Jeżozwierz

Jeżozwierz

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-13 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

Rap Addix w pewnym momencie z duetu Junes/SoulPete stało się najmocniejszym podziemnym składem, a jego szeregi współtworzyli też Jeżozwierz, Kidd, Laikike1 i DJ Ace. W ostatnich latach u R.A. było cicho, ale wygląda na to, że cisza się kończy...

video
dodano: 2018-06-26 11:07 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

W dniu 22.06.2018 nakładem labelu Under The Top miała miejsce premiera albumu The Generacja. Z tej okazji udostępniamy kolejny singiel z albumu o tytule Generajca X. Mocny utwór, opisujący dzisiejszą polską scenę na westcoastowym bicie Świętego to gratka dla każdego fana klasycznego rapu. Gościnnie w utworze pojawił się Jeżozwierz oraz Siódmy, który postanowił tym razem stanąć za mikrofonem.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Underwatch
dodano: 2018-05-09 18:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

3 odcinek naszego cyklu Underwatch to prawdziwe ikony polskiego podziemia - Kotzi działając od wielu lat na radomskiej scenie jako raper i aktywista etap "payin dues" przeszedł z nawiązką i dodatkowo zbudował sobie solidną podbudowę pod ukazujący się w piątek solowy legalny debiut wyprodukowany przez Tytuza. W ramach Underwatch towarzyszy im inna undergroundowa legenda, weteran ze Stolicy, wiecznie charyzmatyczny i niepokorny Jeżozwierz. Dziś mamy coś dla fanów klasycznego "niewymuskanego" Hip-hopu!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2016-01-16 15:00 przez: Anonim (komentarze: 44)

Filipek i Pejter opublikowali wczoraj swój remake numeru "Ona czuje we mnie piniądz", zatytułowany "Ona czuje we mnie pancze". Klip spotkał się ze sporym odzewem, ale wzbudził również spore kontrowersje...

dodano: 2015-06-22 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

To już przedostatnia popkillerowa symulacja, zanim przejdziemy do prawdziwej 4 edycji... Kto znaleźć mógłby się w składzie na 2008 rok?

Wcześniejsze roczniki: - 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007.

dodano: 2014-10-21 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W kolejnej odsłonie zebraliśmy nowe luźne numery od Karwana, Żyta Tostera, Sisty Flo, Neile, Emtesa i DJa Owata, odrzuty z najnowszej płyty HST, nowe teledyski od Karima, Sativy, Maciosa i Erade, a także utwory z nadchodzących projektów od Manifesta, Dondiego, Gibky'ego, Morala i Fusa.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-10-02 11:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Spontaniczna kooperacja Jeżozwierza z O.S.T.R.'em zaowocowała winylowym singlem, na którym znajdziemy numery "Katany" oraz "Kiedy mnie już nie będzie". Dziś dostajemy pierwszy z nich a zarazem preorder winyla.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Premiery
dodano: 2014-09-22 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Z okazji premiery mixtape’u ekipy TrueSzczurs, czyli Junesa, Jeżozwierza, Kidda oraz DJ-a Ace'a, autorzy udostępniają darmowy odsłuch całego materiału. Mixtape jest dwupłytowym wydawnictwem - pierwszy krążek składać się będzie z 16 nowych numerów nagranych na instrumentalach zagranicznych producentów plus bonus track "Trueszczur" na autorskim bicie Wezyra, a na drugim CD znajdą się blendy DJ Ace'a numerów Rap Addix (solowych i w grupie) z bitami Apollo Browna. Gościnnie dograli się Witek GWK, Kot Kuler oraz LaikIke1.

dodano: 2014-09-01 19:55 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Przedstawiamy drugi teledysk promujący najnowszy projekt ekipy Rap Addix, czyli mixtape TrueSzczurs, w składzie Junes + Jeżozwierz + Kidd + DJ Ace! Video powstało do numeru "Nasze Osiedle Swoboda", w którym usłyszymy Junesa i Jeżozwierza na instrumentalu M-Phazes'a. Realizacją obrazu zajęło się Street Samurai. Obraz i kilka szczegółów dotyczących mixtape'u znajdziecie w rozwinięciu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-08-18 16:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Przedstawiamy pierwszy teledysk promujący najnowszy projekt ekipy Rap Addix, czyli mixtape TrueSzczurs, w składzie: Junes + Jeżozwierz + Kidd + DJ Ace. Klip powstał do numeru "Nie Zatrzymasz Nas". Jednocześnie ruszył także preorder tego mixtape'u.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-07-13 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

DJ Ace, Jeżozwierz, Junes oraz Kidd nagrywają mixtape na instrumentalach zagranicznych producentów. Muzycy nazwali się TrueSzczurs. - W sumie 16 numerów plus jeden bonus track już wcześniej znany, czyli"Trueszczur" na bicie Wezyra. Wszystko zostanie nagrane, zmiksowane oraz zmasterowane w Studio Nagrywarka. Aktualnie myślimy nad okładką i klipem, które powinny wjechać jakoś w sierpniu, na bank w międzyczasie pojawią się jakieś snippety i inne takie - informuje nas Jeżozwierz.

dodano: 2014-05-26 21:10 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 7)

W kolejnym krótkim strzale mamy dla Was m.in. kooperację Planeta ANM i Rovera, najnowszy klip Gospela, nowości z Radomia od Pajaca i Żołnierza, video od Konstruktora i Jeżozwierza czy wspólny numer Roniego, Junesa i Choka. Pojawił się także najnowszy numer z serii projektu Zbyla "Ladies Rap", oraz specjalnie na Dzień Mamy nowy track od JaśkaMBH.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-04-24 12:28 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

W oczekiwaniu na nowy singiel Rap Addix otrzymujemy nowy strzał od Kidda, Jeżozwierza i Junesa, wspieranych przez Wezyra i DJ-a Ace'a. Brudno, podziemnie, surowo.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-02-09 22:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 10)

Jeżozwierz x Soulpete x Dj Ace - Abrams II (Explicit Version)

Rozpierdolu część druga. Od jakiegoś czasu Jeżu informował o zbliżającej się premierze numeru "Abrams II". Doczekaliśmy się. Na tak morderczym bicie Pete'a, członek RA nie mógł zawieść. Swym militarno-undergroundowym klimatem powyższy klip pozostawił mnie ze szczeną na podłodze. Bow down.

dodano: 2014-02-04 19:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 9)

Mamy przyjemność zaprezentować Wam świeży joint pt. "50/50", którego pomysłodawcą oraz producentem jest Robson. W kawałku udzielili się kolejno tacy raperzy, jak Jeżozwierz, Junes, Golin oraz Eripe! Numer uzupełniony został cutami i skreczami spod palców DJ'a Simple. Mixem i masteringiem zajął się JRX, a o oprawę graficzną zadbał Zey. Odsłuch znajdziecie poniżej.

Strony