Rap Stacja Festiwal

Rap Stacja Festiwal

współpraca płatna
dodano: 2024-04-29 23:40 przez: Redakcja (komentarze: 3)

Nadciąga kolejna edycja Rap Stacja Festiwalu! Poznaliśmy już pełen line-up pięciu scen - zapowiada się gorąco i różnorodnie! W Sławie wystąpią bowiem:

współpraca płatna
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-04-07 23:26 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Taco Hemingway w wakacje wróci na festiwalowe sceny. Raper nagrodzony dopiero co statuetką za Album Roku według Publiczności na 6. Gali Popkillerów w lipcu odwiedzi także Rap Stację w Sławie!

współpraca płatna
dodano: 2023-11-23 20:17 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Po tegorocznym sukcesie i rekordowej frekwencji Rap Stacja Festiwal nie zwalnia tempa. Hip-hopowe święto zlokalizowane w Sławie rozpoczęło już odsłanianie line-upu przyszłorocznego festiwalu - i to z grubej rury!

wydarzenie
dodano: 2023-09-07 11:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 0)

Rap Stacja Festiwal dba także o słuchaczy zakochanych w klasyce - w Sławie czeka na nich osobna oldschoolowa strefa. Koncerty raperów reprezentujących klasyczne brzmienia odbywały się stricte na Old School Stage, wokół której znajdowały się też stoiska dopasowane targetowo (takie jak płytowe imperium Karola Zająca z Hiphopheadz). Dzięki temu osoby, które cenią sobie stary rap, a nie trawią tego nowego mogły zostać w swojej strefie komfortu przez całe 3 dni.

A było czego słuchać, bo w line-upie czekał na nas przekrój - od Molesty i Hemp Gru przez Peję i Killaz Group po O.S.T.R.'a i Małpę, a do tego zagraniczni goście w osobach Onyx i Dope D.O.D. Old School Stage prowadzili Mateusz Natali wraz z CNE, a teraz na kanał YT festiwalu trafiło specjalne after-movie ukazujące jaki klimat panował w tej strefie. Sprawdzicie je na poniższym filmie.

wydarzenie
dodano: 2023-07-15 17:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Ubiegły weekend obfitował w festiwalowe wrażenia w rapowym świecie. Festiwalem, który ruszył jako pierwszy była odpalona już w środę Rap Stacja w Sławie, gdzie w tym roku mieliśmy solidną popkillerową reprezentację - a ja sam miałem przyjemność prowadzić Old School Stage razem z CNE i zagrać specjalny DJ set w czwartkowy wieczór. Jak było w Sławie?

wydarzenie
dodano: 2023-06-23 08:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Rap Stacja nie zwalnia tempa i po bardzo udanej edycji 2022 szykuje dla festiwalowiczów mnóstwo atrakcji. Przede wszystkim - czekają na Was zróżnicowane klimatycznie strefy festiwalowe, a w zależności od gustu będziecie mogli bawić się w klimacie mainstreamu lub oldschoolu.

wydarzenie
dodano: 2023-02-01 22:11 przez: Redakcja (komentarze: 5)

Rap Stacja Festiwal nadciąga po raz kolejny, a tegoroczna Old School Stage zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Co chwilę poznajemy następne legendarne składy, które wystąpią na plaży w Sławie - tym razem dołącza do nich Killaz Group, świętujące w ubiegłym roku 20-lecie debiutanckiego "Nokautu"!

wydarzenie
dodano: 2022-12-16 07:30 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Rap Stacja nie przestaje publikować nazwisk kolejnych artystów, którzy wystąpią w przyszłym roku w Sławie. Organizatorzy ujawniają naprzemiennie raperów, którzy pojawią się na Main Stage oraz Old School Stage.

wydarzenie
dodano: 2022-12-01 17:50 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Po tegorocznym sukcesie Rap Stacja Festiwal rusza z ogłoszeniami artystów przyszłorocznej edycji. Hasło przewodnie festiwalu brzmi „Jeszcze lepiej i jeszcze więcej” co tylko potwierdza coroczny rozwój imprezy Poza bardzo bogatą sceną główną festiwal stawia również na Oldschool, który przenosi się w nowe, większe, miejsce i będzie grał przez 3 dni. I to właśnie od klasyki zaczynają się ogłoszenia!

dodano: 2022-07-04 15:20 przez: Redakcja (komentarze: 0)

W ubiegłym roku na Rap Stacji bawiło się kilku tysięcy fanów, a o festiwalu było głośno m.in. za sprawą performance'u Maty, który siadł za ladą w lokalnym supermarkecie. Co w tym roku szykuje festiwal w Sławie? Będzie się działo!

dodano: 2021-05-13 17:19 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

W końcu fani będą mieli okazję usłyszeć "ROMANTICPSYCHO" na żywo. Quebonafide został dziś ogłoszony główną gwiazdą festiwalu Rap Stacja, który w tym roku odbędzie się w Sławie.

wydarzenie
dodano: 2021-05-04 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Organizatorzy festiwalu Rap Stacja ogłosili dziś kolejnych artystów, którzy zagrają na drugiej, specjalnej scenie w całości poświęconej oldschoolowym wykonawcom. Zagrają na niej m.in. Molesta i Kaliber 44.

wydarzenie
dodano: 2016-06-14 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Koncerty największych rapowych gwiazd, freestyle, graffiti, breakdance, rolki, deski, rowery, itp. - to wszystko znajdziecie w czwarty weekend lipca w Wolsztynie, w miasteczku położonym nad dwoma jeziorami, z pięknymi plażami, z piękną architekturą. Świetne położenie komunikacyjne ułatwi dojazd z każdej strony Polski, szeroka baza noclegowa zadowoli każdego, a „kurortowy” klimat miasta sprawi, że zostaniecie tam na dłużej. Podczas festiwalu Rap Stacja wystąpią: Tede, O.S.T.R., Kaliber 44, Ten Typ Mes, Łona i Webber, Rasmentalism, Małpa, JWP/BC, Quebonafide, KęKę, Abel oraz Antone. Zapowiadana jest również cała masa imprez towarzyszących, wśród nich: bitwa freestyle, graffiti jam, spotkania z artystami, oraz pokazy i warsztaty breakdance.

wydarzenie
dodano: 2016-04-28 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W czwartek 21 lipca w ramach festiwalu Rap Stacja odbędzie się pierwszy w historii polskich festiwali Rap Clash. Dwie zasłużone ekipy staną naprzeciwko siebie, by walczyć o wasze uznanie w pięciu rundach muzycznego Clashu. To nie będzie zwykły koncert - spodziewajcie się bitwy na całego! W pierwszym narożniku muzycznego ringu stanie Wujek Samo Zło wspierany przez Metrowego i DJ-a HWR'a, zaś po drugiej stronie barykady staną Dwa Sławy.

wydarzenie
dodano: 2016-03-27 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Koncerty największych rapowych gwiazd, freestyle, graffiti, breakdance, rolki, deski, rowery, itp. - to wszystko znajdziecie w czwarty weekend lipca w Wolsztynie, w miasteczku położonym nad dwoma jeziorami, z pięknymi plażami, z piękną architekturą. Świetne położenie komunikacyjne ułatwi dojazd z każdej strony Polski, szeroka baza noclegowa zadowoli każdego, a „kurortowy” klimat miasta sprawi, że zostaniecie tam na dłużej. O.S.T.R., TEDE, TEN TYP MES, KALIBER 44, QUEBONAFIDE, MAŁPA, ŁONA i WEBER, JWP/BC, RASMENTALISM to tylko niektóre składy, które pojawią się podczas festiwalu Rap Stacja. Będzie cała masa imprez towarzyszących, wśród nich: bitwa freestyle, graffiti jam, spotkania z artystami, oraz pokazy i warsztaty breakdance.