Odys

Odys

kategorie:
dodano: 2024-06-21 21:08 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 0)

Po kilku miesiącach nieobecności, Odys powraca z wzbogaconym albumem "OFFTOP", zawierającym trzy nowe utwory. Wśród nich znajdują się dwa remiksy oraz nowy singiel. To wydawnictwo jest przedsmakiem przyszłych działań artysty.

współpraca płatna
dodano: 2023-12-07 20:02 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Odys kończy rok w bardzo stylowy sposób. Po albumie “Offtop” umacnia swoją pozycję w świadomości słuchaczy. W utworze “Nie nadążam” porusza temat codziennych dylematów w charakterystyczny dla siebie sposób. Celne wersy podane charakterystycznym, niskim głosem i dopracowana produkcja, oczywiście autorstwa samego Odysa.

Tagi:
dodano: 2023-10-28 23:00 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Kolejna porcja świeżości z minionego tygodnia, od albumów po single zapowiadające nadchodzące projekty. Co warto przesłuchać? Sprawdźcie!

kategorie:
dodano: 2023-10-28 18:55 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)

Odys to jeden z najciekawszych newcomerów na polskiej rap scenie, który dał się poznać słuchaczom z ze swojego nietuzinkowego stylu - zarówno muzycznego, jak i wizualnego. Nie brakuje głosów, które stylistykę młodego rapera porównują z takimi artystami, jak Tyler the Creator. Odys to nie tylko utalentowany raper, ale również niezwykle zdolny producent, który wyprodukował między innymi wiele utworów z albumu "2020" dla takich artysów, jak Taco Hemingway, Young Igi, CatchUp, Young Leosia, Margaret i wielu innych.

Tagi:
dodano: 2023-10-02 08:00 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Odys to postać, która z przytupem weszła w tym roku na polską rap scenę i wprowadziła ogromny powiew świeżości. Słuchacze z miejsca pokochali Odysa z unikalny styl rapowania i niezwykle dopieszczoną produkcję. Zresztą nie ma co się dziwić, w końcu Odys to przecież alterego producenta LOAA, znanego między innymi ze współpracy z 2020, czy Gedzem.

Tagi: