Krótki Strzał #54: Proceente & Emil G, Ad.M.a, Kamel, The Pryzmats, King Tomb x Plejer x Smolasty, "Dark Horse Remix"

Pojawił się pierwszy kawałek z albumu Migota, który to ukaże się na kanale nowo powstałej wytwórni Tomba - Panteon Records. Tymże utworem jest possecut i zarazem remix hitowego numeru Katy Perry "Dark Horse", w którym to nawinęli m.in. Red, Kamel, Mops, Ry23 i Rafi. Poniżej sprawdzicie także świeży numer od Ad.M.y, która rozpoczyna swoją serię numerów zatytułowaną "FOX", kolejny kawałek od Kamela z cyklu "Halftime", remix "Hieroglifów" od Tomba, Plejera i Smolastego, spontan od Procenta i Emila G czy singiel zapowiadający epkę The Pryzmats.

Wraz z nadejściem pierwszych ciepłych, wiosennych dni, wytwórnia Aloha Ent. prezentuje spontaniczny numer "Rytualny joint", którego autorami są Proceente, Emil G oraz Jorguś Kiler. Za miks i master odpowiada Dzieciak. O oprawę graficzną i klimatyczną animację zadbał Ninja z Okolicznego Elementu.

Pierwszy singiel z nadchodzącej epki The Pryzmats "Spróbuj się domyślić gdzie to mam".

Seraf, Igantz i Kubi na bicie Chentka.

Ad.M.a prezentuje najnowszy utwór pt. "Odkąd". Artystka rozpoczyna także nowy cykl utworów zatytułowany FOX.

Singiel promujący materiał Papza - "Ostatnie prawdziwe demo EP". Zainteresowanych wersją fizyczną krążka zapraszamy do kontaktu pa3koma14@gmail.com.

Kamel zaprasza do przesłuchania kolejnego utworu z cyklu "Halftime". Tym razem, nie mogąc doczekać się zbliżającej się płyty jednej ze swoich ulubionych polskich wokalistek, postanowił zremixować wraz z Atutem tytułowy utwór z poprzedniego LP Brodki.

Pierwszy kawałek z albumu Migota, który ukaże się gościnnie na kanale wytwórni Panteon Records w ramach serii "Strzał".

Nowy singiel z płyty "Andegrand".

Spontaniczny remix kawałka "Hieroglify", za sprawą którego przy okazji do ekipy Panteon Records oficjalnie dołącza Plejer.

"Gadanie" to drugi numer powstały w wyniku współpracy krakowskiego nawijacza Machajusa z producentem Doc. Malczakiem.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>