanie przekazany na akcję Świąteczną „Pomaganie rąk nie brudzi”


Gościnnie będzie można usłyszeć takie osoby jak Rahim, Oxon, Laikike1, Ryfa Ri i wielu innych. Producencko udzieliły się takie osoby jak Zbylu, BobAir, Vixen, EljotSounds czy Mario Kontrargument. Każdy uczestnik projektu udzielił się charytatywnie.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-05 23:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Fizyki "Kan Wa Kan" docierają już do fanów a Enson odpala najbardziej wyczekiwany numer na albumie, mocarnie obsadzony posse-cut "Niedoścignienie". Enjoy.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-03-01 18:40 przez: Kacper Szymański (komentarze: 2)

W sieci pojawił się oficjalny odsłuch albumu "Almost Famous" trio w składzie Bonson, Laikike1 i Soulpete, który wyprodukował cały materiał. Na gramofonach wsparł ich DJ Eprom. 

video
dodano: 2017-02-04 13:36 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

Bonson, Laikike1, Soulpete oraz współpracujący z nimi DJ Eprom prezentują kolejny, łączony teledysk przed premierą "Almost Famous". Grupa stworzyła obraz do kawałków numer 3 i 4. Płyta zaplanowana jest do wydania w lutym.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-01-21 13:01 przez: Kacper Szymański (komentarze: 9)

Rok temu w "Level Up 7" Laikike1 skrytykował Te-Trisa, nawijając, że ten ma "przekaz, jak artykuł z Wyborczej". Raper z Siemiatycz nie pozostał mu dłużny, publikując na swoim facebooku "oświadczenie", w którym a capella zdissował Laika. Jednak wydaje się, że Laikike1 zmienił zdanie w sprawie kolegi po fachu, gdyż na swoim fanpage'u udostępnił i polecił nowy mixtape Te-Trisa.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-01-19 18:51 przez: Kacper Szymański (komentarze: 19)

Dzisiaj światło dzienne ujrzał kolejny singiel z nadchodzącego albumu Laikike1, Bonsona i Soulpete'a "Almost Famous" - AF9. W zwrotce Laika pojawiły się kąśliwe uwagi kierowane m.in. pod adresem KęKę, dotyczące jego terapii i problemów z alkoholem. Radomianin odpowiedział na zarzuty Laikike1 na swoim facebooku.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-01-17 15:16 przez: Kacper Szymański (komentarze: 1)

Do sieci trafił kolejny singiel z nadchodzącego albumu Almost Famous w składzie Bonson, Laikike1 i Soulpete realizowanego we współpracy z DJ-em Epromem. Tym razem trio przedstawiło słuchaczom utwór "AF8", wzbogacony klipem, za który odpowiada ekipa GRZVideos.

kategorie:
dodano: 2017-01-16 16:33 przez: Kacper Szymański (komentarze: 0)

Niespełna rok po informacji o założeniu zespołu Bonson, Laikike1 i SoulPete oddają w ręce słuchaczy album "Almost Famous". Na gramofonach trio wspiera DJ Eprom. 

 

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-01-02 14:32 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Wspólny projekt Bonsona, Laika i SoulPete'a coraz bliżej. Preorder jest już dostępny a my dostajemy drugi singiel.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-01-02 14:10 przez: Kontakt (komentarze: 18)

Jak co roku Laikike1 podsumowuje polską scenę w swoim "Level Up" - tym razem to już ósma część cyklu. Jak co roku odpowiada też komentarzami sama scena, podobnie jak słuchacze dzieląc się na zachwyconych i rozczarowanych. Do drugich należy na pewno Toster.

Tagi:

Strony