Krótki Strzał #52: Olek/Belmondo/Smolasty/Kaz Bałagane, Karwel, Gospel, B.R.O, Żyto...

Mixtape "Człowiek Progress" ujrzał światło dzienne na początku marca 2016 roku, jednak B.R.O nie zwalnia tempa i wypuszcza nowość. Pierwszy materiał z serii HOT SHOT to zupełnie nowa zwrotka i refren na bicie z kawałka Drake'a "Trophies", dodatkowo raper zaprasza na swój koncert w warszawskim klubie REMONT, który odbędzie się już 1 kwietnia. Sprawdźcie również inne zebrane kawałki od m.in. Karwela, Gospela, Żyto, a także Kaza Bałagane, Belmondo i Smolastego, którzy nawinęli na bicie Olka.

Kolejny z serii numerów z szuflady od Żyto.

Nowy singiel z mixtape'u Pueblosa.

Najnowszy numer promujący debiut SZULINIA pt. "PRELUDIUM" EP. Premiera epki planowana jest na koniec marca 2016.

Nowy numer od Theodora puszczony z okazji Dnia Kobiet.

Urodzinowo-rozkminkowy kawałek od Karwela.

Nowość od Olka, Belmondziaka, Kaza i Smolastego.

Kolejny nowy numer od warszawskiej ekipy Esperal.

Nowy numer z nadchodzącej płyty Gospela "Jestem smutny" na bicie Donatana. Płytę możecie zamówić na gospelgos@gmail.com.

Pierwszy singiel z klipem promującym debiutancki album Beteo, który ukaże się 20 kwietnia przy pomocy wydawniczej SB Maffiji. Płyta nosi tytuł "Jeden Jedyny", gościnnie pojawili się między innymi Białas oraz Gedz, natomiast muzycznie rapera wsparli Lanek, Got Barss i inni.

Mixtape 'Człowiek Progress' ujrzał światło dzienne na początku marca 2016 roku, jednak B.R.O nie zwalnia tempa i wypuszcza nowość. Pierwszy materiał z serii HOT SHOT to zupełnie nowa zwrotka i refren na bicie z kawałka Drake'a 'Trophies', dodatkowo raper zaprasza na swój koncert w warszawskim klubie REMONT, który odbędzie się już 1 kwietnia (wydarzenie na fb).

Anonim
Tylko Karwel z tej listy
omg
gdzie ten kaz? dobry news nie ma co ;v

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>