Zeus

Zeus

dodano: 2021-10-18 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ostatnio u Anatoma było dość cicho, ale teraz uczestnik 5 edycji Młodych Wilków wraca z nowym materiałem, który ukaże się w szeregach Pierwszego Milionu, czyli labelu Zeusa!

Tagi:
video
dodano: 2020-06-20 14:00 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 0)

Zeus jest jednym z największych fanów gier wideo w środowisku raperów i dla osób zainteresowanych jego twórczością nie jest to prawda objawiona. Wczoraj dostaliśmy od rapera niespodziankę w postaci wideo, związanego z premierą drugiej odsłony gry - "The Last Of Us." Poniżej jeszcze kilka słów od samego zainteresowanego, dla którego stworzenie tego singla było bardzo emocjonującym przeżyciem.

Tagi:
video
dodano: 2020-05-12 18:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

Wszyscy byliśmy wczoraj ogromnie zaskoczeni, gdy Prezydent Duda odpowiedział na nominację do Hot16Challenge2 wystosowaną przez Zeusa. Zaskoczony był też sam raper, który dziś opublikował oświadczenie tłumaczące swoje podejście do sytuacji.

dodano: 2020-05-07 16:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Tempo nowych Hot16Challenge2 nie maleje - dziś dostajemy "coś dla każdego". Fani klasycznego rapu znajdą 16-tki od Peji, Gurala, Numer Raza czy Kafara. Fani nowej szkoły - od ZetHy, Szymi Szymsa czy Silesa. Fani eksperymentów w obrębie cyklu i nawijek 'nieraperów' - mocne wjazdy Deemza czy Koozy. Do tego Dwa Sławy, Zeus, ale także Rafał Brzozowski i Sebastian Fabijański. Łapcie!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-02-22 21:13 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Zeus dopiero co wypuścił swój nowy album "W poszukiwaniu siebie", który zadebiutował na 1 miejscu OLiS a w ramach jego promocji udzielił wywiadu PrzekoTV, gdzie wypowiedział się m.in. na temat obecnej akcji Quebonafide.

kategorie:
dodano: 2020-01-03 00:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

ZEUS O ALBUMIE “W POSZUKIWANIU SIEBIE”:

„W POSZUKIWANIU SIEBIE”, czyli w skrócie „WPS”, to nazwa jednej z pierwszych grup rapowych, którą, będąc nastolatkiem, współtworzyłem z moim wieloletnim kolegą z podstawówki, Bogdanem, który dziś funkcjonuje na łódzkiej scenie pod pseudonimem CHIKO. Jak widać po doborze nazwy, już będąc piętnastolatkiem, czułem, że coś, co obecnie nazywa się rozwojem osobistym, czy też ścieżką duchową, to rzecz dla mnie najważniejsza. Bezustanne poszukiwanie prawdy o samym sobie jak i o ludziach w ogóle było dla mnie zawsze motorem napędowym, co odbijało się na mojej twórczości muzycznej, a twórczość ta pozwalała mi konsekwentnie poznawać siebie. Dlatego też zawsze twierdziłem, że tworzę przede wszystkim dla samego siebie. Jakkolwiek trywialnie by to nie brzmiało, wiele tekstów naprawdę pozwalało mi przełamywać kolejne bariery, radzić sobie z traumami i uświadamiać sobie często niełatwe prawdy o mnie samym. Sporo wyznań, jakie poczyniłem w moich utworach, przypomina mi znamienne stwierdzenie: „Jestem alkoholikiem”, które podobno potrzebne jest, żeby zacząć leczenie choroby alkoholowej. Wiele potworów przestaje być strasznymi, gdy wyciągnie się je na światło dzienne i tylko wtedy można stawić im czoła.

dodano: 2019-12-27 10:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Abstrakt wiosna '19" to pierwszy singiel z najnowszego albumu Zeusa "W poszukiwaniu siebie". Za warstwę muzyczną projektu odpowiada Klonowsky. Sam album jest nawiązaniem do nazwy jednego z pierwszych zespołów Zeusa i przyświecającej mu idei poszukiwania prawdy o sobie samym i ludziach w ogóle. Pomysł na teledysk zainspirowany został klasycznym filmem lat 90'tych "Nienawiść / La Haine".

video
dodano: 2019-12-10 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Step Records prezentuje klip do kolejnego utworu w ramach projektu “Chada: Jesteś Legendą”. Tym razem jest to interpretacja "Niesiemy prawdę" - utworu śp. Tomasza Chady pochodzącego z albumu “WGW” wydanego w 2011 roku. Jak pamiętamy, w oryginale wystąpili Pezet, Pih, Hukos, Jarecki, Sitek i donGURALesko - w nowej wersji zaś usłyszymy ponownie Gurala, a także Johna Mojo, Zeusa oraz FreshPolakke. Oprawą muzyczną zajął się Matheo.

dodano: 2019-11-09 13:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Raper ujawnił przybliżoną datę premiery swojego szóstego solowego krążka oraz przedstawił jego producenta.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery, Video
dodano: 2018-10-03 19:19 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Nie tak dawno, bo 28 września, do sprzedaży wszedł najnowszy album Zeusa, zatytułowany "TO POMYKA". "Audio Hideo" to kolejny singiel, który promuje swieże wydawnictwo łódzkiego rapera. Krążek wydany jest pod banderą Pierwszego Miliona, którą zarząda sam Zeus. "TO POMYŁKA" jest następcą wydanego w 2015r. albumu "Zeus. Jest super", który pokrył się platyną. Czy najnowszy krążek powtórzy sukces?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-09-28 10:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Pozwoliliśmy sobie sparafrazować klasyka, ale inaczej się nie dało - tegoroczny 28.09 to bowiem wysyp najgłośniejszych rapowych premier i aż ciężko wskazać wśród nich numer 1. Znalazło się i coś dla fanów klasyki i dla newschoolowców, są legendy z USA, wyczekiwane od lat tuzy, a są i polskie debiuty lub intrygujące powroty...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-09-25 19:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"Klucz do albumu "TO POMYŁKA."." - pisze Zeus o numerze "Kamilfornia", promującym nadchodzący w piątek krążek. Dostaje się osobom, które za szybko skreśliły łódzkiego MC, a ostatnia zwrotka, punktująca roszczeniowość słuchaczy trafia w punkt i mocno wbija się w głowę.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-09-22 21:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Premiera nowego wydawinictwa Zeusa już za tydzień 28 września! Krążek ukaże się nakładem wytwórni Pierwszy Milion. Tymczasem łódzki raper podsyca apetyt, wrzucając do sieci odsłuch najnowszego singla "Okna na zachód", który również sam wyprodukował. “To pomyłka” będzie następcą wydanej trzy lata temu płyty “Jest super”, która pokryła się platyną. 

video
dodano: 2018-08-28 20:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Drugi singiel zapowiadający najnowszy album Zeusa już hula po sieci! Miesiąc temu otrzymaliśmy "Like Ra", który jako pierwszy promował "Zeus. To pomyłka" - teraz czas na kolejny hit! Premiera albumu już 28września. Przy najnowszym singlu raper zajął się nie tylko warstwą tekstową, lecz także stał się jego producentem! Współautorką jest Justyna Kuśmierczyk Rutkowska, która wsparła Zeusa w chórkach. 

Tagi:

Strony