BonSoul

BonSoul

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-02-04 09:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Bonson i SoulPete dołączyli niedawno do Asfalt Records - w ostatnich dniach za to dokumentowali prace nad nowym albumem. Mieliśmy zdjęcia ze studia, teraz mamy dobre wieści...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-10-04 16:29 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Asfalt Records jest w ostatnich latach na mocnej fali, a szeregi dalej rosną - dziś dowiedzieliśmy się o 3 nowych nabytkach!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-08-18 11:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Kolejny singiel z nowego BonSoulu przynosi nam zaskakujące połączenie - obok Bonsona na bicie usłyszymy bowiem Peję oraz Kubę Knapa a całość oskreczował jeszcze DJ Ace! Co wyszło z takiej krzyżówki? Sprawdźcie sami.

kategorie:
dodano: 2018-07-30 23:45 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

"Tak. To oficjalna okładka. Opakowanie też nie będzie standardowe. Bo jak widać jest to GRA, więc żaden digi nie wchodzi w grę" – poinformował Soulpete.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-07-11 09:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

W sieci pojawił się nowy singiel, który promuje najnowsze wydawnictwo Bonsona i Soulpete'a. W numerze "Bez Recepty" gościnnie pojawili się Junes i DJ Kaczy, co sprawia, że mamy szansę usłyszeć dzieło mieszanki BonSoul i Rap Addix. W sierpniu ukaże wspólny materiał „Kiwka Fifka Rap Do Piwka”, na którym usłyszymy Peję, Laikike1, Junesa, Starszego Brata, Jota i Okoliczny Element.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-27 13:41 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Duet BonSoul wspólnie z Te-Trisem i DJ-em Epromem podzielił się kawałkiem "Lepiej nie będzie". Numer znajdzie się na nadchodzącym projekcie BonSoul pt. "Lepiej nie wnikać". Wcześniej Bonson i SoulPete udostępnili singiel audio z Laikike1'em oraz teledysk do "Tyfy Tyfy".

dodano: 2017-07-19 01:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Bonson i SoulPete znów łączą siły i dają nam nowy BonSoul. Singlowe "Tyfy Tyfy" oskreczowane przez DJ-a Eproma to brudne uderzenie z basem niczym z Detroit i porcją bezkompromisowych linijek, do których przyzwyczaił nas szczeciński MC. Równocześnie ruszył preorder a my poznaliśmy także tracklistę. Czekamy!

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2015-06-15 19:30 przez: Maciej Sulima (komentarze: 5)

Soulpete za sprawą niesamowicie mocnego "RAW" jeszcze bardziej podkreślił swój status pierwszoligowego producenta i jedną z trzech zapowiedzianych na 2015 rok przez siebie premier wydawniczych ma już za sobą. Czas na kolejną - tym razem jest to powrót do kooperacji z Bonsonem, pod szyldem BonSoul. Od ostatniego materiału chłopaków minęło przeszło pięć lat. Bonson zmienił się. Porzucił łatkę smutnego rapera, natomiast coraz częściej wylewa z siebie tony gorzkiej prawdy, która położona szczególnie na podkładach Piotrka siedzi i ma moc. "Lepiej Nie Pytać"? Jestem przekonany, że tak, bowiem materiał jest przedni i nie mam co do jego jakości żadnych pytań.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-06-05 11:44 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Bonson i Soulpete wypuścili kolejny teledysk promujący ich wspólny projekt "Lepiej nie pytać EP". Za klip do numeru "Dobry wieczór" odpowiada GRZ Videos.

video
dodano: 2015-05-22 21:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

"Lepiej Nie Pytać" to trzeci singiel z nadchodzącej epki projektu BonSoul, czyli szczecińskiego rapera Bonsona oraz lubelskiego producenta Soulpete'a. Za klip odpowiedzialny jest GRZVideos. Artyści uruchomili sprzedaż wersji CD oraz winylowej albumu, który jest wydawany przez nich własnym sumptem.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-04-03 21:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

BonSoul (Bonson x Soulpete) - Kilka Minut Później ft. Dj Ace

Sprawdźcie drugi już teledysk promujący zapowiadany album Bonsona i Soulpete'a "Lepiej nie pytać EP", którego premiera zapowiadana jest na kwiecień/maj bieżącego roku.

video dnia
dodano: 2015-03-04 18:35 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

BonSoul (Bonson x Soulpete) - Szeregi Zwarte (cuty DJ Ace)

Dlaczego: "Szeregi Zwarte" to pierwszy singiel promujący drugi wspólny album Bonsona i Soulpete'a (duet nagrywa jako BonSoul) pt. "Lepiej nie pytać EP". Numer dodatkowo został wzbogacony studyjnym klipem.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-03-03 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Niedawno dostaliśmy pierwszą video-zapowiedź zbliżającego się wspólnego albumu Bonsona i SoulPete'a, a wczoraj w sieci ukazała się kolejna - tym razem jest to fragment pierwszego teledysku do tytułowego utworu "Lepiej nie pytać". Dodatkowo Bonson poinformował, że preorder "Lepiej nie pytać EP" rusza już w kwietniu. Znamy też już pierwszego gościa na płycie - jest nim Laikike1.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2015-01-23 18:18 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Pamiętacie BonSoul wydany jeszcze zanim wokół Bonsona zrobiło się głośno? Później zapowiadana była kontynuacja, jednak po paru latach ciszy w tej materii dopiero teraz dostajemy kolejne informacje.

recenzja
dodano: 2010-06-20 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)
Co łączy Bonusa (alias Bonsona) z SoulPetem? Obydwaj mają zgorzkniałą osobowość. Pierwszy pisze takie teksty, że bardziej przypasują nam pewnie na jesienną zamułę niż na czerwcowy chillout. Drugi, choć jest jednym z najbardziej obiecujących polskich producentów i ma na koncie kilka podziemnych produkcji, które zwiastują mu spore sukcesy, chciał rezygnować z produkcji. Na szczęście to się nie stało i Pete wraca po przerwie serwując nam materiał, który tylko potwierdza wielkie potencjał, zarówno jego samego jak i  jego kolegi.

Obydwaj mają na koncie nielegale, które narobiły trochę szumu. SoulPete współpracą z Solarem, a przede wszystkim z Junesem w ramach Rap Addix zdobył sobie sporą rzeszę fanów. Bonus w kooperacji z Matkiem stworzył "Wspomnienia Z Domu Umarłych" - materiał pozostawiający sporo do życzenia, ale zarazem znakomicie rokujący na przyszłość. Jak wypada skrzyżowanie tych dwóch stylów?

Strony