BonSoul

BonSoul

kategorie: Polska, Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-07-18 12:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

“Małpi gaj” z gościnnym udziałem Rasa (Rasmentalism), Jana-rapowanie oraz Holaka zwiastuje najnowszy album duetu pt. “Restart”. Piąta płyta duetu BonSoul ukaże się nakładem wytwórni Asfalt Records. Wyjątkowość tej płyty polega nie tylko na tym, że to pierwszy krążek duetu wydany w Asfalcie po kilku latach działalności w undergroundzie. Tym razem Soulpete (producent) i Bonson (raper) po raz pierwszy razem - "back to back" - pracowali nad materiałem w studio. Wyjątkowy też jest dobór gości, niewidzianych wcześniej na nagraniach projektu, w tym obecność wokalistów i wokalistek oraz tak zwanych "żywych" instrumentów.

kategorie:
dodano: 2019-07-18 12:13 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wyjątkowość tej płyty polega nie tylko na tym, że to pierwszy krążek duetu wydany w Asfalcie po kilku latach działalności w undergroundzie. Tym razem Soulpete (producent) i Bonson (raper) po raz pierwszy razem - "back to back" - pracowali nad materiałem w studio. Wyjątkowy też jest dobór gości, niewidzianych wcześniej na nagraniach projektu, w tym obecność wokalistów i wokalistek oraz tak zwanych "żywych" instrumentów. Muzycznie na płycie można wyodrębnić trzy przechodzące w siebie motywy: funksoulowe wprowadzenie, mroczniejsze rozwinięcie i nostalgiczne zakończenie. Całość spina DJ Te. Tymczasem tak o prawdziwym (jak widać) "Restarcie" mówi gospodarz mikrofonu: "Rok bez nowej płyty BonSoul to rok, któremu czegoś by brakowało. Ta płyta to nowy początek, nowe wyzwania, nowe pomysły."

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-07-10 12:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

17 lipca rusza przedsprzedaż nowej płyty BonSoul pt. “Restart”. Tego samego dnia pojawi się pierwszy singiel promujący nadchodzący krążek.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-02-04 09:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Bonson i SoulPete dołączyli niedawno do Asfalt Records - w ostatnich dniach za to dokumentowali prace nad nowym albumem. Mieliśmy zdjęcia ze studia, teraz mamy dobre wieści...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-10-04 16:29 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Asfalt Records jest w ostatnich latach na mocnej fali, a szeregi dalej rosną - dziś dowiedzieliśmy się o 3 nowych nabytkach!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-08-18 11:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Kolejny singiel z nowego BonSoulu przynosi nam zaskakujące połączenie - obok Bonsona na bicie usłyszymy bowiem Peję oraz Kubę Knapa a całość oskreczował jeszcze DJ Ace! Co wyszło z takiej krzyżówki? Sprawdźcie sami.

kategorie:
dodano: 2018-07-30 23:45 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

"Tak. To oficjalna okładka. Opakowanie też nie będzie standardowe. Bo jak widać jest to GRA, więc żaden digi nie wchodzi w grę" – poinformował Soulpete.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-07-11 09:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

W sieci pojawił się nowy singiel, który promuje najnowsze wydawnictwo Bonsona i Soulpete'a. W numerze "Bez Recepty" gościnnie pojawili się Junes i DJ Kaczy, co sprawia, że mamy szansę usłyszeć dzieło mieszanki BonSoul i Rap Addix. W sierpniu ukaże wspólny materiał „Kiwka Fifka Rap Do Piwka”, na którym usłyszymy Peję, Laikike1, Junesa, Starszego Brata, Jota i Okoliczny Element.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-27 13:41 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Duet BonSoul wspólnie z Te-Trisem i DJ-em Epromem podzielił się kawałkiem "Lepiej nie będzie". Numer znajdzie się na nadchodzącym projekcie BonSoul pt. "Lepiej nie wnikać". Wcześniej Bonson i SoulPete udostępnili singiel audio z Laikike1'em oraz teledysk do "Tyfy Tyfy".

dodano: 2017-07-19 01:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Bonson i SoulPete znów łączą siły i dają nam nowy BonSoul. Singlowe "Tyfy Tyfy" oskreczowane przez DJ-a Eproma to brudne uderzenie z basem niczym z Detroit i porcją bezkompromisowych linijek, do których przyzwyczaił nas szczeciński MC. Równocześnie ruszył preorder a my poznaliśmy także tracklistę. Czekamy!

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2015-06-15 19:30 przez: Maciej Sulima (komentarze: 5)

Soulpete za sprawą niesamowicie mocnego "RAW" jeszcze bardziej podkreślił swój status pierwszoligowego producenta i jedną z trzech zapowiedzianych na 2015 rok przez siebie premier wydawniczych ma już za sobą. Czas na kolejną - tym razem jest to powrót do kooperacji z Bonsonem, pod szyldem BonSoul. Od ostatniego materiału chłopaków minęło przeszło pięć lat. Bonson zmienił się. Porzucił łatkę smutnego rapera, natomiast coraz częściej wylewa z siebie tony gorzkiej prawdy, która położona szczególnie na podkładach Piotrka siedzi i ma moc. "Lepiej Nie Pytać"? Jestem przekonany, że tak, bowiem materiał jest przedni i nie mam co do jego jakości żadnych pytań.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-06-05 11:44 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Bonson i Soulpete wypuścili kolejny teledysk promujący ich wspólny projekt "Lepiej nie pytać EP". Za klip do numeru "Dobry wieczór" odpowiada GRZ Videos.

video
dodano: 2015-05-22 21:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

"Lepiej Nie Pytać" to trzeci singiel z nadchodzącej epki projektu BonSoul, czyli szczecińskiego rapera Bonsona oraz lubelskiego producenta Soulpete'a. Za klip odpowiedzialny jest GRZVideos. Artyści uruchomili sprzedaż wersji CD oraz winylowej albumu, który jest wydawany przez nich własnym sumptem.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-04-03 21:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

BonSoul (Bonson x Soulpete) - Kilka Minut Później ft. Dj Ace

Sprawdźcie drugi już teledysk promujący zapowiadany album Bonsona i Soulpete'a "Lepiej nie pytać EP", którego premiera zapowiadana jest na kwiecień/maj bieżącego roku.

video dnia
dodano: 2015-03-04 18:35 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

BonSoul (Bonson x Soulpete) - Szeregi Zwarte (cuty DJ Ace)

Dlaczego: "Szeregi Zwarte" to pierwszy singiel promujący drugi wspólny album Bonsona i Soulpete'a (duet nagrywa jako BonSoul) pt. "Lepiej nie pytać EP". Numer dodatkowo został wzbogacony studyjnym klipem.

Strony