Juicy

Juicy

video
dodano: 2016-08-10 21:06 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Wu i Wini zapraszają na premierę klipu nakręconego w Szczecinie podczas dni morza do kawałka "Śląsko-zachodni swag", pochodzącego z krążka "BUC". Sprawdź co się dzieje, gdy Śląsk spotyka się z Pomorzem! Produkcją numeru zajął się Juicy, a sam obrazek znajdziecie w rozwinięciu.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2014-12-24 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Utwór "The Anthem" powstał z kilku powodów. Po pierwsze - jako oficjalny hymn cyklicznej imprezy "SHC Elements". Po drugie - z okazji otwarcia z inicjatywy Kobry sklepu "Szpaner" w Poznaniu. Trzecim z powodów była chęć podziękowania ekipom Magictown, The Avenue oraz Diamante za współpracę i pomoc przy wcześniejszych realizacjach. W przygotowaniu jest oficjalny teledysk do tego utworu.

Tagi:
dodano: 2014-01-05 13:17 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 13)

Pochodzący z Krakowa Deys to jeden z tych artystów, którzy w minionym roku byli dla mnie jednym z największych odkryć w rodzimym rapie. Konsekwentnie kreujący własny styl, niepodobny do żadnego obecnego na scenie, zarówno podziemnej jak i mainstreamowej wydając serię video klipów, zarówno autorskich jak i klimatycznych wizualizacji tworzył otoczkę wokół swojego mixtape "Audiogramy". Przyszedł w końcu czas by pobrać owe wydawnictwo.

Wśród gości: VNM, Te-Tris, Lou, Kobik, czy LaikIke1, bity zafundowali nam młodzi zdolni. Usłyszymy bowiem produkcje autorstwa: Lenzy'ego, SoDrumatica, Juicy'ego, FOUX'a, czy NoTime'a. W rozwinięciu newsa tracklista, link do downloadu, możliwość zamówienia fizycznej wersji mixtape oraz najnowszy klip do numeru "Odpowiedzi", na bicie Drumaholikz.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2013-09-07 12:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

Brudne Południe Cypher vol 1 - Skorup, Juuniorski, Revo, Oxon, bit - Juicy

Kilka dni temu w sieci pojawił się pierwszy odcinek nowego cyklu od Brudnego Południa. Cypherów reprezentantów południa ma być więcej, a pierwszy robi apetyt na kolejne. Na mikrofonie pojawiają się Skorup, Juuniorski, Revo i Oxon, wszyscy na niełatwym i wymagającym kreatywności bicie Juicy'ego. Dużo dobrych wersów, ciekawe kombinacje z flow no i możliwość usłyszenia np. Skorupa na tak southside'owym bicie nie zdarza się przecież codziennie. Południe jak zawsze ma coś świeżego do pokazania, sprawdźcie to. Czekamy na kolejne odcinki.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-06-19 21:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Ogrom pracy jaki w podziemiu wykonali Solar i Białas jest godny podziwu, szacunku i sam w sobie jest świetnym uzasadnieniem tego, że w końcu podpisali kontrakt z jedną z największych rapowych wytwórni w kraju. Ilość wspólnych materiałów, solowych produkcji, mixtape'ów, luźnych numerów, collabos z innymi MC's, bitew freestylowych i koncertów jest prawdopodobnie kilka razy większa niż w przypadku innych raperów w ich przedziale wiekowym. Zaangażowanie, determinacja i pasja zawsze były ich atutem, a konsekwencja koniec końców musiała zaowocować legalnym debiutem.

"Stage Diving" miało być pchnięciem polskiego rapu w drugą dekadę XXI wieku, zerwaniem z konserwatywnym i anachronicznym spojrzeniem na tą muzykę i kolejnym otwarciem drzwi Prosto Label na nowe trendy w dzisiejszym hip-hopie. Poprzedzające materiał luźne numery pokazywały, że w przeciwieństwie do zdecydowanej większości polskich raperów, Solar i Białas naprawdę czują ten styl. Jak ostatecznie prezentuje się krążek?