Zeus

Zeus

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery, Video
dodano: 2018-10-03 19:19 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Nie tak dawno, bo 28 września, do sprzedaży wszedł najnowszy album Zeusa, zatytułowany "TO POMYKA". "Audio Hideo" to kolejny singiel, który promuje swieże wydawnictwo łódzkiego rapera. Krążek wydany jest pod banderą Pierwszego Miliona, którą zarząda sam Zeus. "TO POMYŁKA" jest następcą wydanego w 2015r. albumu "Zeus. Jest super", który pokrył się platyną. Czy najnowszy krążek powtórzy sukces?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-09-28 10:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Pozwoliliśmy sobie sparafrazować klasyka, ale inaczej się nie dało - tegoroczny 28.09 to bowiem wysyp najgłośniejszych rapowych premier i aż ciężko wskazać wśród nich numer 1. Znalazło się i coś dla fanów klasyki i dla newschoolowców, są legendy z USA, wyczekiwane od lat tuzy, a są i polskie debiuty lub intrygujące powroty...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-09-25 19:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"Klucz do albumu "TO POMYŁKA."." - pisze Zeus o numerze "Kamilfornia", promującym nadchodzący w piątek krążek. Dostaje się osobom, które za szybko skreśliły łódzkiego MC, a ostatnia zwrotka, punktująca roszczeniowość słuchaczy trafia w punkt i mocno wbija się w głowę.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-09-22 21:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Premiera nowego wydawinictwa Zeusa już za tydzień 28 września! Krążek ukaże się nakładem wytwórni Pierwszy Milion. Tymczasem łódzki raper podsyca apetyt, wrzucając do sieci odsłuch najnowszego singla "Okna na zachód", który również sam wyprodukował. “To pomyłka” będzie następcą wydanej trzy lata temu płyty “Jest super”, która pokryła się platyną. 

video
dodano: 2018-08-28 20:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Drugi singiel zapowiadający najnowszy album Zeusa już hula po sieci! Miesiąc temu otrzymaliśmy "Like Ra", który jako pierwszy promował "Zeus. To pomyłka" - teraz czas na kolejny hit! Premiera albumu już 28września. Przy najnowszym singlu raper zajął się nie tylko warstwą tekstową, lecz także stał się jego producentem! Współautorką jest Justyna Kuśmierczyk Rutkowska, która wsparła Zeusa w chórkach. 

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Konkursy
dodano: 2018-07-24 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już w najbliższy piątek Basen Miejski w Wołowie wypełni najlepszy hip-hop - do dolnośląskiego miasta wpadną bowiem O.S.T.R., Pokahontaz, Sobota i Zeus a wszystko w ramach II edycji Wołów Summer Festival! Mamy dla Was do wygrania 2 bilety na to wydarzenie...

kategorie:
dodano: 2018-07-24 00:44 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po 3 latach ciszy Zeus wraca z nowym albumem, następcą Platynowych "Nie Żyje" oraz "Jest Super".

Tracklista:

na razie nieznana

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-07-24 00:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Po 3 latach ciszy Zeus wraca z nowym albumem, następcą Platynowych "Nie Żyje" oraz "Jest Super". "Zeus. To Pomyłka." ukaże się we wrześniu a na pierwszy ogień otrzymujemy singiel "Like Ra", który wywołał dziś w Internecie sporo reakcji.

wydarzenie
kategorie: Festiwale, Hip-Hop/Rap
dodano: 2018-07-23 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już w najbliższy piątek Basen Miejski w Wołowie wypełni najlepszy hip-hop - do dolnośląskiego miasta wpadną bowiem O.S.T.R., Pokahontaz, Sobota i Zeus a wszystko w ramach II edycji Wołów Summer Festival!

kategorie:
dodano: 2018-01-04 19:54 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Debiutancki minialbum Justyny Kuśmierczyk „Respire”, to pięć autorskich utworów będących mieszanką stylów muzycznych i emocji. Na „Respire” EP Justyna jest odpowiedzialna nie tylko za warstwę tekstową i muzyczną, ale także debiutuje jako producentka. Artystka wydała album pod skrzydłami wytwórni Pierwszy Milion.

kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-22 17:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Lazy Monster to postać nieznana z imienia, mimo że każdy z nas spotyka się z nim codziennie. Zdaniem Bęsia, Dj Yonasa (Rymcerzy) i rapera Zeusa, to on jest przyczyną lenistwa wśród młodzieży. W najnowszym teledysku widzimy jak monstrum atakuje znanych youtuberów: Ravora, Cyber Mariana oraz ekipę MaturaToBzdura.

Sprawdźcie jak wyglądały prace nad teledyskiem!

Tagi:
video
dodano: 2017-10-16 11:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 1)

Lazy Monster to postać nieznana z imienia, mimo że każdy z nas spotyka się z nim codziennie. Zdaniem Bęsia, Dj Yonasa (Rymcerzy) i rapera Zeusa, to on jest przyczyną lenistwa wśród młodzieży. W najnowszym teledysku widzimy jak monstrum atakuje znanych youtuberów: Ravora, Cyber Mariana oraz ekipę MaturaToBzdura.

Klip zapowiada album Rymcerzy, który ukaże się w sklepach muzycznych 17 listopada. Płyta jest podsumowaniem dotychczasowej działalności projektu o charakterze profilaktycznym pt. „Nie zmarnuj swojego życia”. Od 2013 roku Bęsiu i DjYonas poruszyli serca 260 tys. młodych ludzi na spotkaniach w ponad 400 placówkach edukacyjnych w Polsce i na świecie.

wydarzenie
kategorie: Festiwale, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-07-21 01:32 przez: Kontakt (komentarze: 1)

"Festiwal w całości poświęcony kulturze tańca. Od ośmiu lat w okresie wakacyjnym Plac Zebrań Ludowych w centrum Miasta Gdańska, zostaje przekształcony w miasteczko festiwalowe ze strefami tanecznymi, strefą regeneracji, muzyczną sceną główną, dance parkiem, wypełniając się kilkutysięcznym tłumem miłośników różnych współczesnych stylów tanecznych, twórców i fanów street art'u i muzyki z całej Polski i z zagranicy. Magię tego wydarzenia i miejsca tworzą młodzi ludzie, emanujący niezwykłą energią i radością, płynącą z autentycznej pasji jaką jest dla nich taniec i muzyka." - czytamy na wydarzeniu. Muzyczno-taneczne święto Gdańsk Dźwiga Muzę rusza dziś po raz kolejny!

wydarzenie
dodano: 2016-10-21 17:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

W weekend 21 - 22 października odbędzie się w Łodzi Bronx Hip-Hop Festival 2016. Na imprezie wystąpią m.in. O.S.T.R, VNM, Zeus, W.E.N.A., JWP czy Sarius, a część koncertową gościć będzie Klub Wytwórnia. Innymi atrakcjami będą warsztaty DJ'skie, capoeiry, graffiti, zawody breakdance oraz spektakle improwizowane.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-07-14 13:40 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

10 lipca lipca na rynku ukazała się reedycja "Albumu Zeusa", drugiej solowej płyty w dorobku łódzkiego rapera. Nowe wydanie zostało wzbogacone o dodatkowy CD, który zawiera instrumentalne wersje utworów. "Album Zeusa" pochodzi z 2009 roku.

Tagi:

Strony