SoulPete o "ROMANTICPSYCHO" i kontakcie z Denzelem Currym

kategorie: Polska, USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-09 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

SoulPete w ramach ogłoszenia o dołączeniu Almost Famous do Def Jamu zorganizował duże Q&A na swoim Instagramie. Wśród najciekawszych wątków znalazła próba nawiązania współpracy z Denzelem Curry oraz propozycja produkcji numeru na "ROMANTICPSYCHO" Quebo.

Najpierw jeden z fanów zapytał SoulPete'a o najlepsze albumy zza oceanu z 2020 roku. Wśród wymienionych znalazły się m.in. "Alfredo" Freddy'ego Gibbsa i Alchemista, "RTJ4" Run The Jewels czy "Unlocked" Denzela Curry'ego i Kenny Beatsa. Producent przyznał, że ostatni album najczęściej gościł na jego słuchawkach i marzy o współpracy z Denzelem. Po tym kolejny fan przekazał, że ma maila do rapera z Miami, na co członek Almost Famous odpowiedział: "No właśnie teraz jest kontakt przez managera. Już tam jakieś małe podchody były wykonywane." Miejmy nadzieję, że współpraca dojdzie do skutku.

Sprawdź też: Denzel Curry i Kenny Beats w poszukiwaniu zaginionych plików - album "UNLOCKED" 

Inny fan zapytał się producenta o wspólny kawałek z Quebonafide. SoulPete zaskoczył obserwujących swoją odpowiedzią: "Miałem robić bit na ostatnią płytę, ale byłem w trakcie kończenia 'Mr. Happy' (wsólny album z Erkingiem - przyp. redakcji) i niestety nie dałem rady czasowo się zgrać." Patrząc na listę producentów na "ROMANTICPSYCHO", SoulPete z pewnością świetnie by się tam wpasował.

Oprócz tego, producent zdradził z którymi raperami chętnie nagrałby wspólny numer, czy czeka nas kontynuacja współpracy z Erkingiem oraz w jakich sytuacjach można używać jego instrumentali.

Pełną galerię znajdziecie poniżej.

 

Galeria

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>