Deys o Laiku: "Ten człowiek w tej chwili dla mnie nie znaczy nic"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-04 22:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Na świeżo po zaczepce z "Level Up 9" Deys wystosował ostry status - teraz doprecyzował swoje wrażenia w obszernej wypowiedzi w Radiu Hashashins...

"On ma taką przypadłość, chorobę, że wszystko musi być na poważnie" - pisze Deys o Laiku, dodając, że on lubi porobić sobie jaja, tak jak w melanżowym odpale ze "Stempel Call".

"Jeszcze kilka lat temu jakby się przyjebał to pewnie bym się wczuł i byłby z tego wielki beef, ale w tej chwili to nie ma sensu, bo co mi to da? Można walczyć o jakiś szacunek tylko po co, z kim jak mam walczyć? Z armią Ślizgu i jego wyznawcami? Znam swoją wartość i ten człowiek w tej chwili dla mnie nie znaczy nic - mimo że go bardzo szanowałem kiedyś, ale od kilku lat już jakoś tak... no marnie marnie" - mówi co do ewentualnego beefu, dodając jednak "Na pewno się odniosę do tego co napisał chłopak w tym numerze".

A jak obecnie ocenia Laika? "Może nie asłuchalny, ale coraz ciężej jest - wiecie, on już jest kurwa stary, ile on ma lat już z 40, on się już powoli do grobu kładzie. Poza tym wyobraźcie sobie, że on by kiedyś wrócił do Polski i zechciał robić karierę hip-hopową, co jest niewykonalne już w jego przypadku... Gdyby przyjechał np do Płocka na festiwal to przecież by chodził w szlaczki. Ma już tylu wrogów a jeszcze ludzi, którzy go szanują teraz ciśnie - tak jak np. mnie chuj wie za co"

Sprawdź też: W.E.N.A., Sarius i Bałagane - reakcje na zaczepki Laikike1'a

[DRASTYCZNE] DEYS ODPOWIADA LAIKIKE1

Tagi: 

Drax
uu boli Dejsik
LAIK
GEYS ZAMKNIJ PIZDE, PRZYJADE TO COLLABO Z SOLAREM I SZYKUJEMY DISS SZYBKI, NARA KURWA
Anonim
Szanuje obu ale wstawianie dissu solara przy swojej odpowiedzi to trochę frajerstwo, zapomniał że z sb miał beef... Poza tym z tą starością to głupoty, mówienie że by chodził w szlaczki też trochę nie fair, a co do robienia kariery to on ma ją w chuyu, widać dla deysa to teraz życiowy cel się zrobił. A co do formy laika to pokazał ją na AF. Laik>Deys a beef mógłby być ciekawe dissy by może poszły.
myke
Pokazał formę na AF? Przecież jego linijki są tam co najwyżej ŚREDNIE i taka prawda. Nie słucham za bardzo Deysa, ale ma rację.
Anonim
Cytując pewnego wacka ,,odpal tego rapgeniusa, ruszy". Akurat się zgodzę że laik z milczmena>laik z AF, ale AF to już projekt w innym klimacie, owszem są średnie linijki ale są też niezłe.
plejer
Deys Ty gamoniu
łaik
jedziesz kurwe Deys. Ten typ jest taki żałosny ze wcale sie nie ze nie chce kariery robic bo tak szybko by sie wypalil jakby zaczal. Deys>>>2 metry mulu>>> Łaikike1 5.
Dziewiec zero
Deys ogolnie zalosny jak jego kariera meskie sukienki i drentwe zwrotki bez polotu dla gimbazjum. Laik sie przypierdala ale to on jest facetem z nich dwoch. taaak no wiadomo ze kazdy ma swoj poglad i gust. Wyraza swoje zdanie i cisnie lakow ktorzy nie maja tyle iq zeby odpowiedziec. Jeba.c beef i ile masz wrogow. Almost Famous suko! Wspierajcie deysa i wactoje a nie dobry szczery rap bo przeciez jak robisz gowno to niby dla beki elo
HHisD
Dla każdego słuchacza inny rap jest dziwką. W PL to już w większości procentowej gra wizerunków a nie zdolności. Osobiście polskiego słucham od przypadku do przypadku. Co do Deysa to jego wypowiedź jest po części żałosna, bo jego Sajko na Laika było odczuwalne w tym okresie o którym mówił że jest mu to obojętne z obecnej perspektywy. Poza tym te wzmianki o karierze i Płocku to już dno dna. Kiedyś Laik wrzucił wypowiedź że wybiera drogę awangardową, i nie wczuwa się w karierę rapową w PL, bo mu to nie siedzi. Zmierzam do tego że był, jest konsekwentny w swoich ruchach, wierny swoim muzycznym przekonaniom, i jak jechał po ksywkach tak jedzie, bez taryfy ulgowej. Tak kiedyś dostało się Karwanowi, tak teraz Deysowi. Każdy ma prawo do własnego zdania. Laik jest nieobliczalny, ale taki był od zawsze w swoich numerach, widocznie iloczyn kroków Deysa po Stempel Call został zredukowany do 0 w czyimś mniemaniu, i wyszedł z tego pocisk. ...
Belieber
Haha. Deys co roku na fejsie wrzutki Laika z opisem "NA PAMIĘĆ, KRÓLU" a teraz pali jana, że Laik od kilku lat marnie, że się wypalił. Hipokryzja to nic nowego na tej scenie, ale takie przegięcia podnoszą poprzeczkę. A co do przyjebki Laika, podpisuję się pod tym, a jak. Dziś już przejdzie wszystko, bo co, że bez dobrego smaku. Co z tego, że serwujesz słuchaczom na talerzu ekskrementy, przecież to tylko dla beki, heheszki :*

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>