Laik i Soulpete rzucają rap? Producent wyjaśnia kwestię

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-02-06 23:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 5)

27 stycznia swoją premierę miał album "Rzeczy naturalne" od Laika i Soulpete. Wczoraj jednak fani zaczęli gorąco dyskutować o tym, co czekało na social mediach duetu.

Na fanpage'u Soulpete'a pojawił się krótki post:

"Dziękuje ślicznie za lata wsparcia.
Było pięknie.
Jest to ostatni wpis na tym fanpejdżu.
Dobrego WSZYSTKIEGO
"

Niedługo wcześniej zniknęły za to social media Laika, co sprawiło, że fani zaczęli łączyć obie te sytuacje. Kilka godzin po tym poście na grupie "BONSOUL / ALMOST FAMOUS/ %%%" pojawiło się wyjaśnienie od Soulpete'a:

"Cześć wszystkim. Muszę wyjaśnić grupie pewną kwestię. Wczoraj, jak wracałem chwiejnym krokiem z urodzin Groha, zaszedłem na kebaba i napisałem, że dzięki za wsparcie, to mój ostatni post i że było miło dzięki. Chwilę później, jak skończyłem jeść, napisałem klasyczny komentarz, że ktoś mi sie włamał na konto i tak naprawdę wydam 7 płyt w tym roku. Ostatnio często pisałem o "za prostym haśle" i każdy wiedział, że to nieprawda. Klasyk. Taka nasza gra. Ale jak zdążyliście zauważyć, to zarówno FB jak i IG Marcina przestał istnieć i to zapewne skłoniło Was do detektywistycznego podejścia do sprawy. Czy Marcin skończył z rapem? Musicie go sami o to zapytać. Czy istnieje możliwość, że "Rzeczy naturalne", to nasz ostatni album? Istnieje, ale oczywiście czas pokaże. O moje projekty nie musicie się obawiać, bo kilka jest w planach, ale na wszelkie pytania dotyczące działalności (ewentualnym braku) rapera Laikike1 nie mogę odpowiadać. Dużo zdrówka na najbliższy tydzień"

Tagi: 

beb
Kurwa niee!!! Najlepszy producent w kraju i legenda starego, dobrego, Najlepszego podziemia, jednego prawdziwego, które kiedykolwiek w tym kraju istniało, odpuszczają?! Nie ma KURWA mowy! Laik, nie pierdol, koniec z chlaniem!!!
Masakra
Laik skończył się już dawno. Kiedyś topka przekminionych tekstów, a dziś grafoman. Mówię to jako osoba, która posiada oryginał Milczmena.
gmxxxxx
serio? wy też jak pudelek czy inne glamrapy? kurwa panowie macie kontakty, możliwości, zamiast kopiuj wklej może zrobić jakiś wywiadzik z laikiem, zadzwonić do soulpeta. Może warto pójść w jakość, żeby stare dziady jak jak miały czasem po co wejść na portal . A Rzeczy naturalne polecam sprawdzić bo jest kilka perełek
Masakra
Jak wywiadzik z Laikiem to tylko w klubie z popielniczką w roli głównej. Chcecie młode koty legend? To jest ten numer!
Lil lol
Zgadzam się w 100%. Takie pisanie, żeby coś dodać jest słabe.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>