Pajczi

Pajczi

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-08-23 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Kara w kwietniu wydała swoją drugą solową płytę "Deszcz". Podczas ostatniego Q&A raperka zdradziła, że aktualnie szykuje projekt z innym raperem oraz opowiedziała jak przebiegają pracę nad jej trzecią solówką.

Tagi:
dodano: 2020-12-01 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Radomski producent Tytuz nadchodzi z mixtapem "SUPER UNDERGROUND", na którym znajdziemy czołówkę polskiej sceny, lokalną reprezentację Radomia, czy zagranicznych gości. Wydawnictwo powstawało przez ostatnie dwa lata, a całość swoimi scratchami okrasił DJ Radzion. Mixtape promują dotychczas dwa numery, w których udzielili się m.in. Sarius czy KPSN.

video
dodano: 2018-03-09 14:04 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 4)

MCRecords prezentuje szósty singiel video z płyty Pajczi - "Widziałem tam siebie". W utworze "Diament" udzielili się TPS, Turas, a zaśpiewała Marlena Patynko. 

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-01-16 10:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Kiedy Pytasz" to kolejny teledysk promujący nadchodząca płytę Pajcziego - "Widziałem tam siebie", która oficjalnie ukaże się 2 marca.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-01-09 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Prezentujemy najnowszy klip promujący album Pajcziego "Widziałem tam siebie" który oficjalnie ukaże się 2 marca. Radomski styl, prosto od serca.

kategorie:
dodano: 2018-01-09 12:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Widziałem Tam Siebie" to nadchodzący album Pajcziego. Na płycie swoją obecność zaznaczyli min. BoKoTy, TPS, Kafar Dix37, Ader, Zazia i kilka świetnych wokalistek min. Marlena Patynko i Aurelia. Za scratche odpowiedzialni są dwaj DJ-e: Mono i Radzion. Całość krążka została wyprodukowana przez Tytuza i zrealizowana w radomskim studiu P1S.

video
dodano: 2017-11-30 17:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Premiera solowego albumu Pajcziego pt. "Widziałem tam siebie" planowana jest na 23 Lutego 2018 roku. Ukaże się on nakładem radomskiej wytwórni MC Records. Na płycie swoją obecność zaznaczyli min. BoKoTy, TPS, Kafar Dix37, Ader, Zazia i kilka świetnych wokalistek min. Marlena Patynko i Aurelia. Za scratche odpowiedzialni są dwaj DJ-e: Mono i Radzion. Całość krążka została wyprodukowana przez Tytuza i zrealizowana w radomskim studiu P1S.

"Widziałem tam siebie" to obowiązkowa pozycja dla wszystkich słuchaczy ceniących sobie przede wszystkim szczerość i bezkompromisowość w tekstach. Dzięki bardzo plastycznej, a także nacechowanej realizmem liryce Pajcziego przeniesiecie się oczyma wyobraźni na radomskie podwórka i znajdziecie się pośród ludzi oraz codziennych sytuacji, o których opowiada autor na rewelacyjnie dopasowanej do linijek muzyce Tytuza.

Tagi: