Onar

Onar

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-09 15:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

W dniu cyfrowej premiery albumu "Eter" (fizyczna opóźniona będzie na 14.11. przez problemy techniczne w tłoczni) otrzymujemy mocarny posse-cut promujący nowe wydawnictwo HG. W drugiej części klasycznego "Życia Warszawy" gospodarzy wsparli Małach, Parzel, Onar, Kaczy, Siwers, Sokół, Pezet, Proceente i Rufuz! Kto Ty jesteś? Skąd pochodzisz?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-08-02 13:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

W przyszłym roku odbędzie się 20-lecie powstania kultowej warszawskiej grupy Płomień 81. Wierni słuchacze duetu wciąż czekają na oficjalną zapowiedź nowego projektu...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-06-03 22:10 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 7)

Onar pojawił się w programie Open.fm live, gdzie odniósł się do fenomenu Taconafide. Raper przyznał, że wspólnego projektu Quebonafide i Taco Hemingwaya nie można "wpisywać w stricte hip-hop, dlatego jest tak popularny". Sprawdźcie, co jeszcze zdradził Onar!

video
dodano: 2018-05-22 23:21 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Onar promuje swój nadchodzący album, "Czyste buty, brudne serca" nowym klipem do kawałka "Equipment", w którym gościnnie udzieliły się legendy warszawskiej sceny, Pezet i Bilon. Za podkład do numeru odpowiada Choina. Premiera płyty już w ten piątek.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-03-28 19:51 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Najnowsza płyta Onara, znanego z zespołu Płomień 81 oraz jego solowych produkcji, zatytułowana jest "Czyste buty, brudne serce".Płyta zawiera 12 utworów, którymi raper stara się łączy ć stare z nowym, ale bez silenia się na ślepą pogoń za modą. Właśnie dlatego na najnowszej płycie Onara usły szymy członków legendarnych ekip: Pezeta (Płomień 81) i Bilona (Hemp Gru) oraz reprezentantów młodego pokolenia: Reto i Sztossa.

video
dodano: 2018-03-28 18:40 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 4)

Długo wyczekiwany numer w końcu trafia do sieci! Onar i ReTo połączyli siły w numerze "Laury i ciernie", wypuszczając też klimatyczny klip. Współpraca zapowiada album "Czyste buty, brudne serce", którego premiera planowana jest na 18 maja

Tagi:
video
dodano: 2017-12-19 18:45 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 1)

Onar niedawno informował, że ma zamiar wydać kolejną płytę. Dziś otrzymaliśmy pierwszy klip promujący nadchodzący album. Raper serwuje obrazek do numeru "Czyste buty, brudne serce", który jest zapowiedzią albumu o tym samym tytule. "Dzisiaj są moje urodziny i mam nadzieję, że mój nowy klip będzie prezentem zarówno dla mnie jak i dla Ciebie!" - informuje raper. Krążek ma się pojawić w sklepach w marcu 2018 roku.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-12-13 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"Niewiadoma" to sztandarowy kawałek z albumu "Rap Na Emigracji", którego premiera sklepowa zaplanowana została na 20 grudnia tego roku. Gościnne zwrotki posadzili na nim KaeN, który także wykonał refren oraz legenda polskiego rapu ONAR. Całość została nagrana na bicie od jednego z najlepiej zapowiadających się polskich producentów młodego pokolenia - Juicy-ego, którego możecie usłyszeć na kilku innych produkcjach zrealizowanych dla Altereggo Records.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-04 18:30 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 0)

Onar, legendarna postać na polskiej rap scenie, powraca z nowym materiałem! Raper znany z wielu solowych płyt oraz członek legendarnej formacji - Płomień 81, współautor dobrze przyjętego krążka z Miuoshem zapowiedział nowy album, którego premiera będzie w przyszłym roku.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-11-21 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Pierwsza od ponad dekady zwrotka Eisa odbiła się w środowisku dużym - i w pełni zrozumiałym - echem. Rano pisaliśmy Wam, co miał na jej temat do powiedzenia Bezczel, teraz parę słów od siebie dorzucił Onar.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-11-06 13:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 22)

Ponad dekadę temu miejsce miał jeden z najgłośniejszych beefów w polskim rapie, gdy naprzeciwko siebie stanęli Tede i Płomień 81. Wiadomo, że TDF i Pezet zdążyli się już pogodzić, a jak wyglądają stosunki szefa WJ z Onarem?

Tagi:
video
dodano: 2016-10-29 15:14 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

"Szelest" Onara to czwarty klip zapowiadający płytę "Zachrypnięte Gardło". Warszawskiego rapera wspierają wokalnie Pezet oraz Ero. Za oldschoolowy bit odpowiedzialny jest duet Tasty Beatz, skrecze wykonał DJ Noriz. Premiera albumu nastąpi 4 listopada tego roku.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-10-25 21:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Kilka dni temu w Warszawie Onar, Pezet i Ero spotkali się na planie zdjęciowym. Z jakiej okazji?

Tagi:
video
dodano: 2016-06-15 18:05 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Nowy klip warszawskiego rapera, który prezentujemy poniżej, to trzeci singiel promujący trzynasty w karierze album artysty. W poprzednich utworach, "Odlecieć" oraz "Sushi", również mogliśmy usłyszeć wiele nawiązań do początków muzycznej działalności Onara, która trwa już blisko dwie dekady. Tytuł albumu także tego nie uniknął i jest on zarazem jednym z pseudonimów artysty - "Zachrypnięte gardło" ujrzy światło dzienne w drugiej połowie września.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-01-05 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Warszawski raper rozpoczyna 2016 rok od mocnego uderzenia. Bezkompromisowy, surowy utwór Onara nawiązując do tytułu, przenosi nas teledyskiem bezpośrednio do Kraju Kwitnącej Wiśni, a tekstowo pośrednio do jego starszego, podwórkowego brzmienia, które znamy choćby z "Pod Prąd". Materiał do „Sushi” został nakręcony w warszawskim klubie BAL oraz w Japonii, gdzie podczas swojej wideo wyprawy Paweł Grabowski udokumentował Tsukiji, czyli największy targ rybny na świecie oraz Shinjuku, najbardziej oświetloną dzielnicę Tokio. Klip powstał przy wsparciu firm Outsidewear oraz KOKA.

Tagi:

Strony