NoTime

NoTime

video
dodano: 2020-10-22 15:34 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

"NIE RATUJ MNIE" to kolejny singiel promujący album "PLANET PLANEK". Numer został wyprodukowany przez NoTime'a, a klip wyreżyserował Kornel Trombik.

Tagi:
video
dodano: 2019-11-15 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Salem" to drugi singiel promujący "Dead Or Alive", który, tak samo jak pierwszy, został wyprodukowany przez NoTime'a. Reżyserią klipu zajął się Kooza. Premiera płyty już 17 grudnia.

Tagi:
video
dodano: 2018-04-11 23:40 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

QueQuality przedstawia kolejny teledysk promujący nadchodzący album Kartky'ego pod tytułem "Blackout". Łączony obraz do numerów "niemanieba" i "Horcrux Seeker" powstał podczas tworzenia jego najnowszej płyty.

dodano: 2014-07-07 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

W dzisiejszym "Krótkim Strzale" prezentujemy nowe single zapowiadające płyty Deysa, Macca Squadu oraz Błaszcza. Ponadto luźny numer od Dondiego i Kamela, nowy teledysk od ekipy Gopside, utwór instrumentalny od Pawbeatsa i Killing Skills i jeszcze kilka innych. Zapraszamy.

dodano: 2014-03-05 12:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 0)

Przed wami dziewiąty epizod z serii Flip That Shit, zainicjowanej przez ekipę Onest Promo. Tradycyjnie już usłyszycie trzech producentów, którzy wzięli na warsztat jeden sampel i wyrzeźbili z niego trzy różne bity. Tym razem swoje umiejętności zaprezentowali Steven, NoTime i Natz.

Tagi:
video
dodano: 2014-01-14 15:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 1)

Igrekzet - Róża Wiatrów / prod. NoTime (Lyric Video)

"Wypłynęliśmy na nieznane wody. Nie ma odwrotu, ale jakoś nie jest nam z tego powodu przykro - zewsząd horyzont, a my nabieramy wiatru w żagle. Teraz wszystko jest możliwe." - tak pisze o ostatnim singlu promujący mixtape "SWAG jak skurwysyn prezentuje: Nowa Szkoła Mixtape" sam Igrekzet. "Róża wiatrów" to niezwykle klimatyczny i nowatorski, jak na polskie standardy utwór do którego bit zrobił NoTime. Pochodzący z Bielska Białej duet prezentuje lyrics video przygotowane przez Zet Harrisa - alter ego samego Igrekzeta.

dodano: 2014-01-05 13:17 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 13)

Pochodzący z Krakowa Deys to jeden z tych artystów, którzy w minionym roku byli dla mnie jednym z największych odkryć w rodzimym rapie. Konsekwentnie kreujący własny styl, niepodobny do żadnego obecnego na scenie, zarówno podziemnej jak i mainstreamowej wydając serię video klipów, zarówno autorskich jak i klimatycznych wizualizacji tworzył otoczkę wokół swojego mixtape "Audiogramy". Przyszedł w końcu czas by pobrać owe wydawnictwo.

Wśród gości: VNM, Te-Tris, Lou, Kobik, czy LaikIke1, bity zafundowali nam młodzi zdolni. Usłyszymy bowiem produkcje autorstwa: Lenzy'ego, SoDrumatica, Juicy'ego, FOUX'a, czy NoTime'a. W rozwinięciu newsa tracklista, link do downloadu, możliwość zamówienia fizycznej wersji mixtape oraz najnowszy klip do numeru "Odpowiedzi", na bicie Drumaholikz.