Killaz Group

Killaz Group

kategorie:
dodano: 2023-12-08 17:36 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Po ponad dwudziestu latach KILLAZ GROUP znów na głośnikach! Sensacja początku wieku: album "NOKAUT", czyli pierwsza oficjalnie wydana płyta grupy znów pojawia się w obiegu. Hardkorowe bity, mocne, bezkompromisowe teksty, przekaz prosto z osiedla - ponad godzina ostrego lotu, teraz odświeżona cyfrowo i wzbogacona o nowy singiel NOKAUT, na bicie TAILOR CUTa. W preorderze dodatkowo MIXTAPE DJ SOINY zawierający niepublikowany wcześniej na fizycznym nośniku utwór MAGAZYNEK, oraz archiwalny przelot przez lata współpracy DGE i KACZORA. Dodatkowo limitowana edycja okolicznościowej koszulki, szejker na siłownie z nadrukiem "JESTEM SZEJKIEM W MOIM MIEŚCIE", oraz płyta "OPERACJA KOCIA KARMA".

dodano: 2023-10-28 23:00 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Kolejna porcja świeżości z minionego tygodnia, od albumów po single zapowiadające nadchodzące projekty. Co warto przesłuchać? Sprawdźcie!

wydarzenie
dodano: 2023-09-06 07:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Świętowanie 50 urodzin hip-hopu trwa w najlepsze. W Łodzi w październiku czeka na nas plejada legend polskiej sceny zwieńczona legendami z Nowego Jorku. Na scenie Day Ones Festivalu pojawią się Paktofonika, Molesta Ewenement, Killaz Group, Mor W.A., a także AZ i DJ Doo Wop!

wydarzenie
dodano: 2023-02-01 22:11 przez: Redakcja (komentarze: 5)

Rap Stacja Festiwal nadciąga po raz kolejny, a tegoroczna Old School Stage zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Co chwilę poznajemy następne legendarne składy, które wystąpią na plaży w Sławie - tym razem dołącza do nich Killaz Group, świętujące w ubiegłym roku 20-lecie debiutanckiego "Nokautu"!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-03-05 20:51 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po klasykach pokroju "Manewrów" pora na ponowne zderzenie sił - Gural i Kaczor znów pojawią się na bicie Matheo!

dodano: 2010-07-06 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)
Jako że w tym tygodniu prezentujemy wam 20-minutowy videowywiad z Guralem (już jutro pierwsza z dwóch części!), recenzję jego najnowszego wydawnictwa oraz fragmenty ubiegłotygodniowego koncertu w warszawskim Hotlu to i dzisiejszy Diggin dotyczyć będzie Giovanniego Dziadzi.

A raczej Hardkorowego Papy ze Zjednoczonych Emiratów Poznańskich, bo wracamy do czasów, gdy Gural nie był jeszcze Donem a KG pokazywało jak nokautuje się w hardkorowym poznańskim stylu.