The Pryzmats

The Pryzmats

dodano: 2016-04-20 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Pojawił się pierwszy kawałek z albumu Migota, który to ukaże się na kanale nowo powstałej wytwórni Tomba - Panteon Records. Tymże utworem jest possecut i zarazem remix hitowego numeru Katy Perry "Dark Horse", w którym to nawinęli m.in. Red, Kamel, Mops, Ry23 i Rafi. Poniżej sprawdzicie także świeży numer od Ad.M.y, która rozpoczyna swoją serię numerów zatytułowaną "FOX", kolejny kawałek od Kamela z cyklu "Halftime", remix "Hieroglifów" od Tomba, Plejera i Smolastego, spontan od Procenta i Emila G czy singiel zapowiadający epkę The Pryzmats.

video
dodano: 2015-05-23 12:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Młody i utalentowany reprezentant Cieszyna Wnęku, rocznik 94, na co dzień tworzący duet The Intruders z Pawlasem, właśnie wrzucił do sieci 4 odcinek z serii "NaBalkonie mash up" tym razem w formie wideo klipu do utworu "94" z gościnnym udziałem gitarzysty Sebastiana Kreta znanego z zespołu The Pryzmats.

dodano: 2012-10-05 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 114)

13 października nad Polską przetoczy się rapowy cyklon nazwany przez ekspertów Rap Meethinkiem. Potrwa on do 17.11, a o jego sile świadczy zaproszony przez Uhave2think line-up, który na papierze sieje spustoszenie w każdym miejscu, w którym się pojawi.

video
kategorie: News, Teledyski, Video, Patronaty
dodano: 2012-10-04 19:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 7)

The Pryzmats - High Level

Przed wami ostatni klip kolektywu The Pryzmats, o którym w ostatnim czasie było naprawdę głośno. "High Level" z gościnnym udziałem Te-Trisa to chillujący podkład, luźna nawijka, ciepłe kolory w teledysku, kontrastujący, mocny refren i sto procent odprężenia zmieszanego z pozytywną energią. Sprawdźcie to.

 

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-04-06 15:00 przez: Krzysztof Nowak (komentarze: 3)
W naszym kraju nawijanie pod żywe instrumenty jest w dalszym ciągu dość mało popularne. Tym bardziej cieszy fakt, że materiały takie jak ten kolektywu The Pryzmats trafiają do ogólnopolskiego obiegu i próbują chociaż częściowo odwrócić niekorzystną tendencję.

"Balon" to przykład na to, że dobry rap można robić w innej konwencji niż miażdżąca większość kolegów po fachu.