Kabe

Kabe

video
dodano: 2019-09-06 13:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Skiety&Klapki remix" to kolejny numer, który zapowiada pierwszą EPkę, zaplanowaną jeszcze na ten rok - "Albinos EP". Za produkcję odpowiada Opiat i Panama, mix/master: Szwed. Klip zrealizowała ekipa Stoprocent.

Tagi:
video
dodano: 2019-05-29 20:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kabe - Eden Hazard (prod. Opiat/Bartz) VIDEO

Kabe - Eden Hazard to spontaniczny kawałek od ekipy GCBW. Utwór tytułem nawiązuje do Edena Hazarda - piłkarza reprezentacji Belgii oraz klubu Chelsea Londyn. Za produkcję utworu odpowiadają Opiat i Bartz.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-05-22 19:00 przez: Dariusz Zymon (komentarze: 9)

Wynik apelacji w sprawie Bonusa RPK i wyrok wynikający z zeznań małego świadka koronnego jest aktualnie bardzo gorącym tematem. Zebraliśmy dla was opinie raperów na temat jego wyroku.

video
dodano: 2019-03-07 16:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kabe - Trap i Grind VIDEO

Kabe można było usłyszeć do tej pory w singlu Albinos oraz gościnnie u Majora SPZ i Soboty. Nowy nabytek Stoprocent będzie "łącznikiem" pomiędzy polską a francuską sceną. Kabe wychował się na jednym z francuskich osiedli. Swoje kawałki nagrywa w charakterystycznym, łączonym polskimi korzeniami i zachodnim klimatem, stylu. Trap i Grind to drugi numer zapowiadający EP'kę artysty. Za produkcję utworu odpowiadają Opiat i Bartz.
Tagi:
video
dodano: 2019-01-30 18:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Sobota ft. Kabe - 6 rano TRAILER KOBIETY MAFII 2

Sprawdźcie kolejny numer z nowej płyty "Urodzony by wygrać" Sobota ft. Kabe - 6 rano. Wideo zapowiada jednocześnie film Kobiety Mafii 2 w reżyserii Patryka Vegi.

Tagi:
video
dodano: 2019-01-26 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kabe - Albinos

Singiel „Albinos” zapowiada zbliżającą się EP'kę o tym samym tytule. Jest to ciężki i brudny numer, za którego produkcję odpowiadają Opiat i Bartz. Krążek zostanie wydany nakładem wytwórni Stoprocent, z którą Kabe rozpoczął współpracę.

Kabe można było usłyszeć jakiś czas temu we wspólnym numerze z Majorem "KREA7ORZY". Niedługo pojawi się również teledysk z Sobotą, gdzie gościnnie usłyszymy nowego rapera Stoprocent. Wideo będzie promować nowy album Soboty "Urodzony by wygrać" oraz film Kobiety Mafii II.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-21 02:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Major SPZ „KREA7ORZY” gość.Kabe (Prod.Newlight$)

„KREA7ORZY” to pierwszy singiel promujący nowy album Majora, który ukaże się w 2019 roku. Gościnnie pojawia się nowy nabytek Stopro - Kabe.

Tagi: