Killaz Group na Rap Stacji - coraz więcej rap-klasyki na festiwalu!

wydarzenie
dodano: 2023-02-01 22:11 przez: Redakcja (komentarze: 5)

Rap Stacja Festiwal nadciąga po raz kolejny, a tegoroczna Old School Stage zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Co chwilę poznajemy następne legendarne składy, które wystąpią na plaży w Sławie - tym razem dołącza do nich Killaz Group, świętujące w ubiegłym roku 20-lecie debiutanckiego "Nokautu"!

Gural i Kaczor dołączą do takich artystów jak Molesta Ewenement, Grubson, Paktofonika, Peja, Kali, O.S.T.R., Małpa, Grammatik i JWP/BC!

Oczywiście obok tego grała będzie Main Stage, gdzie ogłoszeni są już Gibbs, Oki, Chivas, Young Multi, Paluch, Otsochodzi, Kaz Bałagane i Malik Montana.

Już jest grubo, a z tego co wiemy - to nie koniec mocnych nazwisk!

WEJŚCIÓWKI:
Dostępne za pośrednictwem portalu Ticketos.pl
KARNETY TRZYDNIOWE:
I pula (tylko 3000 sztuk) - 300 zł
II pula (dostępna do 31 stycznia lub do wyczerpania puli) - 350 zł
KARNETY RODZINNE (3 dni)
2 +1 (dziecko do 12 lat) I pula 620 zł, II pula 720 zł
2 +2 (dzieci do 12 lat) I pula 640 zł, II pula 740 zł
Dzieci do 6 lat wchodzą za free!
TRZYDNIOWE KARNETY VIP
I pula (tylko 150 sztuk) - 550 zł
II pula (dostępna do 31 stycznia lub do wyczerpania puli) - 600 zł
Karnety VIP oferują wszystko co zwykłe wejściówki + dodatkowo:
Strefa VIP z boku Main Stage (częściowo zadaszona strefa z miejscami siedzącymi, barami i toaletami tylko dla gości VIP). Wydzielone miejsce przed sceną tylko dla Vip (pierwsze rzędy).
Obsługa bez kolejki przy wymianie opasek, i pamiątkowy identyfikator ze smyczą.

Rap Stacja Festiwal 2022 - After Movie

??
KARNETY RODZINNE (3 dni) 2 +1 (dziecko do 12 lat) I pula 620 zł, II pula 720 zł 2 +2 (dzieci do 12 lat) I pula 640 zł, II pula 740 zł Dzieci do 6 lat wchodzą za free! Co ? To dzieci tez maja wstep ? Na rapowy festival ? Co sie dzieje ? Czy ja cos ominalem ?
XD
No patologia xD ktoś tam sobie pewnie pomyślał "przyciągniemy PRAWDZIWYCH fanów klasyki!". Niech oni dzieciom puszczą jakiś mądry program na Narional Geographic a nie polski rap, szczególnie wykonywany przez 45 letnich panów w kryzysie wieku, którzy wciąż są przekonani, że są czarni a koszulki z napisem "pie*dol się" są zabawne. Nie ma co się oszukiwać - polski rap to śmietnik. Miewa momenty ale wciąż.
aua
W punkt!
Masakra
Tak może i gimbusiarsko wyglądają 45 latkowie skacząc z micem po scenie, ale czy to było nie do przewidzenia? Czy te ich utwory są jakieś gorsze z perspektywy czasu? Utwory młodzieży są złe i demoralizujące od dnia wydania. Tamci goście co mają w płaszczu i kapeluszu na tej scenie występować i będzie atrakcyjnie i adekwatnie do wieku? Tacy jak Wy powinni się ogarnąć, a nie traktować twórców klasyków jak sezonowe gwiazdki popu. Polski rap akurat ten w wydaniu klasyków nie był śmietnikiem tylko w obecnej erze małolatów nim jest. W każdym razie też nie popieram zabierania dzieci na na*komańskie trzydniówki, ani tym bardziej na koncerty, które psują słuch. W takie miejsce jedzie się żeby oderwać się od doczesnego życia, a dzieci zostawia z kimkolwiek (takie 12latki to dosłownie z sąsiadami można bo przecież jedyne co takiemu trzeba to dać żreć)
Anonim
Czyli jesteś śmieciarzem ,bo grzebiesz w tym koszu xD

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>