Mario

Mario

video
dodano: 2021-12-31 18:02 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Dziś swoją premierę ma debiutancki album tegorocznego Młodego Wilka i z tej okazji otrzymaliśmy również ostatni singiel zamykający to wydawnictwo, czyli drillowy posse cut "TOP" na którym udzielili się PLUS, Lewy BRD, Maszkin, Frosti, Mario, Jankos, Włodar, Kacper Małolat i Skotar. Za produkcję numeru jak i całego albumu odpowiada @atutowy.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-09-07 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Prezentujemy czwarty i ostatni już singiel z albumu MARIO x FOKZ "ANDEGRAND" do utworu "Świt nad miastem" z gościnnym udziałem Rovera. Duet MARIO x FOKZ to połączenie sił kieleckiego MC oraz producenta z Lublina.

Tagi:
dodano: 2016-04-20 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Pojawił się pierwszy kawałek z albumu Migota, który to ukaże się na kanale nowo powstałej wytwórni Tomba - Panteon Records. Tymże utworem jest possecut i zarazem remix hitowego numeru Katy Perry "Dark Horse", w którym to nawinęli m.in. Red, Kamel, Mops, Ry23 i Rafi. Poniżej sprawdzicie także świeży numer od Ad.M.y, która rozpoczyna swoją serię numerów zatytułowaną "FOX", kolejny kawałek od Kamela z cyklu "Halftime", remix "Hieroglifów" od Tomba, Plejera i Smolastego, spontan od Procenta i Emila G czy singiel zapowiadający epkę The Pryzmats.

video
dodano: 2016-03-30 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Prezentujemy drugi singiel z albumu Mario x Fokz „Andegrand” do utworu pt." Egzorcyzmy". Za skrecze odpowiada DJ Łapy. Klip to dzieło Pawła Krawczyka oraz Bartka Kotwicy z Origami Graphics. Duet Mario/Fokz to połączenie sił kieleckiego MC oraz producenta z Lublina. Album zawiera 12 pozycji muzycznych ze smaczkiem oldschoolowego brzmienia bitów, wyprodukowanych przez Fokza oraz pokaz umiejętności Mario, w tekstach tematycznych z dodatkiem elementów bragga.

Tagi:
video
dodano: 2016-02-29 15:57 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Prezentujemy pierwszy singiel z albumu duetu Mario x Fokz "ANDEGRAND" do utworu "CONTROL CE". Duet ten to połączenie sił kieleckiego MC oraz producenta z Lublina. Album zawiera 12 pozycji muzycznych ze smaczkiem oldschoolowego brzmienia bitów wyprodukowanych przez FOKZa oraz pokaz umiejętności MARIO w tekstach tematycznych z dodatkiem elementów bragga. Gościnnie na albumie m.in. Duże Pe i Rover.

Tagi: