Osaka

Osaka

kategorie:
dodano: 2023-12-07 03:14 przez: Redakcja (komentarze: 0)

„Niebieski kwiat i kolce” to drugi oficjalny solowy krążek w dorobku OsaKi. Album tytułem nawiązuje do kultowej sceny z serii filmów „Shrek”, a jego zawartość odnosi się w pełni do prywatnego życia artysty. OsaKa w tekstach opowiada o swoich wartościach, o tym kto i co jest dla niego w życiu najważniejsze. Każdy z zawartych na tej płycie utworów jest metaforycznym „kwiatem z niebieskimi kolcami”, dzięki któremu raper jest w stanie skupić się na najważniejszych dla niego sprawach.

Album został wydany nakładem wytwórni indahouse. Dostępne jest także ściśle limitowane wydanie fizyczne do zakupu w preorderze. Do rąk słuchaczy trafi jedynie 250 sztuk starannie przygotowanych egzemplarzy.

Tagi:
dodano: 2023-10-28 23:00 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Kolejna porcja świeżości z minionego tygodnia, od albumów po single zapowiadające nadchodzące projekty. Co warto przesłuchać? Sprawdźcie!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-12-23 07:30 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)

Szymi Szyms i OsaKa w drodzę na Wigilię organizowaną przez QueQuality wpadli na nietypowy sposób na danie fanom kilku prezentów...

video
dodano: 2021-08-23 13:55 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Na kanale QueQuality pojawił się teledysk „Maltańskie tango”. W mocno imprezowym numerze z zacięciem klubowym pojawili się Miszel, Przyłu, Bober, OsaKa oraz Szymi Szyms.

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2021-08-06 14:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"W lipcu część ekipy QueQuality odwiedziła słoneczne wyspy Malty i Gozo, gdzie powstał numer "DOZOBAGOZO" do którego spontanicznie powstał teledysk. CDN..." - czytamy w opisie. Co sugerowałoby, że to nie ostatni wspólny utwór tej piątki...

dodano: 2021-02-11 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Wytwórnia Quebonafide się zbroi i kontraktuje nowego rapera. Do QueQuality dołączył OsaKa, a wraz z tym ogłoszeniem do sieci trafił pierwszy singiel z debiutu rapera. Wystartował również preorder tej płyty.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2021-02-11 20:39 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"NINDO” to album bardzo emocjonalny, wypełniony po brzegi szczerością i cechujący się brakiem jakichkolwiek barier w przekazywanej treści. Raper otwarcie rozlicza się ze sobą i swoją przeszłością serwując słuchaczom 8 spójnych utworów. 8 numerów, jak 8 punktów czakry w ciele ninja (tzw. 8 wewnętrznych bram). Numery otwierają przypisane do nich bramy. Każda brama to krok w przód.

Podana data nie jest dokładną datą premiery

Tracklista: nieznana

Tagi:
video
dodano: 2019-10-11 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Dzisiaj o 14:00 na kanale QueQuality mogliśmy ujrzeć premierowy numer Szymiego Szymsa i OsaKi. "Piri Piri" jest to pierwszy numer promujący projekt "HHNS MIXTAPE" za którego odpowiedzialny jest Hype, HipHopNigdyStop oraz QueQuality.