SoulPete

SoulPete

dodano: 2024-02-15 07:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 3)

Ukazał się singiel promujący drugą edycję trasy Rap Stage - do obecnych na pierwszej edycji Bisza, VNM'a i Te-Trisa dołącza duet Włodi/SoulPete, a cała piątka przygotowała też specjalny utwór zapowiadający tour organizowany przez Yurkosky'ego.

kategorie:
dodano: 2023-09-22 16:38 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)

Bonson i Soulpete przedstawiają kolejny projekt zatytułowany "Refluks".

Tracklista:

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-02-06 23:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 5)

27 stycznia swoją premierę miał album "Rzeczy naturalne" od Laika i Soulpete. Wczoraj jednak fani zaczęli gorąco dyskutować o tym, co czekało na social mediach duetu.

dodano: 2022-09-21 08:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 4)

Wspólny projekt Barto Katta i Soulpete'a zbliża się. Otrzymamy go w październiku, a póki co poznaliśmy tracklistę.

video
dodano: 2022-07-08 19:15 przez: Redakcja (komentarze: 1)

„HVNCWOTY”, bo tak nazywa się pierwszy wspólny projekt, jak i duet marki Barto Katt & Soulpete – to 12 utworów na klasycznej linii duetu raper/producent. Wyjątkowość albumu polega nie tylko na tym, że całość jest nagrywana „back to back” w studio, kluczowy urok opiera się na hybrydowym klimacie materiału, który tworzy zamęt, a zarazem stoicki spokój. Dziś swoją premiera ma „Motywator Finansowy” z gościnnym udziałem Rau Performance, to pierwszy długo wyczekiwany wideo singiel zapowiadający zagadkowy album. Preorder dostępny pod adresem https://hvncwoty.pl

dodano: 2021-07-26 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Jeśli nadchodzące Almost Famous to dla was za mało to mamy dla was dobrą wiadomość. Laikike1 i Soulpete niespodziewanie opublikowali nowy singiel, "Cancer Culture". Numer zapowiada wspólną płytę rapera i producenta.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-04-02 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Wiemy, że w tym roku otrzymamy drugą płytę Almost Famous, zespołu złożonego z Bonsona, Laika i Soulpete'a. Nowy post tego ostatniego wskazuje na to, że już niedługo powinien wystartować preorder wydawnictwa oraz jego promocja.

kategorie: Polska, USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-09 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

SoulPete w ramach ogłoszenia o dołączeniu Almost Famous do Def Jamu zorganizował duże Q&A na swoim Instagramie. Wśród najciekawszych wątków znalazła próba nawiązania współpracy z Denzelem Curry oraz propozycja produkcji numeru na "ROMANTICPSYCHO" Quebo.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-07 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Podziemny zespół, składający się z Bonsona, SoulPete'a i Laika, wydał swój debiut "Almost Famous" w 2017 roku własnym sumptem. Pod koniec 2019 roku zapowiadał nowy album i wypuścił singiel "AF11", jednak od tego czasu zapowiedzi ucichły. Jak się okazuje, jednym z powodów mogły być prowadzone rozmowy z wytwórnią, która właśnie ogłosiła zakontraktowanie składu.

video
dodano: 2020-07-08 11:00 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 1)

Bonson i Soulpete, czyli po prostu BonSoul. Jeden z najbarwniejszych i najbardziej klasycznych duetów na polskiej rap scenie. Chłopaki świętują swoje 10 urodziny i z tej okazji dostaliśmy "Okolicznościowy numer zespołu BonSoul", który jest wręcz definicją współpracy obu panów. Nie ma co się rozpisywać, puśćcie ten numer i świętujcie razem z jego autorami.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-01-06 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Piękne wieści dla fanów podziemnej jazdy - SoulPete nie zwalnia tempa i ogłasza wspólny projekt z kolejnym MC. Tym razem możemy spodziewać się albumu nagranego razem z Karwelem!

Tagi:
dodano: 2019-09-15 11:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 0)
BonSoul

Po 9. latach od Lepiej się witać, Damian i Piotr zdecydowali się na ReStart. Ten symboliczny nowy początek objawia się chociażby obecnością płyt w Empikach za sprawą kontraktu z Asfalt Records. Jeden z najaktywniejszych duetów ostatnich lat obiecywał swoim słuchaczom najlepszy BonSoul do tej pory. W wyniku starań, Bonson z Soulpetem stworzyli materiał będący wypadkową między Lepiej nie pytać, pierwszym Almost Famous i Postanawia umrzeć.

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-07-18 12:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

“Małpi gaj” z gościnnym udziałem Rasa (Rasmentalism), Jana-rapowanie oraz Holaka zwiastuje najnowszy album duetu pt. “Restart”. Piąta płyta duetu BonSoul ukaże się nakładem wytwórni Asfalt Records. Wyjątkowość tej płyty polega nie tylko na tym, że to pierwszy krążek duetu wydany w Asfalcie po kilku latach działalności w undergroundzie. Tym razem Soulpete (producent) i Bonson (raper) po raz pierwszy razem - "back to back" - pracowali nad materiałem w studio. Wyjątkowy też jest dobór gości, niewidzianych wcześniej na nagraniach projektu, w tym obecność wokalistów i wokalistek oraz tak zwanych "żywych" instrumentów.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-07-10 12:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

17 lipca rusza przedsprzedaż nowej płyty BonSoul pt. “Restart”. Tego samego dnia pojawi się pierwszy singiel promujący nadchodzący krążek.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Rankingi
dodano: 2019-07-01 18:00 przez: Igor Wiśniewski (komentarze: 15)
Kendrick Lamar

Podobno w życiu pewne są tylko śmierć i podatki. Do tej krótkiej listy można dodać ogólnopolski, dwumiesięczny melanż w Mielnie czy innej Juracie. Wakacje to dla jednych czas odpoczynku, dla innych nieustanna impreza, a jeszcze dla kolejnych sześćdziesiąt dni pracy w upale i skrywania nienawiści do tych dwóch poprzednich. Każdemu jednak przyda się playlista, przy której można się zarówno bawić, wypocząć lub po prostu miło spędzić czas. Taka jak ta.

Strony