Rover

Rover

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-07-23 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

W ubiegłym roku Rover informował o obronie pracy doktorskiej - teraz informuje o powrocie do studia!

Tagi:
dodano: 2020-05-12 23:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Kolejny dzień pod znakiem powrotów i muzycznych zaskoczeń. Usłyszeliśmy Małpę, Jokę (Kaliber 44), Pono, Żółfia (Fenomen) Rovera, Bleiza, Jeżozwierza czy Kabe, spoza rapu natomiast zaprezentowali się Kayah, Wojciech Mann czy niepodrabialne duo Artur Barciś & Cezary Żak jako "Kanalersi".

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery, Video
dodano: 2018-08-12 11:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

W sieci ukazał się pierwszy numer z nowej płyty zespołu Rover Kielce, w którego skład wchodzą raper Rover oraz Marcin Szmuc i grupa muzyków działająca pod szyldem Rześko (Michał Bil, Piotr Szmajdel, Damian Szydłowski, Piotr, Zych, Kuba Kowalski).

Tagi:
video
dodano: 2017-12-19 11:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Otrzymaliśmy czwarty singiel promujący EP-kę Rovera "Narkolepsja". Gościnnie udziela się Daniel Warakomski. Płyta składa się z ośmiu utworów, które powstały we współpracy z producentem muzycznym BeDone podczas 10-dniowego pobytu Rovera w Anglii. Ambasadorem całego przedsięwzięcia została marka odzieżowa Enemigrant Clothes. Płyta jest już niedostępna w sprzedaży. Limitowany nakład został wyprzedany.

video
dodano: 2017-12-07 14:30 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 1)

"Narkolepsja" to już trzeci utwór, który prmouje album Rover'a o tym samym tytulu. Ep'ka jest dostępna cały czas w ściśle limitowanym preorderze, który można nabyć do 15 grudnia.

Po poważniejszych singlach przyszedł czas na ironiczne ujęcie rodem z dobrze przyjętego nielegala „24”. Utwór tytułowy, którego nie sposób odczytać poza powstałym do niego obrazem. Jednocześnie informujemy, że zostało kilka ostatnich egzemplarzy limitowanego nakładu.

Tagi:
video
dodano: 2017-11-23 14:00 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 0)

"Czarna dziura" to drugi singiel z nadchodzącej epki "Narkolepsja", która ukaże się 15 grudnia. Nowy album Rovera będzie zawierał 8 utworów, a za wszystkie odpowiada jeden producent. Wszystkie numery powstały podczas 10-dniowego pobytu rapera w Anglii przy współpracy z BeDone.

Tagi:
dodano: 2017-11-01 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Doskonale wiemy, jak ważnym elementem promocji muzyki - wręcz nieodłącznym - stały się obecnie klipy. To o nie opierana jest cała kampania promocyjna, to w nie idą największe budżety, to one w końcu owe budżety generują (poprzez zyski z YouTube'a). Dziś nie wystarczą już 1-2 teledyski zapowiadające krążek, częściej dostajemy ich 6 czy 7. W połączeniu z ilością nowych wydawnictw okazuje się, że teledyskowy natłok jest po prostu przeogromny i naprawdę ciężko się w nim połapać...

video
dodano: 2017-10-31 18:30 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Na kanale Step Records TV pojawił się kolejny singiel Rovera. Video do "Głębi" jest kontynuacją i dopełnieniem poprzedniego klipu do utworu "Krople". Kielecki raper tym samym zapowiada nadchodzące LP "Puszka Pandory", za którego produkcję w całości odpowiadać będzie duet Rześko x Marcin Szmuc. Video to dzieło połączonych sił ekip Cinestra Film i Tomasens.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-09-07 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Prezentujemy czwarty i ostatni już singiel z albumu MARIO x FOKZ "ANDEGRAND" do utworu "Świt nad miastem" z gościnnym udziałem Rovera. Duet MARIO x FOKZ to połączenie sił kieleckiego MC oraz producenta z Lublina.

Tagi:
video
dodano: 2016-06-22 12:50 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Pojawił się nowy klip promujący składankę “Rap Najlepszej Marki vol. 2”. W numerze “Wilk z Wall Street” udzielają się Rover i Oxon. Za podkład muzyczny odpowiada Marcin Dziuba, a za skrecze DJ Roka. Autorem klipu jest ekipa QQFilms.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2016-04-04 18:02 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

UrbanRec prezentuje odsłuch numeru "Cel Pal I" z płyty producenckiej 101 Decybeli pt. "Echo". W utworze gościnnie udzielili się: Pyskaty, Rahim, Zduno, Rover, Oxon, Hukos. Premiera płyty "Echo" odbędzie się 9 maja, a preorder znajdziecie poniżej.

kategorie:
dodano: 2015-07-01 13:56 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W sobotę 25 lipca 2015 roku odbędzie się w Stąporkowie (Miasto Grzejników) kolejna, trzecia edycja mini festiwalu HIP-HOP ODLEWNIA. Jest to największa impreza rapowa w województwie świętokrzyskim. Tak jak w latach ubiegłych, tak i teraz przed lokalną publicznością zaprezentuje się kilkanaście ekip zarówno z mainstreamu tj. WŁODI, ROVER + CAMELTEA, KUBAN, jak i undergroundu - BCZ, RUDERALIZ CREW, UKŁAD SCALONY, POLA, CZEŚĆ, 27-200, KIELECKI PUNKT WIDZENIA, MAŁY, MARIAN, STANIOR STAŃCZYK (PRZESTAN). Za deckami pojawi się niezawodny DJ.ŁAPY. Jak zawsze wstęp na imprrezę jest za FREE.

video
dodano: 2015-06-04 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Obraz do utworu "Tydzień" to ostatni już klip, który zamyka promocję najnowszego solowego albumu Rovera pt. "Słowoplastyka". Bit to wspólne dzieło Branta i Marcina Szmuca. Za video odpowiedzialna jest ekipa Delaflow. Krążek cały czas dostępny jest we wszystkich dobrych sklepach muzycznych oraz na www.preorder.pl.

Tagi:
dodano: 2015-04-03 21:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Z okazji premiery albumu, Rover udostępnia odsłuch całości "Słowoplastyki". Na kanale YouTube Step Records pojawiła się płyta w wersji DELUXE wraz z pięcioma bonusowymi utworami, które nie znalazły się w wersji standardowej albumu.

Tagi:
video
dodano: 2015-04-01 09:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Tuż przed premierą "Słowoplastyki" dostajemy kolejny klip od Rovera. Po "Walking Dead" i "Cartoon Network" przyszedł czas na obraz do patriotycznego numeru „Matka Polka”. Za klip odpowiedzialna jest ekipa BDV Studio.

Strony