101 Decybeli

101 Decybeli

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-05-10 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

UrbanRec prezentuje odsłuch płyty 101 Decybeli "Echo". Krążek ten połączenie najlepszego klasycznego brzmienia i newschoolowych dźwięków. W 15 numerach usłyszeć można blisko 40 artystów, którzy reprezentują starsze pokolenie oraz nową, młodą falę. Album możecie zamówić pod tym adresem http://bit.ly/101decybeli.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-25 20:03 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

UrbanRec prezentuje szósty singiel promujący producencki album 101 Decybeli "Echo". W utworze gościnnie udzielił się B.R.O, a obraz to dzieło ekipy M.L. FILMZ. Premiera płyty "Echo" odbędzie się 9 maja.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2016-04-16 11:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

101 Decybeli prezentuje tracklistę swojego nadchodzącego albumu. "Echo", bo taki tytuł nosi jego najnowszy krążek, to połączenie najlepszego klasycznego brzmienia i newschoolowych dźwięków. Na płycie usłyszymy czołówkę mainstreamowych graczy takich jak VNM, Bonson, Rahim, Pyskaty czy duet Solar/Białas wspartych przez reprezentantów młodego pokolenia w postaci m.in. Bedoesa, Neile, B.R.O, Filipka i Kuby Knapa. Całość swoimi cutami i skreczami ubarwili: DJ Flip, DJ Ace i DJ Klasyk. Premiera płyty 9 maja, a preorder albumu z darmową przesyłką możecie zamówić pod adresem.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2016-04-04 18:02 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

UrbanRec prezentuje odsłuch numeru "Cel Pal I" z płyty producenckiej 101 Decybeli pt. "Echo". W utworze gościnnie udzielili się: Pyskaty, Rahim, Zduno, Rover, Oxon, Hukos. Premiera płyty "Echo" odbędzie się 9 maja, a preorder znajdziecie poniżej.

video
dodano: 2016-03-30 15:28 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

UrbanRec prezentuje teledysk do utworu "Jeden Krok", który pochodzi z producenckiej płyty 101 Decybeli pt. "Echo". W utworze gościnnie udzielili się Solar i Białas. Za obraz odpowiada ekipa Distort Media. Premiera płyty "Echo" odbędzie się 9 maja, a już teraz wystartował jej preorder.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-06-11 14:15 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

UrbanRec prezentuje teledysk do utworu "Melancholie" zwiastujący producencką płytę 101 Decybeli "Echo", która ukaże się po wakacjach. W utworze gościnnie udzielili się Vixen, Buka oraz Mam Na Imię Aleksander.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-06-19 21:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Ogrom pracy jaki w podziemiu wykonali Solar i Białas jest godny podziwu, szacunku i sam w sobie jest świetnym uzasadnieniem tego, że w końcu podpisali kontrakt z jedną z największych rapowych wytwórni w kraju. Ilość wspólnych materiałów, solowych produkcji, mixtape'ów, luźnych numerów, collabos z innymi MC's, bitew freestylowych i koncertów jest prawdopodobnie kilka razy większa niż w przypadku innych raperów w ich przedziale wiekowym. Zaangażowanie, determinacja i pasja zawsze były ich atutem, a konsekwencja koniec końców musiała zaowocować legalnym debiutem.

"Stage Diving" miało być pchnięciem polskiego rapu w drugą dekadę XXI wieku, zerwaniem z konserwatywnym i anachronicznym spojrzeniem na tą muzykę i kolejnym otwarciem drzwi Prosto Label na nowe trendy w dzisiejszym hip-hopie. Poprzedzające materiał luźne numery pokazywały, że w przeciwieństwie do zdecydowanej większości polskich raperów, Solar i Białas naprawdę czują ten styl. Jak ostatecznie prezentuje się krążek?

dodano: 2013-03-24 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

101 Decybeli x B.A.K.U. - California Dreamin

Dlaczego: Pierwszy singiel z nadchodzącego pod koniec roku nakładem UrbanRec albumu producenckiego 101 Decybeli to idealny strzał na obecną pogodę. Tytuł numeru potraktowany został dosłownie, a w efekcie... B.A.K.U. i Evil Eye Studio polecieli do Los Angeles, by nagrać video wśród palm, hollywoodzkich wzgórz i w pełnym słońcu. Porcja lata na naszą zimową wiosnę. Szczerze zazdroszczę wyprawy.

video
dodano: 2012-11-23 15:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

101 Decybeli - Moje ft. Mlody M ,Te-Tris,Kajman cuty Dj Prox( official video)

Dlaczego: Reedycja 101 Decybeli "Pomiędzy bitami " to odświeżone wydanie producenckiej płyty która w 2011 została bardzo dobrze przyjęta przez polskich słuchaczy. We wzbogaconej o nowe utwory m.in. od Młodego M, Kajmana, Bonsona, Te Trisa czy chociażby Numer Raza , dwupłytowej wersji znajdziecie także wersję instrumentalną płyty.

dodano: 2011-06-17 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)


Zapraszamy do posłuchania kolejnego singla pochodzącego z producenckiej płyty 101 Decybeli "Pomiędzy Bitami". W utworze gościnnie pojawiają się warszawscy raperzy Młody M oraz Tomiko, skrecze natomiast to dzieło Dj Proxa. Płyta w chwili obecnej jest na etapie tłoczenia a już za kilka dni oficjalna tracklista oraz daty premiery. Wśród zaproszonych gości są miedzy innymi Pyskaty, Diox (Hi-Fi Banda), VNM, Zeus, Grizzlee (East West Rockers), Proceente oraz wielu wielu innych.