Tytuz

Tytuz

kategorie:
dodano: 2023-12-29 17:03 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Super Underground Mixtape cześć 2 to album, który emanuje prawdziwym duchem hip-hopu. Wyprodukowany w całości przez Tytuza i nagrany w studio P1S, jest efektem prac prowadzonych na przestrzeni ostatnich trzech lat. Składa się z 24 starannie wyselekcjonowanych utworów, które ilustrują zróżnicowany krajobraz muzyczny i wizje wielu różnych artystów.

Muzyczne spektrum albumu jest wyjątkowo szerokie i różnorodne, z udziałem artystów z różnych styli rapu i innych gatunków. Wielu z tych wykonawców powraca po udanym debiucie na pierwszej części projektu, jednak Super Underground Mixtape cześć 2 zaprasza również nowe twarze, dla których jest to pierwszy raz, kiedy współpracują z Tytuzem.

Tagi:
dodano: 2020-12-01 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Radomski producent Tytuz nadchodzi z mixtapem "SUPER UNDERGROUND", na którym znajdziemy czołówkę polskiej sceny, lokalną reprezentację Radomia, czy zagranicznych gości. Wydawnictwo powstawało przez ostatnie dwa lata, a całość swoimi scratchami okrasił DJ Radzion. Mixtape promują dotychczas dwa numery, w których udzielili się m.in. Sarius czy KPSN.

kategorie:
dodano: 2020-12-01 00:34 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"SUPER UNDERGROUND" to zawierający dwadzieścia cztery tytuły, trzeci z kolei, hiphopowy mixtape od radomskiego producenta Tytuza. Tym razem kawałki, które znalazły się na tej produkcji, okrasił dopracowanymi przez siebie cutami Dj Radzion, nadając jej wyraźną spójność i charakterystyczny dla tego gatunku muzycznego sznyt. Ze względu na okazałą ilość gości "SUPER UNDERGROUND" powstawał przez ponad dwa lata w studiu P1S. W projekcie, oprócz mocnej, miejscowej reprezentacji jak ZDR, Banda Unikat, Pajczi czy Miodu z Jamala, wzięli udział także min. Żyto, Sarius, Kobik, Arab, Wiśnia Bakajoko, GSP oraz zagraniczni goście. Usłyszymy nań także reprezentację płci pięknej jak śpiewająca Aurelia czy rapujące Kara i Vajana. Za ostateczne brzmienie całego mixtape'u odpowiada jego autor i pomysłodawca.

Tagi:
video
dodano: 2019-03-07 21:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Chipsu/Tytuz - Wolałbym feat...

"Wolałbym" to piewszy singiel video promujący wspólną EP reprezentanta gdańskiej sceny, którym jest Chipsu i radomskiego producenta Tytuza. Materiał będzie miał swoją premierę w tym roku i ukaże się pod szyldem niezależnej wytwórni MCRecords. Teledysk został zrealizowany przez ekipę Green Bros Videos.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Underwatch
dodano: 2018-05-09 18:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

3 odcinek naszego cyklu Underwatch to prawdziwe ikony polskiego podziemia - Kotzi działając od wielu lat na radomskiej scenie jako raper i aktywista etap "payin dues" przeszedł z nawiązką i dodatkowo zbudował sobie solidną podbudowę pod ukazujący się w piątek solowy legalny debiut wyprodukowany przez Tytuza. W ramach Underwatch towarzyszy im inna undergroundowa legenda, weteran ze Stolicy, wiecznie charyzmatyczny i niepokorny Jeżozwierz. Dziś mamy coś dla fanów klasycznego "niewymuskanego" Hip-hopu!

video
dodano: 2018-01-21 13:30 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 5)

Album Kotzi/Tytuz "8448" ukaże się 11 Maja 2018 roku nakładem wytwórni MC Records. Cały album został nagrany i zrealizowany w radomskim P1Studio przez Tytuza, który nadał mu również jego finalne brzmienie. 

dodano: 2013-12-06 14:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

BoKoTy to trio z Radomia, które singlami ze swojego nowego materiału zrobiło całkiem eleganckie zamieszanie, nie tylko w rodzinnym mieście. Boro, Kotzi i Tytuz właśnie ogarniają dotłoczenie epki, którą niebawem znowu będziecie mogli sobie nabyć, a żeby przypomnieć wam dlaczego warto, udostępnili kolejny singiel. Tym razem padło na kawałek "Jeden Dzień Dłużej". Zespół przymierza się też do realizacji kolejnego teledysku. Jeśli ktoś nie czeka i nie interesuje go to, prawdopodobnie nie widział poprzednich. "Bokoty, nie jesteśmy tutaj przypadkowo".

Tagi:
video
dodano: 2013-10-28 22:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

BoKoTy "BoKoTy"

Radom nie śpi. Tym razem z miasta, które ostatnio robi coraz więcej zamieszania na rapowej scenie w kraju atakuje nowy gatunek - Bokot. A dokładnie trzy egzemplarze. Projekt BoKoTy to wynik współpracy Boro, Kotziego i Tytuza. Nowy teledysk zrealizowany przez oesvidyo powinien was przekonać, że warto zwrócić uwagę na ten projekt. Epkę Bokotów możecie zamawiać TUTAJ.

wydarzenie
dodano: 2013-10-22 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Już w sobotę spora impreza w radomskim G2. Na scenie Boro, Kotzi i Tytuz czyli BoKoTy, wraz z DJ'em VaZee'm oraz Amos. A wszystko tylko dodatkiem do drugiej edycji Bitwy o Radom...

video dnia
dodano: 2013-08-11 19:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

BoKoTy - Drumen

Dlaczego: Letni imprezowy sztos prosto z Radomia. Boro, Kotzi i Tytuz pod szyldem BoKoTy zabierają Was na mocny wakacyjny melanż, sprawdźcie sami. 

"BoKoTy to radomski projekt, którego pomysłodawcami są trzej ludzie. Dwaj radomscy raperzy - Boro i Kotzi, oraz producent Tytuz. Na gramofonach wspomaga ich DJ Vazee, a w chórkach Milena. Całość materiału na bitach Tytuza. Masteringiem "BoKoTy" EP zajął się legendarny, warszawski producent Waco. Premiera fizyka jeszcze w to lato!"

Tagi:
dodano: 2013-04-01 19:26 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Banda Unikat - Nie Ma Mocy - Tytuz - Miejski Sport Mixtape cz. 2

Dlaczego: Surowo i podziemnie. Radomski posse-cut promujący "Miejski Sport 2". Sprawdźcie, co mają do powiedzenia Kotzi, Wola, Boro, Dobo i Kubi.

video
dodano: 2012-12-30 23:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Tytuz Miejski Sport Mixtape cz. 2 feat. Szuwar, Kotzi - 'Piśmienni'

Dlaczego: KęKę, Szuwar, Miodu (Jamal), Bonus Rpk, Zdr - to tylko niektórzy goście na nadchodzącym 7 stycznia mixtape'ie "Miejski Sport" wyprodukowanym przez Tytuza i oscratchowanym przez DJ-a Mono. Album będzie można zamówić m.in. tutaj, poniżej znajdziecie tracklistę a powyżej - najnowszy teledysk do klimatycznego numeru z udziałem Szuwara i Kotziego.

Tagi: