TPS

TPS

video
dodano: 2020-03-09 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

TPS nadciąga z albumem "Selfmade", który zapowiadany jest jako krok naprzód w jego karierze. "Płyta naszpikowana jest mocnymi, autentycznymi tekstami w których Wojtek bez ogródek przedstawia komentarz do otaczającej go rzeczywistości. Album to także hołd złożony pracy jaką on sam włożył w to aby stać się lepszym człowiekiem – głową rodziny, biznesmenem oraz promotorem nowych talentów." - czytamy.

Nie braknie również ciekawych gości - na początek otrzymujemy singiel z udziałem Sariusa, przed nami także numer z Ero.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-03-09 02:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

TiW Music prezentuje nowy solowy album od TPS'a. Nowa produkcja zatytułowana „Selfmade” to kolejny krok naprzód w karierze radomskiego rapera. Płyta naszpikowana jest mocnymi, autentycznymi tekstami w których Wojtek bez ogródek przedstawia komentarz do otaczającej go rzeczywistości. Album „Selfmade” to także hołd złożony pracy jaką on sam włożył w to aby stać się lepszym człowiekiem – głową rodzinny, biznesmenem oraz promotorem nowych talentów.

Gratką dla słuchaczy będzie zapewne fakt iż na albumie pojawi się kilku topowych graczy z którymi TPS nigdy wcześniej nie współpracował. Sarius w numerze „Samowystarczalny” oraz Ero JWP w numerze „Nauka” dają pełny popis swoich wielkich możliwości. Info na temat pozostałych gości wciąż trzymane jest w tajemnicy aż do czasu ujawnienia pełnej tracklisty.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-01-03 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Raperzy chętnie i często wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, wielokrotnie otwarcie mówiąc o tym, że sami ratowali zdrowie dzięki sprzętowi kupionemu z datków na WOŚP. Wielu artystów przekazuje na Orkiestrę pamiątkowe przedmioty lub występuje w ramach specjalnych koncertów, TPS postanowił pomóc w jeszcze inny sposób.

Tagi:
video
dodano: 2019-06-07 12:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

TPS - Gram feat. Dack prod. Tytuz

TiW Music prezentuje kolejny singiel z płyty TPSa "HURT".

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2019-05-25 16:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Pisaliśmy Wam o lawinie nowych teledysków - jednak ten weekend przyniósł nam też ciekawe i kontrastowe premiery płytowe.

kategorie:
dodano: 2019-05-25 14:52 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

TPS powraca z kolejnym ulicznym materiałem. "Hurt" to ósmy studyjny album radomskiego rapera.

Tagi:
video
dodano: 2019-05-24 13:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

TPS - Moje logo prod. Flame

TiW Music prezentuje kolejny singiel z płyty TPSa "HURT" na bicie Flame pt. "Moje logo".

Tagi:
video
dodano: 2019-05-02 11:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

TPS - American dream ( rap gra ) prod. S.S.Z

Przyszedł czas na kolejny singiel promujący nadchodzący album TPS'a "Hurt". Tym razem raper zaprezentował nam utwór "American Dream (Rap Gra)", który wprodukował Sampling Sound Zone.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-27 23:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

ZBUKU ft. Śliwa, TPS - Bardziej Stara Szkoła

ZBUKU łączy siły ze Śliwą i TPS-em w utworze „Bardziej stara szkoła”. Jest to kolejny singiel z płyty „Konsekwentnie” reprezentanta Step Records. Za produkcją kawałka stoi DNA, a osiedlowy klip to dzieło Matyjak Studio.

Tagi:
video
dodano: 2018-08-30 13:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

TiW Music prezentuje kolejny singiel z nadchodzącego albumu TPS "Tuptuś inaczej Wojtek". W numerze gościnnie udzielił się Rest z ekipy Dixon 37, który zapowiedział także, że jeszcze dzisiaj pojawi się teledysk do kawałka "Elo" z albumu "WNM2". Produkcją "Niech ktoś odpowie" zajął się Tytuz. Dajcie znać, co sądzicie!

kategorie:
dodano: 2018-08-17 20:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Kolejny materiał reprezentanta radomskiego ZDR.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery, Video
dodano: 2018-06-03 16:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Czołowi raperzy, którzy reprezentują nurt uliczny, zapowiadają nową płytę Resta Dixon37. Premiera krążka "WNM2" już 8 czerwca. Będzie to kontynuacja poprzedniego wydawnictwa warszawskiego rapera z ekipy Dixon37. Z okazji zbliżającej się premiery, swoje wsparcie okazała czołówka. W nagranym filmie pokazali się: Hinol PW, Jano PW, Włodi, Kafar Dixon37, TPS, Major SPZ , Małach, RFZ, Bonus RPK, Dziki Trener, Nizioł, Żary, Arczi Szajka, Szeli, Kaczor BRS, Warunia i Dudek P56.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-03-29 11:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 3)

Niedawny beef rozgrzał całą scenę, a kolejne dni potrafiły całkowicie zaskoczyć biegiem wydarzeń - rozwój sytuacji obserwował także Tede, jeden z najbardziej doświadczonych beefowo zawodników w polskiej rapgrze. Co ma do powiedzenia na ten temat?

video
dodano: 2018-03-09 14:04 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 4)

MCRecords prezentuje szósty singiel video z płyty Pajczi - "Widziałem tam siebie". W utworze "Diament" udzielili się TPS, Turas, a zaśpiewała Marlena Patynko. 

kategorie: Hip-Hop/Rap, Komentarze
dodano: 2018-02-24 15:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Trzeba przyznać, że to, co działo się na polskiej scenie w ostatnich 2 tygodniach nadawałoby się na scenariusz serialu, którego nie powstydziliby się Agata Christie oraz autorzy komiksów o Avengers. Zwroty akcji, rotacja na froncie i starcia na tylu liniach, że ciężko ustawić strony konfliktu. Równocześnie odcięcie się od Internetu na 2 dni mogło sprawić całkowite pogubienie się w tym kto z kim się dissuje i po czyjej stronie jest piłeczka. Po (wg naszych obliczeń) 13 odcinkach postanowiliśmy więc zebrać Wam to wszystko do kupy...

Strony