Natz

Natz

dodano: 2014-03-05 12:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 0)

Przed wami dziewiąty epizod z serii Flip That Shit, zainicjowanej przez ekipę Onest Promo. Tradycyjnie już usłyszycie trzech producentów, którzy wzięli na warsztat jeden sampel i wyrzeźbili z niego trzy różne bity. Tym razem swoje umiejętności zaprezentowali Steven, NoTime i Natz.

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-07-23 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 9)

Już w piątek na półki sklepowe w Polsce trafi debiutancki album 2Stego, znanego z formacji TłustyKot i z blendów, które zrobiły furorę w polskim internecie. "Puzzle" to album zupełnie inny niż wszystko co dotąd mogliśmy usłyszeć od warszawskiego rapera i producenta, a zarazem w logiczny sposób zamykający pewien etap jego muzycznej drogi. Jednocześnie wiadomo, że "Puzzle" zaczynają coś nowego, nie tylko ze względu na fakt, że wydało to UrbanRec, ale przede wszystkim dlatego, że 2Sty jako jeden z najbardziej czujących nowe trendy raperów w Polsce za chwilę prawdopodobnie przesiądzie się na kompletnie inne produkcje.

"Puzzle" to album na samplowanych bitach, w większości w niezbyt wyszukanych, ale wystarczająco bujających tempach. To płyta, gdzie możemy usłyszeć zarówno wersy o tym "jak jest dostać bełtem w niedzielę o 12" jak i zupełnie trzeźwe, przytomne refleksje i wnioski wysnute z własnych doświadczeń. To bardzo dobry krążek i jak dotąd jeden z poważniejszych kandydatów do debiutu roku.

video
dodano: 2013-02-19 12:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 2)

Pióro - Słuchaj (prod. Natz)

Lubicie niespodzianki, prawda? Sprawdźcie zatem teledysk do utworu Pióra, reprezentanta Miejskiego Dystryktu. "Słuchaj" to pierwszy numer zapowiadający jego solówkę, która ukaże się 28 czerwca 2013 roku. Bardzo dobry numer (choć głos Pióra brzmi dziwnie znajomo), świetny bit spod ręki Natza... czekam na więcej.